Lekarze Pediatra

lekarz Bogdan Ząbek

POLI-MED
Kustronia 4
Bielsko-Biała

Moja ocena może nie być obiektywna, ponieważ UWIELBIAM DOKTORA ZĄBKA!!! To najwspanialszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Mam do Niego bezgraniczne zaufanie jako rodzic, a to dla mnie najważniejsze! Oczywiście nie stało się to bez przyczyny - DOKTOR NIE ZAWIÓDŁ MNIE OD 12 LAT! Podchodzi do każdego małego pacjenta jak troskliwy ojciec! Pierwszy raz trafiłam na Pana Doktora kiedy mój (wtedy) 5-letni synek został przywieziony przez karetkę pogotowia ...

lekarz Maria Lubina

Pulmonolog, Pediatra

Centrum Medicover Gliwice
Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Pani doktor jest bardzo zaangażowana i kompetentna z wielkim sercem do pacjentów Ma bardzo dobre podejście do dzieci
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Kardiolog dziecięcy
                                       lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy. Przeprowadzony wywiad od A do Z. Wytłumaczy wszystko krok po kroku. Na każde pytanie odpowiada bez zawahania. Oby więcej takich lekarzy 🙏🙏
Opinia dodana przez: Ilona

lek. med. Anna Mołdoch - Łukasik

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Lekarz godny polecenia !!! Zajmuje się pacjentem i rozwiązuje problem, a nie wpycha kropelki i następny proszę. Do tego życzliwa i z podejściem do dzieci.
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

Alergolog, Pediatra

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Warszawa

Pan Profesor Sybilski zajmuje się moją córką już od wielu lat. Jest rewelacyjnym pediatrą i alergologiem. Jak dla mnie jest wzorem lekarza: kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego dokładne zbadanie. Byłam z córką u pana Profesora kilkadziesiąt razy przy przeróżnych dolegliwościach. Zawsze ufam jego diagnozom i zawsze okazują się trafne.
Opinia dodana przez: Anna L

dr n. med. Małgorzata Kwiatkowska

Reumatolog, Pediatra

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, fachowość, wnikliwość oraz po prostu duża empatia, pozdrawiam gorąco i polecam wizyty w medipark.
Opinia dodana przez: Becia

dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast ...
Opinia dodana przez: Mariano

lekarz Katarzyna Bielak-Szcześniak

NZOZ "Medicus"
ul. Odysei 6
43-300 Bielsko-Biała

Jestem mamą dwóch małych pacjentów Pani Doktor (5 lat , 8 miesiecy) I z przykrością dziś wystawiam te opinie, ale niestety ostatnimi czasy wizyty z dziećmi u Pani Doktor to kpina. Brak zainteresowania, poświęconego czasu, krótkie nie dokładne badanie, leczenie nie przynoszące skutku, rozmowy prywatne w trakcie trwania całej wizyty, która już i tak z niemowlakiem nie należy do spokojnych. Uważam że są granice i odrobina szacunku każdemu się należy ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Izabela Michniewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" Sp. z o.o.Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Zawierciańska 14
32-310 Klucze

SUPER LEKARZ TO MALO POWIEDZIANE. JEST TO LEKARZ BARDZO CENIONY WSRÓD PACJENTOW I TYCH MAŁYCH I TYCH DUŻYCH
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Lekarz rodzinny
                                       dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Paderewskiego 2
Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 11628, 'name': u'Konin'} Neonatolog
                                       lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Więcej takich lekarzy ☺️
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Cierpliwy, moje dzieci uwielbiają Panią Doktor. Osoby, które wystawiają negatywne opinie innym lekarzom chyba nie do końca zdają sobie sprawę z poświęcenia z jakim wiąże się ten zawód. DOCENIAJMY ICH!

lek. med. Gerard Gemel

Pediatra, Alergolog

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo, dobry i doświadczony lekarz.Nie faszeruje niepotrzebnie antybiotykami,serdecznie polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych ...
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Moje dziecko urodziło się bez odbytu, zamiast odbytu powyżej miało malutką przetokę (dziurkę wielkości główki od szpilki), Pani doktor widziała to, nawet wsadzała na siłę w to termometr i powiedziała że noworodek się nie wypróżnia bo ma nietolerancję laktozy i żylaka. Po 2 daniach przeszedł operację ratująca życie która trwała okolo 5 godzin, był w strasznym stanie, gdybym nie pojechała na sor dziecko by zmarło.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Pediatra
                                       lekarz Małgorzata Woźniak

lekarz Małgorzata Woźniak

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarka z ogromną wiedzą o sercem! Leczy całościowo, bada, wiąże choroby i objawy. Jest dociekliwa i nigdy nie zawodzi! Nie zbywa pacjentów, poświęca każdemu tyle czasu ile jest potrzeba. Tłumaczy, uspokoją, analizuje. Anioł nie człowiek!
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Pediatra
                                       lek. med. Bożena Ryczkowska

lek. med. Bożena Ryczkowska

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37
04-285 Warszawa

Pani nie popiera medycyny tradycyjnej, jest zwolenniczką medycyny alternatywnej. Zaskoczyło nas to, że w gabinecie nie są respektowane zastawy bezpieczeństwa (tzn. Brak maseczek, brak środków dezynfekujących). Recepcjonistka, lekarka oraz inni pacjenci nie noszą maseczek podczas pandemii i wprost nam zostało powiedziane, że maseczki nie są potrzebne. Wizyta przebiegła w średnio miłej atmosferze, Pani nie przebadała dziecku ucha, jak się później okazało, dziecko miało infekcje ucha i stąd pojawiła się gorączka. ...
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

Psychiatra, Pediatra

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Warszawa

Znakomita lekarka. Przyjęła mnie w kryzysie, choć nie musiała. Poświęciła godzinę swojego prywatnego czasu, zebrała szczegółowy wywiad, dokładnie przedstawiła zalecenia. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Pediatra
                                       dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

prywatna praktyka
Łódź

Pan Profesor jest wyjątkowym specjalistą .Słowa swoje kieruję w pełnym znaczeniu tego zdania , oraz wielki szacunek za podejście do tematu . Temat Ziarniak Wegenera chłopiec 12 lat pacjent po przeszczepie nerki 2016r . Panie Profesorze bez pana diagnozy nie było by sukcesu Wdzięczni rodzice .
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog dziecięcy
                                       lek. med. Katarzyna Tyrawa

lek. med. Katarzyna Tyrawa

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Bardzo sie spieszy, nie poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, jest miła, stara się tłumaczyć ale mało składnie przyczynę choroby