lekarz Piotr Borowski

Laryngolog

Nie jestem za tym aby oczerniać lekarzy, ale niestety dla mnie lek. med. Piotr Borowski nie był tak dobrym lekarzem. Lekarze zaczynają być biznesmenami a nie lekarzami Skarżyłem się na zatkane zatoki i przez to uciążliwe zapychanie kanałów usznych. Doktor chętnie wysłał mnie na tomograf do zaprzyjaźnionej firmy przypisał drogi lek do nosa który pomógł jak umarłemu kadzidło. Wizyty były 4 na każdej Piotr Borowski stwierdzał że to wina zwężonych ujść zatok co wyczytał z tomografii. Niestety wystarczyło zrobić wymaz z nosa żeby dowiedzieć się że to gronkowiec złocisty wymazu nie zlecił Nie chcę myśleć co byłoby gdyby w takim stanie zrobiłby mi operację...Sprawia wrażenie zagubionego od ilości pacjentów Przypadków w ogóle po 2 tyg. nie pamięta...

Lekarz na bardzo wysokim poziomie. Uprzejmy, ma bardzo dobre podejście do dzieci, wyrozumiały dla rodziców. Jest lekarzem z powołania.

Wpaniały lekarz!!!! Godny polecenia.Cieszę się ,że moje dziecko leczy się u Pana Doktora tak wspanałego.Dziękujemy Panu!!!

Wspaniały lekarz, nic dodać nic ująć

Wspaniały lekarz, nic dodać nic ująć

6 miesięcy temu złamałem nos. Na tzw. ostrym dyżurze został "nastawiony". - Tragedia . Kłopoty z oddychaniem , że nie wspomnę o wyglądzie. Polecono mi P. Borowskiego. Operacja skuteczna - jestem bardzo zadowolony. Życzliwy i cierpliwy. Polecam z pełną odpowiedzialnością. facet wie co robi i wie o czym mówi.

6 miesięcy temu złamałem nos.
Na tzw. ostrym dyżurze został "nastawiony". - Tragedia .
Kłopoty z oddychaniem , że nie wspomnę o wyglądzie.
Polecono mi P. Borowskiego.
Operacja skuteczna - jestem bardzo zadowolony.
Życzliwy i cierpliwy.
Polecam z pełną odpowiedzialnością.
facet wie co robi i wie o czym mówi.

Bardzo dobry specjalista, jeśli chodzi o leczenie dzieci. Miły, konkretny.

Bardzo dobry specjalista, jeśli chodzi o leczenie dzieci. Miły, konkretny.

Ten pan operował mi kiedyś nos, który źle zrósł się po złamaniu. Mimo że nie jest specjalistą od chirurgii plastycznej, robił co mógł, by spełnic moje oczekiwania również w tej kwestii. Potrafił także znaleźc sposób na powikłania po operacji. Bardzo opiekuńczy, sympatyczny i godny zaufania. Nie trzeba mu placic, żeby był rzetelny!

Bardzo dobry,kompetentny specjalista w swoim fachu.Godny polecenia.

Bardzo dobry,kompetentny specjalista w swoim fachu.Godny polecenia.

a właśnie jak na moje spostrzeżenie to bardzo dobry fachowiec jeśli chodzi o dzieci

zdecydowanie nie nadaje się do pracy z dziecmi!!!!!

zdecydowanie nie nadaje się do pracy z dziecmi!!!!!