Lekarze Rehabilitant dziecięcy

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

lekarz Edward Marmol

Ortopeda dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Takiego lekarza mozna z czystym sumieniem polecić wyszlismy z gabinetu wiedząc wszystko o przypadłości naszego syna

mgr Agnieszka Sosnowska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Nowy Szpital w Kostrzynie
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Witam. Pani "Mario12" (12 to iloraz pani inteligencji?) W Kostrzynie w Nowym Szpitalu miałem przyjemność być tylko raz na rehabilitacji stacjonarnej przez 21 dni. Wielokrotnie byłem na oddziale rehabilitacji ambulatoryjnej i z pełną świadomością powiem iż pani opowiada wierutne bzdury które nic wspólnego z prawdą nie mają. Nie wiem jaki pani ma interes by opowiadać tak kłamliwe rzeczy. Kadra tego oddziału wykonuje swą pracę w sposób profesjonalny i rzetelny. Będąc ...
Opinia dodana przez: tauzen

lekarz Marian Romanowski

Przychodnia specjalistyczna
Powstańców Warszawy 19
81-718 Sopot

Pan doktor szczegółowo wyjaśnił tło choroby i zaproponował rehabilitację która w efekcie złagodziła mój problem zdrowotny
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Agata Balska-Gulewicz

Internista, Rehabilitant

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300

Pani doktor podczas wizyty poświęciła córce dużo uwagi. Była cierpliwa i dobrze tłumaczyła dziecku co ma zrobić. Oprócz badania przekazała porady co zrobić, aby niwelować u dziecka istniejące wady postawy oraz zapobiegać nowym. POLECAM
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Edyta Zgórka

Rehabilitant

Filia Nr 1 Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Wołominie Szkoła Podstawowa Nr 1
Wileńska 32
05-200 Wołomin

Fantastyczna pani. Lekarz na szóstkę, na anielską cierpliwość o genialne podejście do dzieci. Rodzica nie wpedza w nerwicę dziwnymi terminami tylko cierpliwie i spokojnie wszystko wyjaśni, wytłumaczy w czym problem, jaja będzie droga postępowania. Spod. Swych skrzydeł podopiecznego wypuszcza gdy już wszystko jest ok. Syn jeszcze po zakończonej rehabilitacji przez półtora roku co 6 miesięcy był na kontroli czy aby na pewno nic się nie dzieje. Na prawdę polecam !
Opinia dodana przez: Karolina

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

mgr Ewa Eugenia Letki-Petroff

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Warszawa

Świetna rehabilitantka, z sercem i cierpliwością do dzieci. Zarówno tych małych i tych dużych. To, co się liczy to wieloletnie doświadczenie w Centrum Zdrowia Dziecka. Polecam gorąco zarówno na dłuższą rehabilitację dziecka, jak i na jednorazową wizytę.

lekarz Aneta Erendt

Rehabilitant

Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Rehabilitacja medyczna. Laseroterapia.
93-448

Bardzo kompetentna i kompleksowo diagnozuje chorobę i sposób rehabilitacji. Jest cierpliwa i uprzejma, stara siępomóc pacjentowi

lekarz Danuta Bylińska

Rehabilitant, Internista

Halna 16
62-800 Kalisz

Z pełnym zrozumieniem podchodzi do człowieka starszego potrzebującego pomocy dla poprawy stanu zdrowia - mam schorzenia kręgosłupa po wypadkach samochodowych,

lekarz Franciszek Pietraszkiewicz

Witosa
67-100 Nowa Sól

Dr Pietraszkiewicz to wizerunek lekarza z pasją. Ogromna wiedza medyczna, bogate doświadczenie zawodowe, troska o bezpieczeństwo własne i pacjenta. Rzetelna diagnostyka, profesjonalny dobór toku leczenia. To również umiejętność prowadzenia rozmowy opartej na szacunku wobec człowieka chorego. Jasne i proste informacje, dzięki którym pacjent rozumie- jaki jest aktualny stan, jakie działania należy podjąć i co można osiągnąć. To zaproszenie osoby do aktywnego udziału w procesie leczenia, a jednocześnie zdecydowanie i pewność ...

lekarz Jarosław Kubacki

NZOZ Centrum Medyczne POZ Gabinety Specjalistyczne
ulica Sokoła 38
60-644 Poznań

Super lekarz , super podejście do nastolatka ,my jesteśmy mega zadowoleni ☺doktor zalecił ćwiczenia wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak . Humor i gadatliwosc doktora na plus
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Agnieszka Spinek

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Pani doktor pełna empatii, znakomity fachowiec, dobór zabiegów przez Panią Doktor, które bardzo pomagają w procesie leczenia oraz wizyta, na której wytłumaczyła wszystko i doradziła, jak samodzielnie w domu wspierać się ćwiczeniami, to wszystko sprawia, że mówię DZIĘKUJĘ Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Izabela

Halina Ziarkowska-Borkowska

Oddział Mokotów Oś. Stegny
Soczi 1
02-760 Warszawa

Byłem pacjentem Pani doktor Ziarkowskiej-Borkowskiej i polecam ją każdej osobie potrzebującej porady i leczenia lekarza rehabilitacji. W moim przypadku Pani doktor okazała sie osobą wyjątkowo kompetentna gdyż zauważyła na podstawie przyniesionych przeze mnie wyników badań przyczyny moich problemów na które wcześniej nie zwrócono uwagi. Przepisane zabiegi bardzo mi pomogły.

lekarz Maciej Skubis

Rehabilitant, Neurolog

Pierackiego 11
30-627 Kraków

Bardzo wiele Doktorowi zawdzięczam. Wierzył w moje wyzdrowienie sto razy bardziej niż ja. Motywował do pracy. Nie powiem, bywał surowy. Kawał czasu się ze mną przemęczył, ale już jest dobrze. A że przy tym gaduła, to rozładowywało moje napięcia i poczucie beznadziei. Dzięki, Doktorze.

dr n. med. Elżbieta Germanowska

Rehabilitant, Neurolog

Komunalna 13
88-200 Radziejów

Bardzo miła i godna polecenia. Dzięki Pani doktor szybka i trafna diagnoza. Jestem wdzięczna za leczenie.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Artur Bogucki

Al. Wyzwolenia 6A
Warszawa

Ja byłam u tego lekarza wiele lat temu w sprawie gorsetu. Oczywiście uważał, że inni lekarze się nie znają itp., ogólnie odbierałam go na zasadzie, że on się zna dobrze, a inni nie. Jeden z lekarzy mnie odesłał do niego na zasadzie, że w moim województwie proponuje się gorset Milwaukee, którego ludzie nie chcą nosić, psuje się krtań od niego i parę innych rzeczy, że lekarze wiedzą, że ten gorset ...

mgr Rafał Rosół

Rehabilitant dziecięcy

Alfa med
ul. Teatralna
Katowice

Niestety nie polecam pana Rafała z kilku powodów. A mianowicie na zadawane pytania odpowiadał w taki sposób zeby nigdy nie było że jest lepiej, mimo iż wszyscy inni lekarze byli zadowoleni z postępów jakie dokonał nasz syn (wcześniak) w ciągu ostatnich miesięcy. Poza tym musiał się przez chwilę zastanowić nad odpowiedzią, jakby był w szoku, że w ogóle go o coś pytamy. Widać było że nie jest mu na ręke ...
Opinia dodana przez: Lena

dr Wojciech Fibiger

NIEPUBLICZNY ZAKłAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Oś . ZłOTA JESIEń 3
31-826 Kraków

Wizyta u Pana doktora w poradni spowodowała, że zostałem skierowany na dobre zabiegi, co umożliwiło mi szybki powrót do zdrowia. Bardzo polecam, rzeczowy, doświadczony specjalista jakich mało!!!
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Agnieszka Połomska

Skowronkowa 6
87-134 Zławieś Mała

Mijają ok. 3 lata gdzie Pani dr Połomska nie dopuściła mnie po raz pierwszy do zabiegu kriokomory bo rzekomo miałam za wysokie ciśnienie krwi.Osoby z wysokim ćwiczeniem trzeba po zabiegu ponownie zmierzyć a tego nikt nie robi lub się nie chce są to wskazania przez dr Markiewicza .. Od ubiegłego roku czytam jak wycofują apteki trujące nas od lat leki.Gdy przeczytałam ,że raz wycofuje się kilka leków drugi raz 40 ...
Opinia dodana przez: Zofia