Lekarze Grodzisk Wielkopolski

lekarz Marcin Warot

os. Wojska Polskiego 20 lok. 4
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pan Doktor kompetentny, empatyczny i godny polecenia, proponuje nowoczesne metody leczenia, które dają rezultaty
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Agnieszka Kolanowska

Primadent
27 Stycznia 5
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Kompleksowa obsluga, duza komunikatywnosc, wyjasnienie i opis wszystkich ubytkow i sposobu leczenia, bezbolesne leczenie, mila atmosfera, serdecznie polecam

lekarz Maciej Szumski

Mossego 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista i godny polecenia. Miły, sympatyczna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: :-)

lekarz Ewa Guźniczak

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Wspaniały lekarz z powołania uprzejmość wiedza oraz ciepłe słowa Polecam p doktor oraz mocno i gorąco dziękuję
Opinia dodana przez: Stanislaw

lek. med. Romuald Olszewski

Lekarz medycyny pracy, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Romuald Olszewski
Przemysłowa 1
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr.Olszewski jest moim lekarzem rodzinnym, super podejscie do pacjenta jak i dla moich dzieci ktore chetnie do niego ida i mowią o nim doktor Romuald. Naprawdę polecam.Trafne diagnozy i dobrze dobierane leki.polecam jako lekarza rodzinnego jak i pediatrę.Również personel doświadczonych pielęgniarek bardzo konkretny.p.Ewa jak i p. Irka oraz p.Krysia ktora przeszła już na emeryture.Z całym sercem polecam Przychodnię dr.Olszewskiego w Grodzisku Wlkp. przy ul.Parkowej.

lek. dent. Edmund Brudło

Wiśniowa 54
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista, chodzę do doktorka już wiele lat, zęby ok, zabiegi mam porównanie z poznaniem jak miałem, lepiej przyjemniej i miło. Polecam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Aneta Górska

Słomińskiego 23
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pani doktor przepisała mi złą receptę na okulary, które następnie wykonałam w innym salonie optycznym niż jej. Po powiadomieniu jej o tym fakcie zarzekała się, że w jej opinii parametry okularów są prawidłowe a winę za pomyłkę zrzuciła na salon optyczny, który wg niej źle wykonał soczewki, co podparła faktem, że zbadane parametry soczewek w nowych okularach są nieprawidłowe (co ciekawe taki wniosek wystawiła dla dwóch soczewek, gdzie z jedną ...

dr n. med. Andrzej Wach

Szpital-ZOZ
ul. Mossego 3
Grodzisk Wielkopolski

Ja także przeczytałem wszystkie opinie o Dr Wachu i z jednym mogę się zgodzić , że jest osobą bardzo kompetentną i nie można mu odmówić fachowości. Jednak chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych pacjentów , którzy mają zamiar poddać się operacjom laryngologicznym na Oddziale Pana Doktora , by dwa razy się zastanowili zanim podejmą taką decyzję. Moja żona poddała się półtora roku temu operacji usunięcia tarczycy i do dnia dzisiejszego , pomimo ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Kłak

szeroka 7
Grodzisk Wielkopolski

Profesjonalizm na każdym polu.Pani dr Katarzyna Kłak to lekarz z powołania.Nigdy żaden lekarz w żadnej innej dziedzinie nie okazał mi tyle zrozumienia.Dzięki Pani Dr Kłak ciąża to był cudowny czas a porody ( rodziłam przy pani dr dwukrotnie)przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki czemu ból był rzeczą nieistotną.Polecam szczerze takiego lekarza.
Opinia dodana przez: SYLWIA

dr Maciej Bzowy

Psychiatra

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny Maciej Bzowy
Mossego 23
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Polecam serdecznie Pana Doktora Bzowego. Po pierwszej wizycie mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Dla mnie bardzo ważna była spokojna atmosfera wizyty - łatwiej było rozmawiać o trudnych dla mnie sprawach. Odbyła się ona bez stresu, napięcia, w naprawdę przyjaznych warunkach. Doktor wzbudza zaufanie. Polecam wszystkim, którzy oczekują w tej dziedzinie rzetelnej i fachowej wizyty.
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Sławomir Jurkowski

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dużo dobrego słyszałam o lekarzu ale niestety u mnie górny ząb został żle wyleczony . Pan Doktor wyjasnił, że ząb jest już teraz martwy a w rezultacie rozsiewa bakterie. Nie został przeleczony kanałowo i rozsiewa bakterie. Po 7 latach okazało się , że mam torbiele pod innymi zębami i śmiem twierdzić,że to właśnie przez ten niewyleczony martwy ząb . Jestem w szoku.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mariusz Grebieniow

Polna 4
Grodzisk Wielkopolski

Lekarz konkretny,z miejsca zostałem powiadomiony iż schorzenie pod skórą muszę usunąć w trybie natychmiastowym by mocniej się nie rozrosło.Podpisałem zgodę na zabieg i od razu się położyłem do wycięcia schorzenia.Dostałem zastrzyk ze znieczuleniem,trochę bolało ale po 20 minutach byłem już po zabiegu.Szwy do zdjęcia po 2 tygodniach.Jestem zadowolony i nikomu nie radzę czekać jak coś się dzieje i są zmiany skórne.Trzeba,reagować bo im szybciej tym lepiej,szukałem kogoś takiego jak właśnie ...
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Dorota Filipowicz

Dermatolog

Mossego 25 lok. 11b
Grodzisk Wielkopolski

Pani doktor wymroziła mojej córce z ręki mięczaki w taki w sposób że zostały dziury jak po przypalaniu papierosem! Mimo że 2 tygodnie wcześniej inna dermatolog z Poznania usunęła mięczaki z drugiej ręki nie Zostawiając śladu! Dodatkowo leczyla moją córkę masciami sterydowymi przez co zostały jej na skórze odbarwienia(wg opinii innej dermatolog dzieciom nie zapisuje się takich maści). Jednym słowem to po prostu DRAMAT
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jolanta Kosowska-Chęć

os. Wojska Polskiego 20 lok. 4
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pani doktor zajęła się moim synkiem z wielkim oddaniem,bardzo profesjonalnie.Jestem przekonana,że nad zdrowiem mojego dziecka czuwa dobry fachowiec i serdeczny człowiek.

lekarz Ryszard Derewnicki

Chirurg onkolog

Morelowa 3
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pon nóż chirurgiczny trafiłem do lekarza Derewnickiego 3 razy. Zabiegi wykonywał zawsze profesjonalnie. Był bardzo uprzejmy, chętnie udzielał informacji o chorobie, poświęcał mi dużo czasu.Z każdej operacji jestem bardzo zadowolony. Polecam

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Ginekolog położnik, Anestezjolog

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Nie polecam!! Pani doktor podczas wizyty kilkukrotnie była złośliwa, po czym mnie zaczęła obrażać. Wyszłam z gabinetu. Lekarz bez podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Joanna Trajgis

Neurolog

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pani Trajgis to już chyba się znudził pracą. Polecam urlop albo zrezygnowanie z zawodu i zwolnienie miejsca dla bardziej kompetentnych lekarzy. Zero uśmiechu, siedzi za biurkiem jak za karę, nie szanuję czasu pacjenta i chyba swojego własnego również. Wizyty u tej lekarki trwają ekspresowo krótko, a Pani doktor każe się umawiać na kolejną wizytę z każdą najmniejszą rzeczą, którą jest w stanie zrobić na miejscu. Chyba z lenistwa jej się ...
Opinia dodana przez: B

lekarz Jerzy Gnusowski

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr. Gnusowski ma już swoje lata to fakt, ale nie da się ukryć, że jest bardzo miły i delikatny podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania, nieproszony robi USG. Nie robi problemów przy zwolnieniach lekarskich itp. Co najważniejsze na wizytę czeka się max 2 tygodnie, podczas gdy do dr. Rybki ponad miesiąc. Ogólnie lekarz ok. lecz nie wiem co by było w trudnych przypadkach chorobowych.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Krystyna Ramocka-Piętka

Internista, Diabetolog

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Brak Słów Na Tą Panią Doktor Nie Nazwałabym Nawet Ze To Pani Doktor Nie Dość Ze Nie Miła To Wredna I na Dodatek Kłamliwa Ze Zostawie To Bez Komentarza! Nie Pozdrawiam

lekarz Bartosz Wnęk

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Lekarz wykonywał mi zabieg kolonoskopii i gastroskopii w Szpitalu Św. Wojciecha. Nie jestem zadowolony. Lekarz podczas rozmowy był zniecierpliwiony, spieszył się, nie odpowiadał na moje pytania, miał pretensje, że nikt nie poinformował mnie o konieczności odstawienia leków p/krzepliwych. Wykonując badanie 3 lata temu w innym miejscu dostałem szczegółowy opis badania, a od doktora jakieś ogólnikowe stwierdzenia. Uważam, że nie jest to żaden specjalista tylko przeciętny lekarz który nie zna się ...
Opinia dodana przez: Małgorzata