Lekarze Elbląg

lekarz Elżbieta Hajer

ul. Romualda Traugutta 31a
82-300 Elbląg

Polecam wizytę u Pani doktor. Pani doktor bardzo dociekliwa, widać ogromne doświadczenie i wiedzę. Wizyta na czas
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Monika Biedrzycka

Centrum Alergologii
Związku Jaszczurczego 22
82-300 Elbląg

pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera

lekarz Magdalena Bryk-Siniarska

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Bardzo dziękuję pani doktor za profesjonalne wykonanie zabiegu powiek polecam z całego serca jest najlepsza pani doktor Magdalena Bryk Siniarska
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Czyżak-Bukato

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny - Praktyka Lekarska
3-go Maja 14
82-300 Elbląg

Czytam te opinie i po prostu nie wierzę 😱kobiety przychodzące do ginekologa chyba chciałby usiąść i wypić z doktor kawę bo im za krótka wizyta..Chodzę do doktor Bukato od 25 lat i nie ma w Elblągu lepszego ginekologa. Pani doktor jest bardzo kompetentna ma wiele empatii dla swojej pacjentki jest bardzo rzeczowa i dokładnie tłumaczy. Kiedyś chodziłam do niej prywatnie ale teraz od wielu lat na NFZ i naprawdę nie ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Anna Chlebowska

ul. 12 lutego
82-300 Elbląg

Ta kobieta chciala mnie Zabic! To Co Ze mna zrobila jest godne pozalowania !!!!zrobila Ze mnie krolika doswiadczalnego!!a ja za to zaplacilam duze pieniadze bo diagnoza od niej byla nowotwor macicy !!!co nie bylo prawda przepisala Mi szczepionki ktore nie byly dopuszczone so sprzedazy !!duzo kobiet zmarlo na skutki uboczne ja Po duzych cierpieniach przezylam!!stwierdzilam Ze teraz prawdziwych lekarzy nie ma da tylko ci Co pieniadze kasuja

lekarz Beata Bałasz-Duda

Gabinet Okulistyczny Beata Bałasz Duda
Niepodległości 18
82-300 Elbląg

Polecam Panią doktor ! Jest profesjonalna, kompetentna i ma świetne podejście do pacjenta. Przyjęła mnie poza godzinami pracy za co jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Brygida Gulda

Internista, Lekarz rodzinny

Lotnicza 23/24
82-300 Elbląg

Niekompetentna i pozbawiona jakiejkolwiek empatii kobieta. Z wykształcenia alergolog, a nawet nie umie odróżnić ''przegrzewania dziecka'' OD GRONKOWCA ZLOCISTEGO. Zbywa pacjentów jak może szczególnie młode matki. Jezeli wasze dziecko jest alergikiem to nawqet wypis ze szpitala ze wskazaną dietą, diagnoza 2 dermatologów i 2 innych pediatrow nie pomogą na wypisanie recepty na mleko. Nawet poradnia gastrologcznia w Gdańsku czy w Olsztynie !Stanie na głowie i klaskanie uszami też nie pomoże ...
Opinia dodana przez: Andrea

lekarz Zbigniew Pawlicki

Mikołaja Reja 18/31
82-300 Elbląg

Opryskliwy , traktuje ludzi z góry. Nie polecam , ma w nosie zdrowie i życie pacjenta. Każe na siebie czekać mimio że nie był nigdzie na wezwaniu tylko z medykami stal sobie na podwórku pod szpitalem i dyskutował w najlepsze .

lekarz Anna Sobieszek-Kundro

Dermatolog

ul. Turbinowców 9
82-300 Elbląg

Wedlug wyroku sadowego zobowiazana jestem do wystawienia nastepujacej opinii w ramach oficjalnych przeprosin, cutyje: "Klaudyna Rzad przeprasza Anne Sobieszek-Kundro za podanie nieprawdy w swojej opinii z dnia 1 lutego 2017 r. zamieszczonej na portalu ranking znanylekarz.pl, jakoby Pani doktor Anna Sobieszek-Kundro zapisala jej lek o nazwie Elocom, ktorego dzialania uboczne nastepnie leczula oraz, by pobrala od niej oplate za wystawienie recepty bez przeprowadzenia badania. Klaudyna Rzad oswiadcza, ze nie jest ...
Opinia dodana przez: Klaudyna
Leczy mni od kilku lat i zawsze, przy każdej wizycie prowadzi miłą konwersację przeprowadzając jednocześnie pełny wywiad. Może mógłby częściej kierować na dodatkowe badania specjalistyczne, ale i tak mam więcej takich badań niż u poprzednika.

lek. dent. Dorota Błońska-Misiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 6
82-300 Elbląg

Najgorszy stomatolog z jakim miałem kontakt. Zęby po miesiącu nadają się do poprawki u innego dentysty,gdyż tej Pani już nie zaufał bym ponownie. Bardzo drogie ceny w stosunku do świadczonych usług. Odradzam!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jan Meller

Urolog

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

Specjalista w swojej dziedzinie, z dużym doświadczeniem - trudne przypadki jak najbardziej do niego. Polecam!

lekarz Elżbieta Kimsa

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Dziwią mnie te opinie. Rozumiem, że niektórzy chorzy domagają się może szczególnej wrażliwości, albo nie wiem co. Przy poważnej chorobie Pani doktor zajęła się mną całkowicie, jest skupiona na pracy, dokładna, solidna, nie olewa pacjenta, przypatruje się najmniejszym szczegółom. Nie nazwałabym jej absolutnie znerwicowaną, ale zaangażowaną w swoją pracę. Od tego są lekarze, od skupienia się na wynikach badań itd. Jeśli ktoś chce pocieszenia, to nie ten kierunek. Ja byłam ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Cylkowska

Internista, Diabetolog

Kościuszki 150
82-300 Elbląg

Nie wiem skąd takie negatywne podjęcie do Pani doktor. Według mnie i mojej skromnej oceny jest osoba bardzo miła, Bardzo sympatyczna, poświęcająca wystarczającą ilość czasu dla każdego pacjenta (w zależności ile indywidualny pacjent tego czasu potrzebuje). Od strzykawek po peny udało mi się dzięki Pani doktor zdobyć osobistą pompę insulinową. Zawsze wspierała mnie w życiu zawodowym, wierzyła we mnie w czasie studiowania i wspiera mnie w sprawach sercowych. Jest to ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
Godny polecenia fachowiec. Konkretny i uprzejmy. Ze zdrowiem nie powinno się improwizować, uważam, że szczególnym przypadkiem jest zabieg na małym dziecku, tak jak w naszym przypadku 7 latku. Mam pełne zaufanie do doktora, jest najlepszy.
Opinia dodana przez: Alexander

lekarz Piotr Gańko

Lekarz rodzinny

Jaśminowa
Elbląg

Bardzo dobry lekarz. Po każdej wizycie i przepisaniu leków wracam bardzo szybko do zdrowia . I chociaż przeprowadziłem się na drugi koniec Elbląga i mam przychodnię prosto pod nosem ,to nie zrezygnowałem z usług P.Gańko . Naprawdę polecam.

lekarz Mieczysław Barański

Laryngolog, Pediatra

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Problemem zgłoszonym przy rejestracji było sprawdzenie po pewnym wypadku oraz wyczyszczenie uszu. Wizyta skończyła się po minucie lekarz po powierzchownym sprawdzeniu powiedział ze jest w porządku i proszę wyczyścić sobie wodą z mydłem. Ta jakże cenna minutowa wizyta kosztowała 150zł za praktycznie powiedzenie dzień dobry i trzaśnięcie drzwiami. Odradzam korzystania z usług tego lekarza strata czasu i pieniędzy
Opinia dodana przez: Klient

lekarz Przemysław Winkel

Bałuckiego 19 lok. 1
82-300 Elbląg

Lekarz, który namawia na wizyty prywatne. Każde badanie zleca prywatnie, bo jak twierdzi w jego gabinecie jest lepszy sprzęt niż w publicznej placówce. Odmówił zrobienia cytologii. A wizyta prywatna to u niego bajka. Wiadomo, widać że bardzo zależy mu na pieniądzach a nie na zdrowiu pacjentki.

Sławomir Kamiński

Lekarz rehabilitacji ruchowej, Fizjoterapeuta

Uni-Med Gabinet Rehabilitacyjny
82-300 Elbląg

Pan Sławek bardzo mi pomógł w pozbyciu się bólu pleców i to w bardzo szybkim czasie. Bardzo miła atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonimowa

lekarz Grzegorz Sosnowski

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2
82-300 Elbląg

28.05 2013 w Wojw. Szpitalu Zespolonym W Elblągu Oddz. Chir. Uraz.-Ortopedycznej przeprowadzono mi zabieg Alloplastyki Całkowitej Lewego biodra. Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu lekarza prowadzącego, ordynatora i całego zespołu pod przewodnictwem ordynatora dr Grzegorza Sosnowskiego(zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem ...
Opinia dodana przez: Kazimierz Cyman