Lekarze Specjalista USG

USG

Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est
Sławin 25
20-828 Lublin

Mogę śmiało powiedzieć ,że z całą rodziną nie boimy się korzystać z różnego rodzaju usg u dr Dybiec. Wiem ,że ciężko zarobione przeze mnie jak i mojego męża pieniądze nie pójdą na marne. Nie zdarzyło się jeszcze aby lekarz postawił złą lub mało skuteczną diagnozę. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonywanych usg przez Panią doktor. Jest osobą bardzo sympatyczną, pogodną i bardzo dobrze wpływa na strach przed wizytą ...

Grażyna Nowakowska

Ginekolog, Ginekolog onkolog

LuxMed
Kraków

Pani Doktor bardzo uprzejma i cierpliwa, poświęcająca czas, podczas wizyty oprócz badania, wykonała tez USG dla pewności. Przepisała badania. Zgłosiłam się z dolegliwościami okołomenopauzalnymi: wybudzenia w nocy i nocne poty oraz przedłużający się cykl i wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Wyszłam z wizyty z uśmiechem na ustach! Gorąco polecam wszystkim pacjentkom 50+ lub młodszym, których zaczynają dotyczyć problemy menopauzy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Dorota Supernak-Bobko

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

dr n. med. Anna Pajk

USG

Kazikowskiego 10A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Zdecydowanie NIE polecam!!!! Oprócz długiego oczekiwania kompletnie nie trafiona diagnoza. Dodatkowo powiem, że zostałam pilnie skierowana do szpitala, a tam jak zobaczyli, kto skierował, to powiedzieli, żeby się nie martwić, bo pewnie badanie źle zrobione...
Opinia dodana przez: Anonim2

Urszula Chybicka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Wrzosowa 3

Przyjmuje prywatnie i na kasę chorych. Ceny rozsądne. Bardzo miła. Polecam. Dla dzieci idealna.

dr n. med. Tomasz Kurkiewicz

USG, RTG

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Dla mnie bardzo niesympatyczny, małomówny. Prywatnie robiłam USG to miałam wrażenie, że z łaską robi. Na pewno nigdy więcej do tego Pana nie pójdę.
jej diagnoza jest nie do podważenia. to najlepszy radiolog jakiego znam. Każde jej zdanie w opisie USG potwierdza się w innych badaniach obrazowych - MRI, CT.
Niezwykle fachowy i konkretny lekarz, opanowany i cierpliwy. Badanie przeprowadzone starannie, otrzymałem szczegółowy opis. Opisy badań dra Sobolewskiego cieszą się dużym zaufaniem innych lekarzy specjalistów, których odwiedzam.

lekarz Andrzej Kałdonek

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Byłam u doktora pierwszy raz i jestem zadowolona. Przede wszystkim czuję, że ma duże kompetencje i "zna się na rzeczy". Przyszłam z problemem, który doktor na spokojnie mi wytłumaczył. Nie spieszy się, poświęca pacjentce całą uwagę i jest konkretny. Niczego więcej od lekarza nie wymagam. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Robert Witkowski

Ginekolog, USG

Wiślana 2
05-420 Józefów

Prowadziłam ciążę u Doktora parę lat temu, na całe moje szczęście ciąża przebiegała bardzo dobrze więc i wizyty były w porządku. Co prawda był problem ze skierowaniami na badania USG- jakby miał za to płacić ale poza tym ok. Niestety 2 lata później gdy chciałam zajść w kolejna ciążę a zaczęły mi się problemy z krawieniami międzymiesiączkowymi poszłam zapytać co mogę zrobić w tej sytuacji- liczyłam na skierowanie na badanie ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Zbigniew Celewicz

RTG, Ginekolog położnik

LuxMed Szczecin
Hołdu Pruskiego 9
Szczecin

wspaniały lekarz. inni nie mogli mi pomóc. jedna wizyta u pana doktora wystarczyła, by wyleczyć moje dolegliwości. POLECAM każdemyu! Przy tym bardzo kulturalny, sympatyczny człowiek. Klasa sama w sobie!
Opinia dodana przez: Katarzyna Nagiel

lekarz Wiesław Kurzątkowski

RTG, Ginekolog położnik

Legionowa 9A
Białystok

Niestety nie polecam. Szczególnie na pierwszą wizytę i pierwszą ciążę. Nie podważam kompetencji doktoraz, ale podczas badania czułam się jak przedmiot. Komendy typu prawy bok z lewy bok, noga niżej, wyżej, nie wypinać brzucha itp.. Żadnego opisu wykonywanego badania, co widzi, jak ma się dziecko itp. Miałam wrażenie, że pracuje tam na siłę, mimo, że wizyta nie należy do najtańszych, niestety takie czasy liczy się ilość nie jakość. Nie polecam ...
Opinia dodana przez: Zniesmaczona

dr n. med. Adrian Łukasik

Kr. Jadwigi 42/3
41-300 Dąbrowa Górnicza

Witam z całego serca polecam Pana doktora dokładny kompetentny byłam u niego na pierwszych badaniach prenatalnych i byłam zadowolona Pan doktor wszystko dokładnie sprawdzał czy z dzidziusiem wszystko w porządku tłumacząc przy tym co sprawdza i co to oznacza przeprowadził wywiad ze mną i mężem przed badaniem bardzo miły mimo wielu naszych pytań że spokojem na nie odpowiadał naprawdę z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Paulina

Maciej Cerbiński

Ginekolog, USG

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

Pan dr posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w języku zrozumiałym dla zwykłych ludzi. Odpowiadał na pytania nie poganiając, chociaż w poczekalni czekała już kolejka pacjentek, a przy tym bardzo uprzejmy i miły. Jak najbardziej polecam ;-)
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Agata Włoch

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

provita
fabrczna13d
40-611 Katowice

Bardzo sympatyczna Pani doktor, bardzo dokładnie podeszła do badania, wszystko na bieżąco tłumaczyła, po wyjściu nie miałam żadnych obaw i czułam, że badanie jest wykonane porządnie. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Inez

lekarz Adam Koryzma

Radiolog, RTG

CEZARDENT
Bohaterów Września 83/1
72-600 Świnoujście

około 1,5-2 lata temu miałem badane ślinianki przyusznej. ten ktoś dotknął USG z jednej strony kilka sekund z drugiej strony kilka sekund. na policzku. nie słuchał gdy mówiłem że guz czuje pod uchem, za kątem żuchwy. nie sprawdził szyji ani rejonu pod uchem o którym mowilem.dosłownie przyłożył urządzenie do jednego policzka i drugiego. trwało to dosłownie dwie minuty wszystko razem z wejściem i wyjściem. kosztowało jak za normalne badanie. po ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Artur Munk

Radiolog, RTG

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy z podejsciem do pacjenta,kompetentny,empatyczny ,zawsze do konca potrafi wyjasnic problem i rozwiać watpliwosci,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ireneusz Gomoński

Wojska Polskiego 53
78-200 Białogard

Dostalam infekcji drog rodnych i nie moglam czekac tydzien na umowiona wizyte na koszt NFZ wiec udalam sie dzis do tego pana bez zapisania. Zapytalam sie przed wejsciem do gabinetu czy mnie przyjmie, bo nie bylam zapisana a nie stac mnie na to zeby leczyc sie prywatnie zreszta nie po to oplacam skladki ZUS! Owszem przyjal mnie, w biegu (chociarz weszlam jako ostatnia nikogo juz za mna nie bylo) szybko ...

lekarz Krzysztof Jankowski

Ginekolog, RTG

Zubrzyckiego 15
80-254 Gdańsk

NAJLEPSZY LEKARZ POŁOŻNIK CIĄŻA PROWADZONA OD POCZĄTKI I UDAŁO SIE TRAFIĆ NA NIEGO PRZY PORODZIE SUPER!!!
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Mahfoz Terbosh

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet
Lublin

dobry doktor, godny polecenia. co prawda po wizycie w przychodni, kieruje do siebie prywatnie, ale badania przeprowadza b.dobrze.