Lekarze Traumatolog

dr Grzegorz Pakuła

Centrum Ortopedyczne Orthex
Bielańska 8
59-220 Legnica

Najlepszy w szpitalu wojskowym chirurg od zakładania płytek ze srubami na poważne złamania. Najlepszy w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Andrzej Wolski

lek. med. Mariusz Krasicki

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Poczas pierwszej wizyty lekarz bez oglądania uszkodzonej stopy stwierdził, że powinnam odpoczywać. To jednakże nie przyniosło skutku. Po wizytach u innych specjalistów, ponieważ dolegliwości się nasilały, wróciłam do dr. Krasickiego na omówienie wyników USG. Lekarz po moim wejściu do gabinetu nic mi nie wyjaśnił z opisanego wyniku USG, pomimo iż był tam stan zapalny w kilku miejscach, wysięk, dodatkowa kostka oraz ganglion. Powiedział TYLKO: "To co chce Pani zrobić z ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jan Jazienicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy. Miły, empatyczny człowiek. Moja dolegliwość została wyleczona.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Arkadiusz Sak

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Przyszłam do doktora z prośbą o zbadanie mnie pod kątem ewentualnej ciąży, ponieważ pół życia jedną nogę stawiam bliżej, drugą dalej i chciałam, by ktoś sprawdził symetryczność mojej miednicy. Zachęcona opiniami poszłam do dra i to był błąd. Doktor odczytał moją prośbę o badanie jako "następna baba co chce papierek do cesarki". Zaczął więc chamsko komentować, a pani pielęgniarka zaczęła mu wtórować w komentarzach. Na pytanie o rwę kulszową odpowiadał ...
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Krzysztof Konarski

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Nikomu nie polecam tego lekarza jest niekompetentny podejście do pacjenta jest naganne ja się mocno zraziłem
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Dariusz Dmitrczuk

Ortopeda, Chirurg ogólny

Częstochowa

Nie polecam tego ,,lekarza,, wyciągacz kasy ,opiera się na badaniach innego lekarza ,nie robi zadnych swoich badań a jego instrumentem do badań jest długopis i notes do zapisania recepty szkodzącej oraz wizyta za 150 zł. O tej profesji lekarz z katowic zmienił diagnozę leczenia i badania co skutkuje powrotem do zdrowia
Opinia dodana przez: TADEUSZ

lekarz Dariusz Pieszchalski

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Dzięki niemu jestem spokojna o kolano a konkretnie rzepke:)) trzyma sie świetnie;) Bardzo Dobre wykonanie operacji:)))) POLECAM!! i dziękuje!!

dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Witam jestem 2 tygodnie po operacji łokcia po wypadku druty i nie tylko w ręce bardzo dobrze wykonana operacja dobrze złożona reka 😊
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Robert Kobiela

Sanok

Piszę w imieniu taty. Jest po wymianie biodra u doktora Kobieli. Wymiana odbyła się w szpitalu w Sanoku. Wszystko poszło bardzo sprawnie, operacja się udała, bez żadnych zastrzeżeń! Pan Doktor jest bardzo dobrym fachowcem, tato jest bardzo zadowolony! Po operacji bardzo szybko doszedł do siebie. Można polecić bez żadnych oporów!
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Tomasz Timmler

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

ul. Katowicka 67 D/112
61-131 Poznań

Wspaniały lekarz i specjalista. Bardzo kulturalny i uprzejmy. Fachowiec - jasno stawia diagnozę i jej przyczyny. Bardzo dobrze tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia. Od lekarza nie oczekuję zabawiania mojego dziecka, tylko profesjonalnej diagnozy oraz postawy, a także jasnej komunikacji środków zaradczych - tutaj w 100% zapewnione. Polecam całym sercem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Wiatrak

Os.Konstytucji # Maja 28K
67-100 Nowa Sól

Doktor Andrzej Wiatrak jest bardzo dobrym specjalistą. Trafiłam pod Jego opiekę po wypadku... Jestem pełna uznania i szacunku dla całego zespołu, którym kieruje.

lekarz Piotr Gajewski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Kosidowskiego 10
Wrocław

bardzo polecam, leczy moje kolana juz od kilku lat z powodzeniem i jak na razie nie muszę iść na operacje na która inni już mnie wysyłali - po prostu przestały mnie boleć. A o opinii o Doktorze najlepiej posłuchać pacjentów czekających pod gabinetem :-)

lekarz Jakub Nowacki

Traumatolog

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec
ulica Czarna 14
41-200 Sosnowiec

Takiego aroganckiego lekarza jeszcze nie spotkaliśmy. Nie obchodzi go pacjent, byle by wyjść do domu o godzinie o której kończy pracę! Wyslal do pracy fizycznej z silnym bolem w barku, w 3 dniu nie obecności w pracy nie wystawił l4 bo nie widział powodu po czym przepisał zastrzyki bo na zdjęciu RTG dojrzał nieprawidłowości, zaprzecza sam sobie. Wzrusza ramionami na problemy pacjentów bo 'to nie jego problem'. Po 3,5h czekania ...
Opinia dodana przez: Natalia

Marcin Paszyński

Gąsiorowskich
Poznań

Ja mógłbym go śmiało polecić! Spełnił moje oczekiwania, poświęca pacjentowi dużo czasu i tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Jedynym minusem, według mnie, jest to, że są długie opóźnienia, w sensie że pomimo zapisów na godziny prawie zawsze trzeba liczyć się z opóźnieniem rzędu 40-60 minut. Ale to dlatego, że nie działa na hurra tylko dokładnie zajmuje się każdym przypadkiem.

lek. med. Waldemar Podgrudny

Ortopeda, Traumatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Znakomity specjalista, wybitny w swojej dziedzinie. Empatyczny, miły i mądry. Od razu prawidłowo zdiagnozował mój uraz i zalecił właściwą terapię. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Aleksander Somogi

lekarz Robert Szymanek

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Trafiłam do doktora, ponieważ poprzedni ortopeda zlekceważył zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego i ograniczył się do tabletek przeciwbólowych. Doktor Szymanek przeprowadził dokładny wywiad, zbadać nie mógł bo ból barku nie pozwalał na ruch ręka. Dostałam skierowanie na rtg zarówno barku jak i kręgosłupa szyjnego. Potem okazało się, że potrzebne będzie USG, więc doktor przyjął mnie jako dodatkową pacjentkę, bo jak powiedział "z takim bólem nie może pani chodzić". Dostałam skierowanie na fizykoterapię. ...

lekarz Zbigniew Kalita

Jaworzno

Proponowaną metodę leczenia skrytykowało kilku innych lekarzy. Jak się okazało słusznie. Zero tłumaczenia leczenia, ignorowanie pytań. Zły kontakt z pacjentem, w zasadzie jego brak.Zdecydowanie nie polecam.

lekarz Zbigniew Piasta

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

Świetny lekarz. Chodzę do dr od dawna. Zawsze doradzi, zbada i opisze co dalej..ma wielkie serce i ogromną wiedzę. Bardzo polecam doktora, wiele Mu zawdzięczam !
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Piotr Kurpios

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Widzę, że polityka temu panu "lekarzowi'' bardzo mocno weszła w kość;-) i trochę zapomniał o co chodzi w tej całej medycynie. Proponuję zaprzestać praktyki lekarskiej jeżeli nie chodzi panu o dobro pacjenta a o pieniądze - wszak są inne lepiej płatne zawody, gdzie też można rzucać obelgami i wulgarnymi słowami w stronę innych, a nie trzeba równocześnie wypisywać recept (których pan - pan, nie doktor - Kurpios nawet nie potrafi ...
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Dariusz Fryc

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Miałem złamany obojczyk i wstępne leczenie w szpitalu w Szwajcarii. Umówiłem się na wizytę do lekarza Dariusza Fryca ze zdjęciami rentgenowskimi z dnia złamania oraz z dnia ok. trzy tygodnie po złamaniu. Na wejściu lekarz powiedział, żebym nie marnował jego czasu na tłumaczenie sprawy, tylko pokazywał zdjęcia. Poinformowałem go również, że czuje zgrubienie na obojczyku w miejscu złamania i chciałbym, żeby powiedział mi, czy tak powinno być, ale lekarz stwierdził, ...
Opinia dodana przez: Bartłomiej