lekarz Zbigniew Kowalczewski

3,9
3,5
3,7

Doktor jest ogólnie dobry, ale czasami sprawia wrażenie, jakby nie wiedział, co się do niego mówi. Na razie nie miałam jeszcze żadnej dolegliwości, ale niestety nie potrafił mi wytłumaczyć pewnych rzeczy po cytologii. Przyjemny, ze wszystkim delikatnie się obchodzi. Można polecić, ale móglby czasem trochę więcej czasu poświęcić pacjentce oraz bardziej skupić się na tłumaczeniu niektórych rzeczy. Nie chce żyć w niepewności całe życie.

Bardzo nie sympatyczny ginekolog, moim zdaniem na ginekologi zna się tyle samo co na fryzjerstwie. Zła diagnoza, nastraszył mnie jako kobietę w ciąży- bardzo szybko można wyprowadzić człowieka z równowagi. Z mojego punktu widzenia i leczenia mojej ciąży mogła bym człowiekowi zrobić poważne problemy w sądzie bo dzięki niemu mogłam stracić dziecko. Uważajcie, bo zdaniem pana doktora dotykając brzuch i sutki w pierwszym trymestrze ciąży jest groźne i prawdopodobieństwo poronienia wzrasta o 50%. KONOWAŁ I AROGANT- tyle na temat tego pseudo lekarza.

chodziłam do tego lekarza z pierwszą ciążą i mogłabym go polecić z czystym sumieniem. starannie wszystko objaśniał, kierował na badania, dbał również o to żebym zbyt dużo nie przytyła w ciąży. kiedy leżałam w szpitalu czekając na poród odwiedzał mnie nawet wtedy gdy nie miał dyżuru i był w okolicy. a co najważniejsze kiedy inni lekarze na usg w szpitalu straszyli mnie wodogłowiem u dziecka, za krótkimi nogami uspokajał, pocieszał i powtarzał że on nic takiego na usg nie widział. i faktycznie urodziłam piękną zdrową dziewczynkę która teraz ma 3 lata i jest bardziej wygadana od niejednego dorosłego:)

bardzo dobry lekarz. kompetentny choć miewa swoje humory. jak dla mnie ok. potrafi ochrzanić ale robi to w trosce o dobro pacjenta. wszystko cierpliwie tłumaczy. podczas badania jest delikatny

Obecnie jestem w ciąży i chodze do doktora Kowalczewskiego. Jestem zadowolona z opieki. To moja czwarta ciąża. Niestety trzy pierwsze nieudane.... Do lekarza chodze co dwa tygodnie i zawsze jestem zbadana.Pan doktor poswieca mi duzo czasu i uwagi.... Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Lekarz u którego byłam pierwszy raz potraktował mnie bardzo chamsko. Nigdy nie byłam tak potraktowana przez lekarza. Wiedząc, że jestem pierwszy raz, nie pokazał mi gdzie mogłabym się rozebrać co doprowadziło, że musiałam ubrania położyć na podłodze przy fotelu ginekologicznym.(po przyjściu do domu, bratowa powiedziała, że jest tam oddzielna gablotka o czym ja nie miałam pojęcia) Chciałam aby wypełnił mi zwolnienie do szkoły z wychowania fizycznego, ponieważ dopiero co wyszłam ze szpitala w którym stwierdzili, iż moja ciąża jest zagrożona odpowiedział, że nie jestem kaleką i mogę normalnie ćwiczyć ( jestem w 4 miesiącu). Jestem osobą wrażliwą a po tych słowach łzy mi poleciały. Lekarz na koniec nie powiedział czy mam przyjść i kiedy. A na koniec nie odpowiedział nawet do widzenia. Bardzo mi się nie podobała ta wizyta. Nie polecam tego lekarza.

Nikomu nie polecam. Lekarz, który wykonuje swoją pracę chyba za karę. Niesympatyczny, niechętny do pomocy, mogłoby się wydawać, że pacjentów ma głęboko w swoim "lekarskim" poważaniu.

pan Kowalczewski ciąże moja prowadził 8 lat temu.i bardzo sie z tego ciesze ponieważ uważam ze pan doktor jest kompetentny.mało tego to gdy urodziłam cierpiałam na straszne hemoroidy z których zostałam raz na zawsze wyleczona własnie przez tego doktora.

Wiadomo, że wizyta u ginekologa nie należy do najprzyjemniejszych, tym bardziej jeśli korzysta się z jego "usług" za pomocą NFZ. Jednak u Kowalczewskiego jest zupełnie inaczej. Jest on delikatny, uprzjemy, profesjonalny, uśmiechnięty i wzbudza zaufanie. Poszłam do niego z polecenia przyjaciółki, po wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach z panią ginekolog. Gdy powiedziałam o co chodzi, zbadał mnie, a potem po zadaniu kilku pytan dobrał odpowiednie tabletki i dokładnie wytłumaczył co i jak. Krótko po prostu nie zamieniłabym go na innego ginekologa ;)

Lekarz bardzo kompetentny. Wyleczył mnie z moich dolegliwości. Na zadane pytania uprzejmie odpowiada. Z pewnością poleciłabym dr Kowalczewskiego koleżance.