lekarz Zbigniew Kowalczewski

Bardzo "ludzki" lekarz - dzisiaj rzadko się takich spotyka.

Bardzo "ludzki" lekarz - dzisiaj rzadko się takich spotyka.

Jest okropnym lekarzem !! z pierwszą ciążą poszłam do doktora, był to 6 tc lekarz sprawiał wrażenie zatroskanego, pomocnego. zrobił usg brzuszne, nic nie wykazało, więc zrobił usg dopochwowo. Był pęcherzyk. Jednak stwierdził nieprawidłowości w rozwoju i kazał czekac. Ciąże straciłam. Nie wiem jak inne kobiety ale ja to przeżyłam ciężko. Kazał czekac 4mies z kolejnym zachodzeniem w ciąże. Poczekałam nawet dłużej, 9 miesięcy. Przychodzę z wczesną ciążą - 4 tydz,martwię się mam robione usg na brzuch! Może się mylę, ale skoro jestem we wcześniej ciąży i nie nalezę do osób szczupłych to chyba normalne że na usg na brzuch nic nie widać i powinno się zastosować usg dopochwowe !! no nic stwierdził ze ciązy nei widać, a potem wykład na temat poronień i ze może mój mąż nie nadaję się na ojca naszych dzieci... genetycznie oczywiście... Jestem oburzona po prostu tą wizytą i wiem ze nigdy więcej nie wróce do tego niby lekarza. Burczał na mnie całą wizytę.. a dodatkowo kazał przyjść za 2 tyg z racji wykonywanej naprawdę ciężkiej fizycznej pracy zapytałam o zwolnienie bo chwilę przed ciążą leżałam w szpitalu, przy dźwiganiu zaczął mnie boleć jajnik.. więc normalne że boję sie o ciąże , chyba mam prawo do tego zeby sie martwić i dbać o siebie na początku... ale według Pana Kowalczewskiego mam pracować bo musiałabym sobie rozerwać macice żeby zaszkodzić dziecku... To pytam po co są ograniczenia do dźwigania skoro moje postępowanie nie ma wpływu na płód bo to ze mam stracić ciąże jest już zapisane w momencie zapłodnienia.....Taką poradę lekarską otrzymałam od lekarza, któremu ufałam ale tylko dwie pierwsze wizyty....

Lekarz u którego byłam pierwszy raz potraktował mnie bardzo chamsko. Nigdy nie byłam tak potraktowana przez lekarza. Wiedząc, że jestem pierwszy raz, nie pokazał mi gdzie mogłabym się rozebrać co doprowadziło, że musiałam ubrania położyć na podłodze przy fotelu ginekologicznym.(po przyjściu do domu, bratowa powiedziała, że jest tam oddzielna gablotka o czym ja nie miałam pojęcia) Chciałam aby wypełnił mi zwolnienie do szkoły z wychowania fizycznego, ponieważ dopiero co wyszłam ze szpitala w którym stwierdzili, iż moja ciąża jest zagrożona odpowiedział, że nie jestem kaleką i mogę normalnie ćwiczyć ( jestem w 4 miesiącu). Jestem osobą wrażliwą a po tych słowach łzy mi poleciały. Lekarz na koniec nie powiedział czy mam przyjść i kiedy. A na koniec nie odpowiedział nawet do widzenia. Bardzo mi się nie podobała ta wizyta. Nie polecam tego lekarza.

ten lekarz jest bardzo kompetenty polecam

ten lekarz jest bardzo kompetenty polecam

Bardzo dobry i godny polecenia lekarz. Prowadził moja pierwszą ciąże, dziecko urodziło sie zdrowe pomimo infekcji jakie łapałam w trakcie ciąży.Trafnie diagnozował przypadek i skutecznie leczył. Interesuje się swoimi pacjentkami, jeśli wie, że leżą w szpitalu w którym pracuje.

wzbudza zaufanie jest kompetentny prowadzil moja ciaze ktora przeszlam bez zadnych problemow polecam go z czystym sumieniem

Chodzę do niego już kilka lat, prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyjaśni. Odpowiada na wszystkie pytania. Pełen profesjonalizm. Polecam go z czystym sumieniem.

Byłam u tego lekarza drugi raz. Za pierwszym razem wizyta spełniła moje wszelkie oczekiwania. Jest na na pewno kompetentna osoba. Jednak przy drugiej wizycie poczułam się niekomfortowo, gdyż lekarz nakrzyczał na mnie. Nawet jeśli miał powód, to uważam, że powinien powiedzieć mi to, wytłumaczyć. Nie jestem osobą, która potrafi sie kłócić z ludźmi, jestem raczej nieśmiała, a ta wizyta sprawiła, że mam jeszcze mniejszą ochotę iść do lekarza.

Lekarz godny zaufania,dobry specjalista, godny polecenia.

Lekarz godny zaufania,dobry specjalista, godny polecenia.

BaRDZO DOBRY LEKARZ. SZYBKO POTRAFI ZDIAGNOZOWAĆ DOLEGLIWOŚĆ I WYSŁAĆ NA SPECJALISTYCZNE BADANIA, CZEGO NIE ROBIĄ INNI LEKARZE.