lekarz Zbigniew Kowalczewski

3,9
3,5
3,7

Bardzo dobry i godny polecenia lekarz. Prowadził moja pierwszą ciąże, dziecko urodziło sie zdrowe pomimo infekcji jakie łapałam w trakcie ciąży.Trafnie diagnozował przypadek i skutecznie leczył. Interesuje się swoimi pacjentkami, jeśli wie, że leżą w szpitalu w którym pracuje.

Byłam u tego lekarza drugi raz. Za pierwszym razem wizyta spełniła moje wszelkie oczekiwania. Jest na na pewno kompetentna osoba. Jednak przy drugiej wizycie poczułam się niekomfortowo, gdyż lekarz nakrzyczał na mnie. Nawet jeśli miał powód, to uważam, że powinien powiedzieć mi to, wytłumaczyć. Nie jestem osobą, która potrafi sie kłócić z ludźmi, jestem raczej nieśmiała, a ta wizyta sprawiła, że mam jeszcze mniejszą ochotę iść do lekarza.

Bardzo "ludzki" lekarz - dzisiaj rzadko się takich spotyka.

Bardzo "ludzki" lekarz - dzisiaj rzadko się takich spotyka.

Chodzę do niego już kilka lat, prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyjaśni. Odpowiada na wszystkie pytania. Pełen profesjonalizm. Polecam go z czystym sumieniem.

wzbudza zaufanie jest kompetentny prowadzil moja ciaze ktora przeszlam bez zadnych problemow polecam go z czystym sumieniem

BaRDZO DOBRY LEKARZ. SZYBKO POTRAFI ZDIAGNOZOWAĆ DOLEGLIWOŚĆ I WYSŁAĆ NA SPECJALISTYCZNE BADANIA, CZEGO NIE ROBIĄ INNI LEKARZE.

Nie polecam. Facet mruczy, jest bardzo niedelikatny, nie udziela informacji, nie odpowiada na pytania. Zero kompetencji.

ten lekarz jest bardzo kompetenty polecam

ten lekarz jest bardzo kompetenty polecam

Lekarz godny zaufania,dobry specjalista, godny polecenia.

Lekarz godny zaufania,dobry specjalista, godny polecenia.

często polecam swoim znajomym tego lekarza. mam do niego 100% zaufanie. co prawda nie mówi za wiele o chorobie ale za to wyleczy ja bez problemu.