lekarz Zbigniew Kowalczewski

Wiadomo, że wizyta u ginekologa nie należy do najprzyjemniejszych, tym bardziej jeśli korzysta się z jego "usług" za pomocą NFZ. Jednak u Kowalczewskiego jest zupełnie inaczej. Jest on delikatny, uprzjemy, profesjonalny, uśmiechnięty i wzbudza zaufanie. Poszłam do niego z polecenia przyjaciółki, po wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach z panią ginekolog. Gdy powiedziałam o co chodzi, zbadał mnie, a potem po zadaniu kilku pytan dobrał odpowiednie tabletki i dokładnie wytłumaczył co i jak. Krótko po prostu nie zamieniłabym go na innego ginekologa ;)

Wyczerpujaco objasnia problem, gabinet nowoczesny, niekrepujacy

Wyczerpujaco objasnia problem, gabinet nowoczesny, niekrepujacy

Lekarz godny polecenia, lecze się u Niego państwowo jestem bardzo zadowolona, pamięta o wszystkich badaniach które kobiety powinny reguralnie odbywać. Świetny specjalista;)

często polecam swoim znajomym tego lekarza. mam do niego 100% zaufanie. co prawda nie mówi za wiele o chorobie ale za to wyleczy ja bez problemu.

Wzbudza sympatię i już po kilku wizytach widać że nie jest nastawiony na zysk.Byłam jego pacjętką zarówno prywatnie jak i publicznie i nie odczułam różnicy.Bardzo delikatny lekarz.