Lekarze Chirurg stomatolog Lublin

lekarz Roman Ciechanek

ul. Karola Namysłowskiego 31
20-709 Lublin

Nie jestem w stanie opisac mojej wdzięczności dla Dr Ciechanka. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w lekarzy. Bardzo miły i posiadający ogromną wiedzę doktor. Życzę Polskiej Służbie Zdrowia jak najwiecej tak wspaniale wykwalifikowanych specjalistów. Beata W
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Sławomir Psujek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
20-352 Lublin

Najlepszy lekarz na jakiego miałem okazję trafić ! Ogromna wiedza oraz kompetentność sprawiła , że dziś mogę normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Paweł Szwarc

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Doktor Paweł Szwarc jest lekarzem na którego każdy chory dzieciak powinien trafić. Wielkie uznanie dla Pana, za poświęcony czas, okazane, nieudawane zainteresowanie, profesjonalizm i człowieczeństwo oraz empatię. Chciałabym, by we wszystkich przychodniach, pracowali tacy pediatrzy jak Pan doktor Paweł.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Wojciech Kusz

Batalionów Chłopskich 10
20-807 Lublin

Pan Doktor bardzo profesjonalnie otoczył opieką mojego tatę po urazie nogi. Kompetencja, ogromna wiedza, zaangażowanie , skuteczność w działaniu i zadowolony pacjent pomimo cierpienia. Dziękuję!

Magdalena Falęcka-Szczerbatko

Gabinet lekarski
20-612 Lublin

Dentystka jest bardzo miła i gadatliwa.Ale jako specjalista kiepska. po kilku dniach od wizyty w gabinecie wypadło wypełnienie..Brak kompetencji pani dentystka nadrabia gadaniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Maciej Dąbała

"DENTAL" Przychodnia Stomatologiczna s.c. Bożena Dąbała, Jacek Dąbała
ulica Lwowska 6
20-128 Lublin

A ja polecam. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Leczyłam się ortodontycznie 4 lata u Pana Macieja i jestem zadowolona. Miałam tragiczną wadę zgryzu, a dziś nie ma po niej śladu. Wszystko wyjaśniane na wizycie od A do Z, brak wszelkich wątpliwości co do kompetencji lekarza. W końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem.
Opinia dodana przez: N
Radzę omijać ten gabinet. sama sprawdziłam i słono za usługi zapłaciłam. reklamacji było wiele za które też trzeba było zapłacić.

lek. dent. Elżbieta Kacejko

stomatologia ogólna
Jana Sawy 5/15
Lublin

Pani doktor wyleczyła mi jedynkę kanałowo, w której niestety zrobił się zgorzel. Muszę przyznać, że akurat w tym przypadku nie spieszyła się, wykonała zdjęcie i starannie wyleczyła mi zęba. Niestety jest to jedyna dobra rzecz jaką Pani doktor dla mnie zrobiła. Chcąc naprawić mankament estetyczny mojej drugiej jedynki postanowiła lekko ją rozwiercić i założyć plombę. Jedynka z plombą od razu po wyjściu z gabinetu była nadwrażliwiona. Spożywanie ciepłych jak i ...

lek. dent. Joanna Pogonowska

ulica Krakowskie Przedmieście 13
20-002 Lublin

Umówienie wizyty z dnia na dzień. Sprzęt i metody leczenia niczym się nie wyróżniają. Pani stomatolog może i miła, ale ceny ma dosłownie z kosmosu!!!
Opinia dodana przez: Karol

lek. dent. Ewa Olcha-Szlązak

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Zdecydowanie nie polecam. Podczas przeglądu stwierdziła, że są cztery zęby do pilnego leczenia, być może niektóre kanałowo, co wyjdzie na pantomografie - ale słowem nie powiedziała, że ona kanałowo nie leczy i trzeba szukać innego lekarza. Dowiedziałem się o tym dopiero na drugiej wizycie, kiedy przyszedłem z nastawieniem na leczenie, z którego nic nie wyszło - założyła tylko opatrunek na zęba, którego musiałem dwa dni wcześniej rozwiercić na nocnym dyżurze ...
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Jacek Mendocha

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej
Konrada Wallenroda 2F
20-607 Lublin

Chodzę do dr Mendochy do poradni profilaktyki piersi oraz na coroczne badanie dermatoskopowe znamion skórnych. Pan doktor jest bardzo kompetentny, dokładny i uprzejmy. Sama jestem lekarzem i traktuję Pana Doktora jako jeden z moich wzorów do naśladowania. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Paulina Sachar

lek. dent. Paweł Maciejczak

Stomatolog, Ortodonta

Dental Art
ul. Różana 1/1A
Lublin

NIE POLECAM zero podejścia do dzieci, nie wytłumaczy krzyczy jakby dziecko miało wiedzieć co ma zrobić. Przy odcisku na aparat tak mocno cisną żuchwę że moje dziecko wyszło z krwiakiem na brodzie.
Opinia dodana przez: matka pacjenta

lekarz Marek Wojcieszek

1 Szpital Wojskowy
Al. Racławickie 23
20-343 Lublin

Po przyjęciu babci na SOR podał leki przeciwbólowe i wypisał. Po tym jak babcia powiedziała co jej dolega to psedo doktor stwierdził że jej się wydaje albo jest przewrażliwona. Po wizycie u rodzinnego bezpośrednie skierowanie na neurologie I okazało się że babcia przechodzi wylew. NIE POLECAM oby jak najmniej takich ludzi w tym zawodzie. 0 kompetencji, arogancki I bardzo nieuprzejmy.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Magdalena Leszcz

ulica Willowa 1/7
20-819 Lublin

Niestety nie polecam usług Pani Doktor. Zmarnowany czas i pieniądze. Przez dwa lata nie było ani jednej wizyty po której nie odpadł jakiś zamek pomimo słuchania zaleceń co do spożywania pokarmów i higieny. To co odpadło zostawało mocowane bez uprzedniego dezynfekowania i często po kolejnej wizycie zamek nadal się nie trzymał. Po zdjęciu aparatu bardzo niedokładnie usunięty klej i pomimo kolejnej wizyty nadal to samo. Aparat, który dostałam po zdjęciu ...

lek. dent. Łukasz Tyndel

ulica Jutrzenki 16/150A
20-538 Lublin

Bardzo miły, kulturalny, uśmiechnięty lekarz. Leczenie staranne, dokładne i szybkie. Mam za sobą kilka/kilkanaście wizyt i każda z nich była przeprowadzona na 5+ Zero bólu, brak powikłań po zabiegach. Jestem bardzo zadowolona i będę wracać :) Panie w rejestracji również bardzo miłe, pomocne. W moim przypadku nie było problemu z dodzwonieniem się do gabinetu. Polecam i pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Aleksander Ciechanski

Chirurg ogólny, Proktolog

Lublin

Nieuprzejmy, niegrzeczny,traktuje pacjenta jak przedmiot, nie da dojść do słowa. Na wizycie myślałam tylko o tym kiedy to się skończy, bardzo nie miły dr , mały zakres wiedzy na temat łączenia leków z laktacją. Robił dziwne miny jak pw ze biorę leki na stałe "Asamax " i karmię piersią, dostalam reprymendę kto mi wgl pozwolił ( gastrolog pw ze nie ma żadnych przeciwwskazań zebym brala ten lek w ciąży jak ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Tomasz Łopatyński

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin

Nie polecam. To że ktoś ma wiedzę nie uprawnia do obrażania pacjentów. Przydałoby się trochę kultury i dobrego wychowania.
Opinia dodana przez: Ja

lek. dent. Teresa Munir

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet
Lublin

Po roku nieskutecznego leczenia u dr Munir - zdecydowałem się na kontynuacje leczenia u innego ortodonty. Stan zębów uległ pogorszeniu, a siekacze znaczącemu starciu. ODRADZAM! Wiele osób na facebooku informuje o usuwaniu komentarzy.
Opinia dodana przez: Sebastian

lek. dent. Dariusz Pituch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ADP Clinic
Lublin

Nie polecam tego doktora,omijajcie z daleka! Namawia na bolesne leczenie w ramach eksperymentu,a wizyta u niego to ciągle przechwałki. Jak wyrwał mi zęba,to spuchłam na tydzień,a zapewniał,że wszystko będzie dobrze i będę mogła pójść do pracy.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Tomasz Hopkała

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Beskidzka 35
20-869 Lublin

Pan Doktor być może jest świetnym specjalistą i napatrzył się na poważne przypadki, ale to nie znaczy, że mniej zaawansowany stan żył nie zasługuje na uwagę, a takie wrażenie odniosłem po wizycie u p. Doktora, która bądź co bądź odbyła sie na skierowanie lekarza rodzinnego. Mam wrażenie, że dla Pana Doktora to, co nie kwalifikuje się do operacji lub innej natychmiastowej terapii, nie warte jest zainteresowania. A profilaktyka? Brakło mi ...