Ginekolog

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych ...

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

do Dr.Artymiaka chodzę od 15 lat.Faktycznie jest bardzo miły,ale niestety jeśli ktoś oczekuje zainteresowania i opieki w szpitalu to nie bardzo sie interesuje.Ja byłam w szpitalu 2tyg.nie odwiedził mnie ani razu.ALE URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ.Godny polecenia lekarz.Jest bardzo delikatny

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariusz Sadowski

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

bardzo przyjemny lekarz z poczuciem bezpieczeństwa podczas badania, polecam, Gabinet nowoczesny choć znajduje się nieco w głębi i trzeba zwracać uwagę aby poprawnie trafić do lekarza

dr Marek Dawicki

Gdańska 34
83-200 Starogard Gdański

przeprowadził mnie przez 2 ciąże,wykrył u mnie jako pierwszy kłopoty onkologiczne. Jestem mu bardzo wdzięczna.To dobry lekarz.Nie odbębni cię od drzwi,skieruje na badania,doradzi i pocieszy . Jest godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: aldi
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

wizyta już od 100

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama

DARIMED
Prosta 42