Lekarze Ginekolog Gliwice

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

Przychodnia "Toszecka"
Gliwice, Toszecka 18
44-100 Gliwice

Bardzo polecam !! Zawsze chętny do pomocy, mimo dużej ilości pacjentek,znajduje czas aby skontrolować spanikowaną pacjentkę :):) Jest to mój pierwszy i mam nadzieję, że już ostatni ginekolog. Zawsze wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: xxx
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ginekolog
                                       lekarz Dorota Kozłowska

lekarz Dorota Kozłowska

44-100 Gliwice

Pani doktor bardzo miła. Czuć, że praca dla pani doktor nie jest tylko obowiązkiem. Bardzo dobrze oceniam wizytę. Polecam szczególnie przyszłym mamom.

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

lekarz Anna Stachurska-Mucha

ARAMEDICA.PL
ul. Częstochowska 22
44-100 Gliwice

Wspaniała p. doktor. Skierowała mnie na zabieg nietrzymania moczu. Wykonywała mi zabieg z innym lekarzem. Zabieg w 100 udany. Jestem niezmiernie zadowolona. Dziękuję P. Doktor

lekarz Dorota Kuglin

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i żałuję, że nie prowadziła pierwszej.Obecna ciąży przebiegała od początku z problemami, dr Kuglin niczego nie bagatelizowała, kierowała na wszystkie badania (chodzę do niej z NFZ!), cierpliwie tłumaczyła. Kiedy w 35 tyg. ciąży trafiłam niespodziewanie do szpitala, codziennie do mnie zaglądała, tłumaczyła, robiła badania. Polecam gorąco- to rzetelny specjalista!
Opinia dodana przez: aleksandra
                                       dr Magdalena Ciaciura-Jarno

dr Magdalena Ciaciura-Jarno

44-100 Gliwice

Wizyta przebiegła sprawnie i szybko, wykonane zostały wszystkie badania. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna. Pani doktor konkretna, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Szczerze polecam wizytę.
Lecze sie u tego lekarza już od ponad 10 lat, zaczęłam chodzić do niego jeszcze jak przyjmował w państwowej przychodzni. Nigdy nie zamieniłabym go na innego lekarza. Prowadził moje dwie ciąże, w tym druga zagrożoną. Będąc na wczasach za granicą na początku drugiej ciąży (wtedy zaczęły sie moje problemy) zawsze mogłam do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i w miarę możliwości służył poradą. Miałam jeden zabieg usunięcia ...

lekarz Adam Rajpert

Cytolog, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
ulica Różana 7
44-100 Gliwice

Професіонал своєї справи. Лікар від Бога з великим та добрим серцем. Низький Вам уклін і величезна, не маюча кордонів подяка.❤️
Opinia dodana przez: Ірина
Nie chodze do pana ginekologa (inne wojewodztwo i daleko), ale mialam okazje sie z nim spotkac na porodowce w strzelcach opolskich i na oddziale gin. Tylko wejdzie do pokoju i wzbudza zaufanie, jest bardzo mily, wyrozumialy i wszystko ko konca wytlumaczy. Rozmawialam z pacjentkami ktore dojezdzaly na wizyte do pana az 80km ! Ginekolog z powolania.

lekarz Zbigniew Chleboś

Ginekolog położnik, Cytolog

Gliwice

Lekarz rzeczywiście wspaniały. Jednak wkurza mnie jedna rzecz: zakłada wkładki domaciczne tylko w swoim prywatnym gabinecie (ok. 600 zł).Nie chce podać nazwy wkładki - mówi, że jest "dobra". Podobno w gabinecie na Opolskiej nie można założyć wkładki, bo nie ma do tego odpowiedniego sprzętu. (ciekawe jakiego, bo już kilka razy w tej przychodni miałam zakładaną wkładkę i się dało....)

dr n. med. Marek Kudła

Ginekolog położnik, USG

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

lekarz Zofia Szumniak

"CORPORA-MED" Centrum Leczniczo - Rehabilitacyjne Sp. z o.o.
ulica Średnia 10
44-100 Gliwice

świetna lekarka , poznałam ją w szpitalu w Pyskowicach, moja koleżanka chodziła całą ciąże do niej prywatne, ja postanowiłam zmienić ginekologa właśnie na Panią Szumniak i za niedługo mam wizytę z NFZ. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów, wszystko tłumaczy , zawsze jest ze swoimi pacjentkami przy porodzie !! polecam w 100 %!!

lekarz Iwona Gronkowska-Kaszuba

Ginekolog położnik, Urolog

Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach
Tadeusza Kościuszki 1
44-100 Gliwice

Pani doktor jest niewątpliwie kompetentna, poza tym uprzejma i miła. Jednak notorycznie spóźnia się (nawet po 2-3 godziny!) nie przepraszając czekających pacjentów, ani nie informując o przyczynach spóźnień. Szkoda, bo psuje sobie wizerunek.

lekarz Jerzy Marek Kluszczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet ginekologiczny Aleja Sikornik 14
Aleja Sikornik!4
44-114 Gliwice

Nie polecam, leczył mnie dwa miesiące i nie zorientował się że mam już zapalenie przydatkow, musiałam zmienić lekarza w ramach ubezpieczenia wystarczyła jedna wizyta otrzymałam celowane leki i po miesiącu byłam zdrowa. Ponadto doktor sprawia wrażenie wypalonego zawodowo, zatrzymal się w epoce głębokiego PRL-u nie slucha co się do niego mówi, nie przeprowadził ze mną wywiadu nie omówił kierunku leczenia itd, także na pewno już do niego nie wrócę.
                                       dr Dawid Serafin

dr Dawid Serafin

44-100 Gliwice

Niestety ja nie polecam tego lekarza. Wszystko robił szybko i pobieżnie. W klinice leczenia niepłodności stymulował mi cystę co zauważył inny lekarz, który był w zastępstwie. W efekcie musiałam dopłacić kilka tysięcy za kolejne zastrzyki, które nie były potrzebne. Ostatecznie stwierdził, że nie rozumie mojego przypadku i że nigdy nie znajdę naturalnie w ciążę. Byłam młoda, uwierzyłam i nie miałam odwagi nic więcej z tym zrobić. Potem przy zwykłej kontroli ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Wojciech Kuszkowski

Gabinet
Gliwice

Jeśli chodzi o mnie jest godny polecenia chodzę do Pana doktora już 9lat prowadził mi 2 ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona i przy następnej ciąży nie planuje zmiany lekarza na innego, bardzo sympatyczny :)
Opinia dodana przez: Pati

lekarz Zofia Cieśla-Szumniak

Cytolog, Ginekolog położnik

CORPORA-MED
44-100 Gliwice

Pani doktor była bardzo uprzejma, profesjonalna i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Lexi Smith

dr n. med. Przemysław Binkiewicz

Cytolog, Ginekolog położnik

szpital
pyskowice
44-120 Gliwice

Przez kilka lat byłam pacjentką doktora Binkiewicza, prowadził także połowę mojej pierwszej ciąży i tu zaczęły się problemy. Jego światopogląd mocno rzutuje na sposób leczenia – nie przepisuje tabletek antykoncepcyjnych (z jednej strony dobrze, bo sporo jest lekarzy, dla których pigułki to lek na wszystko, z drugiej – nie każda religia zabrania używania tego typu środków), badania prenatalne zleca dopiero w momencie, gdy ewentualne przerwanie ciąży jest niemożliwe – nie ...
Opinia dodana przez: paulina

lekarz Katarzyna Witkoś

Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora- Med Marek Kopała, Marek Panek Sc
ul. Średnia 8-10
41-100 Gliwice

Pani doktor została mi polecona przez przyjaciółkę, która sama do niej chodzi. Bardzo miła, uprzejma, troszczy się o pacjenta, ma pamięć do twarzy. Dr Witkoś jest bardzo delikatna i wszystko fajnie tłumaczy. Faktycznie nie bada piersi przy każdej wizycie (ja o to poprosiłam),może z tego zględu, że zawsze czeka dużo pacjentek a Pani doktor jest tylko jedna, ale godna polecenia :)
Opinia dodana przez: Anonim2

dr n. med. Krzysztof Arabski

Gabinet Prywatny
44-100 Gliwice

chodzę do doktora Arabskiego od 2009r - prowadził moja pierwszą ciąże - podejrzewał hypotrofię płodu i od razu skierował do szpitala, porobił wszystkie badania, jestem zadowolona... Niestety, rodząc w Knurowie trafiłam na tak tragiczną i niesympatyczną położną że obiecałam sobie że drugi poród na pewno już nie w knurowie... Z tego powodu podczas drugiej ciąży chodziłam do innego doktora pracującego w gliwicach. Wszystko było OK do trzeciego trymestru - zaczęły ...