Ginekolog Gliwice

Ginekolog położnik, Radioterapeuta

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Wojcieszka na konsultacje do I.O. w Gliwicach 15 lat temu. Rozpoznanie - rak szyjki macicy stopień II b. Z mojej strony przerażenie i powolne porządkowanie spraw rodzinnych - natomiast Pan Doktor planuje tok mojego leczenia. Brachyterapia, operacja, chemioterapia i ... jestem i cieszę się życiem. Nie ma drugiej takiej osoby do której miałabym takie zaufanie jak właśnie do doktora Wojcieszka. Mam śmiałość rozmawiać z nim na najbardziej intymne i osobiste tematy. A jego otwartość, humor i żarty potrafią zdziałać cuda – więcej niż terapia u najlepszego psychologa. Dla mnie jest najwyższej klasy lekarzem specjalistą i najwyższej klasy „CZŁOWIEKIEM” który ma wielkie serce dla innych. Panie Doktorze – po prostu - dziękuję że Pan jest.

Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach
Tadeusza Kościuszki 1
44-100 Gliwice

Polecam! Bardzo indywidualne podejście do pacjenta, w pełni poświęcony czas, szybko, sprawnie i co najważniejsze - skutecznie!

Opinia dodana przez: Łukasz

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i żałuję, że nie prowadziła pierwszej.Obecna ciąży przebiegała od początku z problemami, dr Kuglin niczego nie bagatelizowała, kierowała na wszystkie badania (chodzę do niej z NFZ!), cierpliwie tłumaczyła. Kiedy w 35 tyg. ciąży trafiłam niespodziewanie do szpitala, codziennie do mnie zaglądała, tłumaczyła, robiła badania. Polecam gorąco- to rzetelny specjalista!

Opinia dodana przez: aleksandra

Gabinet ginekologiczny Aleja Sikornik 14
Aleja Sikornik!4
44-114 Gliwice

Zdecydowanie polecam tego lekarza, zawsze podchodzi konkretnie do tematu, odpowie na wszystkie pytania, wytłumaczy, a przy tym traktuje mnie poważnie i życzliwie. Jestem po dwóch operacjach, które wykonał dr Kluszczyński - żadnych powikłań pooperacyjnych, podczas pobytu w szpitalu często zaglądał do mnie i pytał jak się czuję. Było to bardzo miłe słysząc, że zależy mu na pacjentce.I muszę dodać, że nie jestem jakąś znajomą, tylko po prostu pacjentką, Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza!!! Zosia

Nie chodze do pana ginekologa (inne wojewodztwo i daleko), ale mialam okazje sie z nim spotkac na porodowce w strzelcach opolskich i na oddziale gin.

Tylko wejdzie do pokoju i wzbudza zaufanie, jest bardzo mily, wyrozumialy i wszystko ko konca wytlumaczy.
Rozmawialam z pacjentkami ktore dojezdzaly na wizyte do pana az 80km !
Ginekolog z powolania.

Gliwice

Polecam, udałam się na wizytę po przecztaniu opini z tej strony, sprawdziłam i lekarz na prawdę godny polecenia. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko tłumaczył, wszystko sprawdził dokładnie.

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Adam Rajpert

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
ulica Różana 7
44-100 Gliwice

Polecam tego lekarza,jedyny w swoim rodzaju,prawdziwy z powolaniem lekarz.

Polecam tego lekarza,jedyny w swoim rodzaju,prawdziwy z powolaniem lekarz.

lekarz Zbigniew Chleboś

Ginekolog położnik, Cytolog

Do dr,Chlebosia trafiłam z polecenia siostry i nie żałuję bardzo dobry lekarz

Do dr,Chlebosia trafiłam z polecenia siostry i nie żałuję bardzo dobry lekarz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

Najlepszy lekarz pod słońcem.Warto czekać na wizytę u Niego. Naprawdę polecam, jest warty swojej ceny.

"CORPORA-MED" Centrum Leczniczo - Rehabilitacyjne Sp. z o.o.
ulica Średnia 10
44-100 Gliwice

świetna lekarka , poznałam ją w szpitalu w Pyskowicach, moja koleżanka chodziła całą ciąże do niej prywatne, ja postanowiłam zmienić ginekologa właśnie na Panią Szumniak i za niedługo mam wizytę z NFZ. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów, wszystko tłumaczy , zawsze jest ze swoimi pacjentkami przy porodzie !! polecam w 100 %!!