Lekarze Ginekolog

lek. med. Barbara Galasiewicz

lek. med. Barbara Galasiewicz

10 Marca 15F/5
84-300 Lębork

Jestem pacjentką Pani doktor od lipca 2021 roku. Jej nieoceniona wprost pomoc zmieniła moje życie na lepsze. Zaopiekowała się mną podczas bardzo silnych krwawień. Dzięki planowi leczenia, który zaproponowała dziś nie mam już problemu z nieregularnymi, obfitymi miesiączkami uniemożliwiającymi mi normalne funkcjonowanie. Kolejną rzeczą, którą jej zawdzięczam jest zachęcenie mnie do odchudzania. Wytłumaczyła, bardzo dokładnie, że moje problemy w głównej mierze były skutkiem zaniedbań dietetycznych. I tak, po latach życia ...
Opinia dodana przez: Daria
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Ginekolog
                                       dr n. med. Sambor Sawicki

dr n. med. Sambor Sawicki

Indywidualna Praktyka Lekarska
Gdańsk

Doktor z olbrzymią wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami. Leczył oraz operował zarówno mnie jak i moją córkę. Miły, uprzejmy, dokładnie objaśnia problem i wskazuje możliwości. Dodatkowo da się odczuć, iż jest bardzo szanowany przez swoich współpracowników. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania w każdej sprawie wynikającej z jego specjalizacji. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: EW
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG ginekologiczne
                                       dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Wałowa 5 lok. 9
00-202 Warszawa

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog położnik
                                       lek. med. Justyna Surdyka

lek. med. Justyna Surdyka

Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

Trafiłam do Pani Doktor na pierwszą wizytę, jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Doktor jest sympatyczną osobą i ma bardzo empatyczne podejście do pacjenta, czułam się bardzo komfortowo, bardzo dobry ginekolog szczerze polecam, wszystko wyjaśnia szczegółowo, daje przydatne wskazówki, pełny profesjonalizm. Pani Doktor na spokojnie wykonuje badanie, wszystko mówi w trakcie badania, jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno w przyszłości skorzystam z usług Pani Doktor ponownie. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Adriana

lek. med. Dariusz Wdowik

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" Sp. z o.o.Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Lekarz godny polecenia.Rzetelnie podejście do pacjenta.Polecam——————————///////////////////——————-/////////////////////////////:::

lek. med. Maciej Koniński

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki. Polecam tego lekarza z całego serca. Cierpliwie odpowiada na zadane pytania.
Opinia dodana przez: Oliwia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Fachowość,kompetencja, uprzejmość, z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wiele mam do zawdzięczenia,zawsze wysłuchał ze spokojem i wybrał najlepszą opcję dla mnie,nigdy nie zbagatelizował żadnego pytania.Jest Najlepszy 👍
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Ja o doktorze mogę wypowiedzieć się w samych pozytywach. Leczyłam się u niego w SCM cllinic. Szybka diagnoza, konkretny i skuteczny plan terapii. Jako lekarz nigdy mnie nie zawiódł, jako człowiek kulturalny, dba o pozytywne relacje z pacjentem.
Opinia dodana przez: Zuza
{'id': None, 'name': u''} Ginekolog położnik
                                       dr Jacek Szulc

dr Jacek Szulc

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11
00-171

Sympatyczny i uprzejmy lekarz. Wysłuchał z czym przyszłam. Dziwne, że na pierwszej wizycie nie przeprowadził ze mną wywiadu odnośnie "historii choroby" ani nie zbadał mnie na fotelu ginekologicznym. Mam wrażenie, iż uprzejmość nie idzie w parze z kompetencjami.
Opinia dodana przez: newdk
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Monika Nekanda-Trepka

lekarz Monika Nekanda-Trepka

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Pani doktor to profesjonalista w każdym calu, mimo złych wyników u poprzedniego lekarza wyszłam od niej bardziej spokojna wiedząc że dobrze nie jest, podejście i wiedza jaką posiada jest nieoceniona. Świetny lekarz, pełen empatii i życzliwości a także potrafi wyjaśnić wszystko czego się nie wie i nie rozumie. Polecam z całego serca, jestem nadal pod opieką Pani doktor i nie zamierzam tego już zmieniać ❤️

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

GINMED
ul. Puławska 90 lok. 2a
Warszawa

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Niezadowolona
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Ginekolog położnik
                                       dr n. med. Barbara Kułak

dr n. med. Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik

Pani doktor mnie operowała i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia. Bardzo kompetentna i wnikliwa. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Anetta
{'id': 22745, 'name': u'Knur\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Ziarkiewicz

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów

Bardzo polecam !! Zawsze chętny do pomocy, mimo dużej ilości pacjentek,znajduje czas aby skontrolować spanikowaną pacjentkę :):) Jest to mój pierwszy i mam nadzieję, że już ostatni ginekolog. Zawsze wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: xxx
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog położnik
                                       dr Mateusz Tylko

dr Mateusz Tylko

Wrocław

Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Andrzej Wróbel

Ginekolog, Ginekolog położnik

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Jak dla mnie rewelacja. Nikt inny do tej pory nie pomógł mi jak Profesor. Wizyta na NFZ. Wszystko wykonane jak trzeba. Badanie ginekologiczne, USG i trafiona diagnoza. Profesor mnie operował w Kraśniku, odpowiada na każde moje pytanie. Wiele kobiet mówi, że na dziwne poczucie humoru. Ja tam sobie chwalę. Aż miło pożartować, od razu wizyta przebiega w luźniejszej atmosferze. Po operacji czuje się świetnie. Czeka mnie kolejna i również będzie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dennis Aduku

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor jako pierwszy (z serii dobrych kilku ginekologów) zaproponował leczenie kompleksowe dla mnie i partnera. Bardzo uprzejmy, z cierpliwością odniósł się do moich obaw, wytłumaczył jak będzie przebiegało leczenie i upewnił się czy nie mam więcej pytań. Polecam, ja na pewno będę wracała.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog estetyczny
                                       dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Kiedy widzisz Lekarza, który ratuje ludzkie zdrowie i życie z zaangażowaniem, miłością, pasją i ogromną wiedzą, to patrzysz na niego jak na Anioła- nie człowieka. Leczyc sie u takiego Specjalisty, to wielki zaszczyt. Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.
Opinia dodana przez: Natalia

prof. dr hab. Leszek Bablok

Androlog, Ginekolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.
Opinia dodana przez: Miss

prof. dr hab. n. med. Wojciech Cnota

Kolberga 28
41-710 Ruda Śląska

Pomimo swojej rzekomej "sławy" dr Cnotę radzę omijać. Zgłosiłam się do dr z prośbą o poprowadzenie zagrożonej ciąży trojaczej (jednojajowa, jednołożyskowa, z wadami wrodzonymi jednej z córeczek). Doktor znał więc sytuację ponieważ zjawiłam się u niego z badaniami prenatalnymi w ręku (nie musiał więc sam się fatygować, żeby je robić). Wspomnę tylko, że wizyty (na szczęście tylko dwie) były prywatne. Każda z wizyt przebiegała w następujący sposób: 1. Trwała 5, ...
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pani Doktor wyprosila mnie z wizyty, która miała odbyć się w Piasecznie na fabrycznej na NFZ, ponieważ jestem nie zaszczepiona. Podczas krótkiej wymiany zdań była bardzo niemiła, arogancka, mówiła cały czas podniesionym tonem wręcz krzycząc. Zapytała mnie nawet czy chce umrzeć skoro się nie szczepie. Chociaż cel wizyty był wiadomo zupełnie inny, Pani doktor pytała tylko o szczepienie, które przypominam jest cały czas DOBROWOLNE. Ta pseudo lekarka zapomniała, że bierze ...
Opinia dodana przez: Beata