Lekarze Lekarz orzecznik ZUS Toruń

lekarz Aleksandra Michałek - Redlińska

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Polecam Panią doktor, nie robi problemów ze skierowaniami na badania, wręcz sama z siebie je daje, gdzie inny lekarz by nie dał. Bardzo uprzejma i zawsze z uśmiechem do pacjenta. Jest otwarta na naturalne środki leczenia ale jak trzeba to da antybiotyk. Najlepszy lekarz w Nowak & Nowak w Toruniu !
Opinia dodana przez: Tomasz K

lekarz Alina Fesser-Rębowska

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do dorosłych i dzieci, z dużą wiedzą i umiejętnością wyjaśnienia problemu. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Zmudzińska

Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Stanisława Małachowskiego 14A/4
87-100 Toruń

Panią Ewę mogę polecić z czystym sercem. Byłam u Pani dr po raz pierwszy. Pełen profesjonalizm. Przyszłam z problemem skórnym twarzy, a Pani dr obejrzała mnie od stóp do głów. Wszystko wytłumaczyła, zarówno z czego może wynikać mój problem jak i sposób leczenia. Poza tym jest miła, uprzejma i powtórzę się po raz kolejny: profesjonalna:)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Kończyńska-Kmiecik

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rodzinna "Na Ugorach"
Ugory 1
87-100 Toruń

Bardzo miła ,dociekliwa,pani doktor ,bardzo wysoki poziom ,bardzo dobry wywiad i zainteresowanie ze strony lekarza ,zasługuje na wysoką ocenę.
Opinia dodana przez: Adrian

Sylwia Raczko-Kuszilek

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

NZOZ „Nasz Lekarz”
87-100 Toruń

Leczę się u p. Doktor od kilkunastu lat. Jest wyjątkowa pod każdym względem. Kompetencja połączona z wyjątkowym podejściem do pacjenta, humor i ciepło powoduje, że wizyta lekarska jest przyjemnością. Polecam każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: sławomir

lekarz Anna Kucharzewska

ul. Jurija Gagarina 39
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz godny polecenia lekarz z powołania cierpliwy i wyrozumiały Otwarty i zawsze umie wysłuchać pacjenta i z całego serca mogą panią doktor polecić .
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Kłosińska-Pituła

Kardiolog, Lekarz rodzinny

Szeroka 25
Toruń

Polecam serdecznie całą przychodnię! Kompetencja, przyjazna atmosfera, szybkie terminy, życzliwość,
Opinia dodana przez: Patrycja N

lekarz Danuta Witka

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Doskonały lekarz, wizyta przebiegła w milej atmosferze,nie ma kolejek, szczerze polecam wszystkim. Anna W.
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Przemysław Rusin

lekarz Przemysław Rusin

Lekarz medycyny estetycznej

Dr Rusin Medycyna i Chirurgia Estetyczna
Szosa Lubicka 166Ł
87-125 Toruń

Bardzo sympatyczny i wesoły Doktor. Robiłam zabieg nici i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mimo mojego poddenerwowania zabieg prawie bezbolesny,a Pan Doktor wszystko wytłumaczył. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Dariusz Włochacz

Internista, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" w Toruniu
ulica Podgórska 24A
87-100 Toruń

Korzystam z pomocy Tego specjalisty ponad 22 lata. Krótko mówiąc : wielkiej sprawy specjalista !!! Polecam !

Wojciech Chabior

"WCH" Prywatny Gabinet Lekarza Medycyny Pracy
87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam !!!. W mojej opinii osoba kompetentna , uprzejma .Wizyta na ustaloną godzinę już na następny dzień w czasie mi odpowiadającym . Polecam doktora Wojciech Chabior .
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Dorota Wiśniewska

Łazienna 32/2
87-100 Toruń

Pani Doktor to wspaniały człowiek i wspaniały lekarz,zawsze mogę liczyć na pomoc,posiada bardzo dużą wiedzę,

lekarz Katarzyna Foremska

Praktyka Lekarza Rodzinnego z Poradnią Specjalistyczną NZOZ
Grabowa 10
87-100 Toruń

Ogromna wiedza ,cierpliwość ,życzliwość .Wszystkim życzę takiego Lekarza rodzinnego Wyciągnęła mnie ze śmiertelnej choroby swoimi zdolnościami do przekonywania !
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Radosław Brukiewa

Łazienna 30
Toruń

Po pierwszej I ostatniej wizycie u tego pana doktora.Poszlam na wizyte w celu wypisania skierowania na badania.To jak mnie potraktowal ten doktorek to wstyd.Stwierdzil ze nie moze mi wystawic skierowania ok zrozumialabym gdyby powiedzial to w normalny sposob a nie uniesionym tonem.Stwierdzil ze obrazam jego zawod,ze nie przychodzi sie bo ja chce I koniec !chociaz poprosilam o wystawienie a nie ze chce trzy razy uslyszalam ze obrazam jego zawod mimo ...

lekarz Barbara Rugień

Gabinet Lekarski-Medycyna Pracy
Wschodnia 9
87-100 Toruń

bardzo doby lelarz,pacjentowi poświeca Pani dr dużo czasu!polecam!!!

lekarz Tomasz Kotarak

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

Cudowny lekarz. Kompetentny, cierpliwy z ogromną wiedzą . Potrafi prosto i z zrozumieniem wytłumaczyć chorobę, i nigdy nie odmawia pomocy. Jestem Panu Doktorowi ogromnie wdzięczna za wszystko co robi dla pacjentów.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Ilona Ciesielska

ul. Jana Dekerta 19B/5
87-100 Toruń

Lekarz z powołania.Słucha co pacjent ma do powiedzenia.Pamięta pacjentów i ich choroby.Miła i bardzo uprzejma.Nie znam drugiej tak kompetentnej osoby-lekarza.Dziękuję Pani Doktor

lekarz Sławomir Czachowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Praktyka Lekarza Rodzinnego z Poradnią Specjalistyczną NZOZ
Grabowa 10
87-100 Toruń

Mój numer jeden w Toruniu. U nas w rodzinie to lekarz pokoleniowy. Doświadczony bo pracował za granicą, zna języki wiec jak rodzina przyjechała, to też korzystala z jego porad. Ciągle się uczy. Teraz juz chyba profesor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marta Brukiewa

Łazienna 30
Toruń

Wspaniały lekarz rodzinny leczę się u Pani dr już kilka ładnych lat .Bardzo rzeczowo rozmawia z pacjentem zawsze miła i uśmiechnięta Kiedy dowiedziałem się że mam nowotwór złośliwy pęcherza moczowego potrafiła trzymać mnie na duchu i nie poddawać się. rak jest uśpiony obecnie na jak długo nie wiadomo ALE ŻYJĘ !!! Polecam Panią dr z poważaniem Stefan K.
Opinia dodana przez: Stefan Kiwitt

lekarz Zyta Stankiewicz

Akademicka Przychodnia Lekarska
Gagarina 39
87-100 Toruń

Z niecierpliwością czekałem na moją teleporadę z dr Stankiewicz, zastanawiając się, jak taka forma kontaktu z lekarzem będzie wyglądała w praktyce. Muszę jednak przyznać, że moje obawy były całkowicie nieuzasadnione. Już od pierwszych chwil rozmowy poczułem, że jestem w rękach osoby kompetentnej. Doktor Stankiewicz wykazała się nie tylko głęboką wiedzą medyczną, ale również i rzadko spotykanym ciepłem oraz empatią. Cieszę się, że zdecydowałem się na teleporadę, ponieważ dr poświęciła mi ...
Opinia dodana przez: Franciszek