Bardzo miła i sympatyczna. W ogóle nie czułam się skrępowana. Wizyta szybka, ale wszystkie podstawowe badania zrobione i uzyskałam odpowiedzi na zadane pytania. O wynikach badań dowiedziałam się telefonicznie - po prostu zadzwoniłam i Pani doktor wszystko mi podała więc naciągaczką nie jest. Ceny również przystępne. Bez względu na to czy wizyta jest pierwsza czy nie koszt podstawowych badań (cytologia + usg) wynosi około 70-80zł. Polecam jak najbardziej.
P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470
Szczecin
Lekarz z powołania. Bardzo dobrze tłumaczy wszystko. Jako jedyny wysłuchał i postawił diagnozę po zbadaniu córki, gdzie wczesniej u lekarza usłyszałam, że dziecku nic nie jest. Po podaniu leków, dobą i dziecku wszystko przeszło. Z całego serca polecam tego lekarza.
Lekarz bardzo oszczędny w wydawaniu skierowań na badania zarówno do laboratorium jak i innego specjalisty. Brak holistycznego podejścia do pacjenta. Lekarz przypisuje leki starej generacji. Panie Doktorze jeśli Pan to czyta to młodzi ludzie też chorują i nie przychodzą do lekarza tylko po chorobowe, bo im się nie chce pracować, ale oczekują trafnej diagnozy a tą trudno postawić bez dodatkowych badań. Jedyny lekarz, do którego nie ma kolejki przed drzwiami, …
Skalbmierska 5/105
01-844
Warszawa
Ostrzegam przed lek. Marią Ostasiewicz-Misiuna. Jest to osoba promująca leczenie homeopatyczne. Podczas jednej wizyty w pozytywnym świetle przedstawiała urynoterapię, a zaraz po tym polecała homeopatię, przytaczając liczne przykłady rzekomo wyleczonych osób (oczywiście wyłącznie przypadki anegdotyczne, bez żadnego potwierdzenia w literaturze naukowej), między innymi na początki zaćmy i jaskry. Dodatkowo rekomendowała mi produkty z aptek homeopatycznych. Polecała też książki autorów o wątpliwej reputacji, takich jak Steven Robert Gundry, znany z szerzenia …
Pani Doktor, to wspaniały czlowiek! Jest bardzo empatyczna i ma ogrom zrozumienia dla problemów pacjenta. Pani Doktor pomogła mi jak nikt... Jej diagnoza i wdrożone leczenie sprawiły, że nie siedzę non stop na SORze z mega wysokim ciśnieniem i tętnem 160. Pomogła mi w złagodzeniu lęku, w sposobie postrzegania siebie i w zrozumieniu choroby. Jestem Jej niezmiernie wdzięczna za wyciąganie mnie z choroby, bo życie w ciągłym lęku, stresie i …
Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981
Wrocław
u lekarza bylam 4 razy, za kazdym razem wmawiano mi nerwice i depresje. Gdy pojawilam sie u lekarza z wynikiem usg stwierdzil ze on w nie nie wierzy i ze jest zle zrobione, wypisal na kartce probiotyki i kazal je brac 2 mce. Kolonoskopii tez nie polecal bo niby jestem za mloda!!! A na kolonoskopii wyszlo zapalenie jelit. Szkoda kasy i nerwow na tego lekarza. Absolutnie go nie polecam, nikomu.
Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676
Warszawa
Nie wiem skąd negatywne opinie o pani doktor. Jedna z lepszych lekarek w Piasecznie. Zawsze służy pomocą. Przy pandemi covid jako jedna z nielicznych lekarzy nie schowała się w domu, tylko jeździła po domach do ludzi z zarażeniem covid i ich osłuchiwała i leczyła (między innymi moją mamę). PRAWDZIWY LEKARZ POLECAM Z CAŁEGO SERCA
Polecam. Pan doktor uratował mi kolano po pęknięciu łąkotki i zerwanych wiązadłach. Nie wierzyłam że da się to ogarnąć bez operacji bo nie mogłam stanąć na nogę, a do lekarza przyniósł mnie mąż na rękach. Po postawieniu diagnozy przez Pana doktora i wykluczeniu operacji nie wierzyłam że się uda ale poprosił o zaufanie i cierpliwość. Udało się. Po 3 miesiacach i rehabilitacji nie odczuwam żadnych dolegliwości w kolanie
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Smoluchowskiego 14
80-217
Gdańsk
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora. Przede wszystkim lekarz postawil trafną diagnozę i zaproponował skuteczne leczenie. Był cierpliwy odpowiadając na moje pytania. Dziekuję za życzliwosc.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
44-300
Wodzisław Śląski
Lecze się na nowotwór płuca i po 2 latach znowu trafiłam na Oddział Pana Doktora Gabrysia.Mam pełne zaufanie bardzo dobry lekarz ponieważ swój czas pracy woli poswięcić pacjentowi niż odpowiadac na pytania zadawane przez rodzinę.Rodzinie tłumaczy krótko i zwiężle.Cały oddział prowadzony przez Pana Ordynatora jest przyjazny pacjentowi i rodzinie odwiedzających.Polecam.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu
ulica Staszica 3
38-400
Krosno
Pani doktor Marta Niemczyk przyjęła mnie i moją żonę w sanatorium w Iwoniczu-Zdrój. Po dokładnym zbadaniu życzliwie postawiła diagnozę zgodną z opiniami wcześniejszych badań innych lekarzy w Łodzi i innych miejsc. Zalecenia rehabilitacyjne i ich wykonywanie w sanatorium (po dwóch dniach) doskonałe. Bardzo miła lekarka. Doskonałe podejście.
Pierwszy raz miałam do czynienia z Panią doktor na pogotowiu, gdzie od razu trafiła z diagnozą. Potem parę razy trafiłam na nią przypadkiem z moim dzieckiem ( pediatra mojego dziecka był chory) Najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam, nie wyobrażam sobie innego. Chodzę ja chodzi moja córka. Jeździmy do Bielska MedWork bo naprawdę warto. Tutaj nie ma czegoś takiego jak to co spotkało moją mamę cytuję (Badania należą …
praktyka prywatna
Nasielsk
Nowe Miasto
To lekarz o dwóch twarzach, a którą poznamy, zależy od tego czy pójdziemy do niego prywatnie czy na NFZ. Ja poznałam obydwie. Pierwsza to lekarz miły, pomocny, wszystko wytłumaczy, pożartuje, nie zbywa, odpowie na każde pytanie. Druga to człowiek arogancki, nieuprzejmy, chcący jak najszybciej pozbyć się pacjenta, robi ze wszystkim problem, trzeba go wręcz prosić np. o skierowanie na badania, sam mówi że "jak nie wiadomo o co chodzi to …
gabinet stomatologiczny
Kolberga 2a
09-407
Płock
Podejście lekarzy do pacjentów oceniam na 6+ Poświęcają tyle czasu ile potrzeba. Tłumaczą wszystko bardzo dokładnie. Cały personel jest bardzo uprzejmy, panuje tam cudowna atmosfera. Od samego wejścia Pani z recepcji wita z uśmiechem, jest anielsko miła. Jako wizytówka tego miejsca sprawdza się świetnie. Wszystko jest na plus.
CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202
Częstochowa
Nie polecam. Pani doktor pracuje według utartego schematu leczenia, nie słuchając pacjenta i nie przyjmując do wiadomości, że lek powoduje nasilenie objawów. Bardzo wtedy staje się nerwowa i nieprzyjemna. Dalej przepisuje ten sam lek i kończy wizytę.
SPZOZ Warszawa Wola - Śródmieście
01-445
Warszawa
Bardzo dobry lekarz, z prawdziwego zdarzenia. Pani dr. jest dokładna, wnikliwa, świetnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia, bardzo miła i uprzejma dla pacjenta. zawsze ma czas przyjąć nigdy nie odmówiła mi przyjęcia. Przyjeżdżam do Niej z innej dzielnicy. POLECAM.
Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 2
32-120
Nowe Brzesko
Leczę się u dr Biernackiej od ok. 6 miesięcy. Wizyty upływają w miłej atmosferze a co najważniejsze bez bólu wiec nie boje się już dentysty a plomby trzymają się świetnie . Jestem bardzo zadowolony podobnie jak moi znajomi ,którym poleciłem Panią doktor. SZCZERZE POLECAM !!!
SZPITAL POWIATOWY im. Marii Skłodowskiej - Curie w Skarżysku Kamienna
26-110
Skarżysko-Kamienna
Bardzo dobrze oceniam dr. Gajdę. Spokojnie wyjaśnia problemy , robił mi operację biodra i jestem zadowolona. Lekarz godny polecenia .
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: