Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460
Gdańsk
Na zapalenie ucha pani przepisała mi tabletki wykrztuśne oraz krople z substancją główną na którą mam uczulenie o czym panią informowałam gdy zapytała czy są alergie na leki a do ucha nawet nie zajrzała. Na pewno więcej nie skorzystam
Dzien dobry .Moja obiektywna szczera opinia na temat Doktora Bogdana Adamika znam go od dziecka .Lekarz bardzo mily ludzki i uczynny .Ale zawsze sie spieszy w Przychodni w ktorej jest szefem Nie m'a czasu leczyc i bedac ❤️ pacjeta jesli jest po operacji ,Cisnienia ,pyta co potrzeba? Nie przeglada wynikow badan ktore leza w kopercie w gabinecie zabiegowym pielegniarek !Nie stosuje i nie informuje pacjeta w jaki sposob mozna mu …
Odradzam. Pomimo trzech wizyt i próśb o skierowanie na jakiekolwiek badania niczego nie uzyskałem. Leki nie działały bo nie na tę chorobę przepisane. Diagnoza niewłaściwa. Ręce opadają. Po wizycie u innego lekarza trafna diagnoza na pierwszej wizycie. Leki adekwatne.
Pan doktor pomogl mojemu 16-letniemu synowi. Moje dziecko odzyskalo radosc zycia, jest szczesliwe i chetne do dzialania. Znowu spotyka sie z przyjaciolmi i planuje wakacje. Juz nie slysze od syna slow typu: "Nie wiem, nie chce mi sie, nie mam sily". Jestem spokojna... Z calego serca dziekuje dr Sokolowskiemu i polecam wszystkim, ktorzy maja problemy.
Przychodnia Lekarska "ALMED" Aleksandra Majewicz Poradnia Chirurgii Ogólnej
ulica Mury 6
64-320
Buk
Nie polecam!!! Lekarz urolog który nie potrafi rozpoznać stulejki i łupka u młodego mężczyzny to jakaś kpina. Odesłał na Sor, ale swoje skasował .
Szpital Powiatowy w Sędziszowie Młp.
Wyspiańskiego 14
39-120
Sędziszów Małopolski
Pani doktor bardzo uprzejma, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Cierpliwie odpowiadała na pytania, w zrozumiały sposób wszystko objaśniła.
Nie kwestionuję fachowości tej lekarki, ale stałe podkreślanie zmęczenia, drażliwość i zły humor nie umożliwiają właściwego kontaktu. Odnosi się wrażenie, że ta pani pracuje z przymusu. Byłem kilka razy i sytuacja ciągle się powtarzała. Kobieta wiecznie skrzywiona i narzekająca. Kontakt z pacjentem raczej słaby.
Żołnierska 18 lok. 57
10-561
Olsztyn
Bardzo fachowe podejście, usłyszałem jasny opis problemu i wskazówki. Sympatyczna i miła rozmowa także na tematy pozalekarskie.
Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna wizyta, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze radiologami ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Oszwy ! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuję
Gliwickie Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Pomocy Psychologicznej dla Związków, Par i Małżeństw DIALOG
ul. Ignacego Daszyńskiego 27/4
Gliwice
Trafiliśmy do Pana Mariusza kiedy po 3 latach znajomości z czego 2 mieszaliśmy już razem, po kolejnej awanturze partner się wyprowadził do rodziców. Pójście na terapię oboje uznaliśmy za "ostatnią deskę ratunku", bo chociaż kochaliśmy się, to nie wiedzieliśmy dlaczego w tak okrutny sposób reagujemy na siebie. Po 3 miesiącach terapii w relacji zaczęło być spokojnie, po 6 miesiącach zdecydowaliśmy się ponownie ze sobą zamieszkać, a po roku doszło do …
Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Asnyka 17
62-420
Strzałkowo
Dr bardzo uprzejmy i kompetentny nie potrzebowalam dlugo czekac na przyjęcie mojego dziecka i bardzo dobrze dopasowal leki tak ze synek szybko wyzdrowial
Wspaniały Pan Doktor. Wyrywał mi ósemkę. Miałam przykre doświadczenia po podobnym zabiegu 2 lata temu, więc tym bardziej szłam z obawami, jak to potoczy się tym razem. Było szybko, sprawnie, bezboleśnie (Pan Doktor nie oszczędzał na znieczuleniu, dostałam dwa). Mistrz świata! Polecam.
Jestem kilka lat pacjentem Pani dr Magdaleny Kaźnicy - Wiatr. Mogę powiedzieć, że jest osobą zawsze pogodną, a lekarzem zainteresowanym pacjentem. Posiada umiejętność komunikowania się z człowiekiem. Jest precyzyjna w tym co mówi i robi. Niejednokrotnie kieruje na dodatkowe badania. Dla mnie najważniejsze, że pyta i faktycznie słucha, reagując na to co mówi pacjent. Nie liczy czasu jaki przeznacza dla niego. Tłumaczy co, po co i na co. Analizuje wszystkie …
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Długa 1/2
61-848
Poznań
Byłem na wizycie u doktora 19 stycznia 2022 roku, godzina 19:00, Mediwa. Jestem bardzo zadowolony, zaopiekowany i uspokojony. Doktor jest rzeczowy i bezpośredni. Ma dobry kontakt z pacjentem. Konkretne zalecenia po wizycie. Dziękuję za to podejście.
gabinet stomatologiczny
ul. Madalińskiego
02-513
Warszawa
Opinia o dr Tomasz Pacuła jest tylko jedna. Masz grypę i chore gardło? Każe Ci inhalować się solą i pić syropek. I tak się będziesz męczyć dwa tygodnie zanim nie pójdziesz do lekarza, który zastosuje konkretne leczenie. Napiszę tak. Jeśli chcą Cię w recepcji przychodni zapisać do niego, to zrezygnuj. Szkoda czasu.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: