- 48128

lekarz Stanisław Sadurski

Choroby zakaźne

liczba opinii: 2

Szeroka 25
Toruń

W mojej ocenie lekarz kompetentny, dokładnie wyjaśniający istotę choroby. WZbudza zaufanie i sprawił, że po wizycie dysponowałam wiedzą, któej nie posiadałam wcześniej, mimo pozornej znajomości problemu.
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Agata Flis

Stomatolog

liczba opinii: 2

vital-dent
ul.polanka
Poznań

ogólnie tragedia, żona i ja mamy plomby i kanał do czyszczenia założone u Pani Agaty... Wszystkie błędy widać na rentgenie - radzę sprawdzić
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Marek Bałamącek

liczba opinii: 2

Mickiewicza 55c/26
87-100 Toruń

Lekarz bardzo miły, kompetentny, nie stwarzający dystansu, dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Po prostu taki życzliwy człowiek.
Opinia dodana przez: oka

lekarz Hanna Świątek

Internista

liczba opinii: 2

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Na zapalenie ucha pani przepisała mi tabletki wykrztuśne oraz krople z substancją główną na którą mam uczulenie o czym panią informowałam gdy zapytała czy są alergie na leki a do ucha nawet nie zajrzała. Na pewno więcej nie skorzystam
Opinia dodana przez: ano

lekarz Bogdan Adamik

Internista

liczba opinii: 2

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dzien dobry .Moja obiektywna szczera opinia na temat Doktora Bogdana Adamika znam go od dziecka .Lekarz bardzo mily ludzki i uczynny .Ale zawsze sie spieszy w Przychodni w ktorej jest szefem Nie m'a czasu leczyc i bedac ❤️ pacjeta jesli jest po operacji ,Cisnienia ,pyta co potrzeba? Nie przeglada wynikow badan ktore leza w kopercie w gabinecie zabiegowym pielegniarek !Nie stosuje i nie informuje pacjeta w jaki sposob mozna mu …
Opinia dodana przez: XXxxxxx
Odradzam. Pomimo trzech wizyt i próśb o skierowanie na jakiekolwiek badania niczego nie uzyskałem. Leki nie działały bo nie na tę chorobę przepisane. Diagnoza niewłaściwa. Ręce opadają. Po wizycie u innego lekarza trafna diagnoza na pierwszej wizycie. Leki adekwatne.
Opinia dodana przez: Eryk

lekarz Halina Kalinowska

Psychiatra

liczba opinii: 2

Chabrów 58
45-222 Opole

Wspaniały lekarz o dobrym sercu. Potrafi pacjenta wysłuchać i zrozumieć. Polecam Panią doktor z całego serca. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Przemysław Kubis

lekarz Mirosław Sokołowski

Psychiatra

liczba opinii: 2

ul. Jana III Sobieskiego 14/17
14-200 Iława

Pan doktor pomogl mojemu 16-letniemu synowi. Moje dziecko odzyskalo radosc zycia, jest szczesliwe i chetne do dzialania. Znowu spotyka sie z przyjaciolmi i planuje wakacje. Juz nie slysze od syna slow typu: "Nie wiem, nie chce mi sie, nie mam sily". Jestem spokojna... Z calego serca dziekuje dr Sokolowskiemu i polecam wszystkim, ktorzy maja problemy.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Bogusław Tomiak

Chirurg ogólny, Urolog

liczba opinii: 2

Przychodnia Lekarska "ALMED" Aleksandra Majewicz Poradnia Chirurgii Ogólnej
ulica Mury 6
64-320 Buk

Nie polecam!!! Lekarz urolog który nie potrafi rozpoznać stulejki i łupka u młodego mężczyzny to jakaś kpina. Odesłał na Sor, ale swoje skasował .
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Małgorzata Bocheńska

liczba opinii: 2

Szpital Powiatowy w Sędziszowie Młp.
Wyspiańskiego 14
39-120 Sędziszów Małopolski

Pani doktor bardzo uprzejma, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Cierpliwie odpowiadała na pytania, w zrozumiały sposób wszystko objaśniła.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Iwona Bagińska-Grabek

liczba opinii: 2

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Nie kwestionuję fachowości tej lekarki, ale stałe podkreślanie zmęczenia, drażliwość i zły humor nie umożliwiają właściwego kontaktu. Odnosi się wrażenie, że ta pani pracuje z przymusu. Byłem kilka razy i sytuacja ciągle się powtarzała. Kobieta wiecznie skrzywiona i narzekająca. Kontakt z pacjentem raczej słaby.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Katarzyna Oniszczuk-Bączkiewicz

Internista

liczba opinii: 2

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Bardzo fachowe podejście, usłyszałem jasny opis problemu i wskazówki. Sympatyczna i miła rozmowa także na tematy pozalekarskie.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Anetta Oszwa

Radiolog

liczba opinii: 2

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna wizyta, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze radiologami ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Oszwy ! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuję
Opinia dodana przez: Zbyszek
{'id': 14758, 'name': 'Gliwice'} Psycholog
                                       mgr Mariusz Dłużak

mgr Mariusz Dłużak

Psycholog, Psychoterapeuta

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gliwickie Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Pomocy Psychologicznej dla Związków, Par i Małżeństw DIALOG
ul. Ignacego Daszyńskiego 27/4
Gliwice

Trafiliśmy do Pana Mariusza kiedy po 3 latach znajomości z czego 2 mieszaliśmy już razem, po kolejnej awanturze partner się wyprowadził do rodziców. Pójście na terapię oboje uznaliśmy za "ostatnią deskę ratunku", bo chociaż kochaliśmy się, to nie wiedzieliśmy dlaczego w tak okrutny sposób reagujemy na siebie. Po 3 miesiącach terapii w relacji zaczęło być spokojnie, po 6 miesiącach zdecydowaliśmy się ponownie ze sobą zamieszkać, a po roku doszło do …
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Antoni Kierepka

Lekarz medycyny pracy, Pediatra

liczba opinii: 2

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Asnyka 17
62-420 Strzałkowo

Dr bardzo uprzejmy i kompetentny nie potrzebowalam dlugo czekac na przyjęcie mojego dziecka i bardzo dobrze dopasowal leki tak ze synek szybko wyzdrowial
Opinia dodana przez: Anonim

Piotr Janik

Chirurg stomatolog

liczba opinii: 2

Gdańsk

Wspaniały Pan Doktor. Wyrywał mi ósemkę. Miałam przykre doświadczenia po podobnym zabiegu 2 lata temu, więc tym bardziej szłam z obawami, jak to potoczy się tym razem. Było szybko, sprawnie, bezboleśnie (Pan Doktor nie oszczędzał na znieczuleniu, dostałam dwa). Mistrz świata! Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Magdalena Kaźnica-Wiatr

Internista

liczba opinii: 2

Gersona 16/30
Kraków

Jestem kilka lat pacjentem Pani dr Magdaleny Kaźnicy - Wiatr. Mogę powiedzieć, że jest osobą zawsze pogodną, a lekarzem zainteresowanym pacjentem. Posiada umiejętność komunikowania się z człowiekiem. Jest precyzyjna w tym co mówi i robi. Niejednokrotnie kieruje na dodatkowe badania. Dla mnie najważniejsze, że pyta i faktycznie słucha, reagując na to co mówi pacjent. Nie liczy czasu jaki przeznacza dla niego. Tłumaczy co, po co i na co. Analizuje wszystkie …
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Jasak

Radiolog

liczba opinii: 2

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Polecam w 100 %. Moja córka kilka razy miała robione USG u Pana Piotra, super podejście do pacjenta, dokładnie tłumaczy, dokładny.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Sławomir Katarzyński

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 2

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Długa 1/2
61-848 Poznań

Byłem na wizycie u doktora 19 stycznia 2022 roku, godzina 19:00, Mediwa. Jestem bardzo zadowolony, zaopiekowany i uspokojony. Doktor jest rzeczowy i bezpośredni. Ma dobry kontakt z pacjentem. Konkretne zalecenia po wizycie. Dziękuję za to podejście.
Opinia dodana przez: Samuel

lekarz Tomasz Pacuła

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 2

gabinet stomatologiczny
ul. Madalińskiego
02-513 Warszawa

Opinia o dr Tomasz Pacuła jest tylko jedna. Masz grypę i chore gardło? Każe Ci inhalować się solą i pić syropek. I tak się będziesz męczyć dwa tygodnie zanim nie pójdziesz do lekarza, który zastosuje konkretne leczenie. Napiszę tak. Jeśli chcą Cię w recepcji przychodni zapisać do niego, to zrezygnuj. Szkoda czasu.
Opinia dodana przez: Krzysztof


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się