Lekarze

Neurolog

Poradnia Dietetyki Medycznej
Al.Niepodległości 648 lok.3
81-854 Sopot

to wspaniały lekarz, który jest bardzo cierpliwy i łagodny. Nie spiesząc się tłumaczy dokładnie wszystko o co się pacjent pyta. Mam parkinsona i już miałam trudności z poruszaniem się, mową, nim trafiłam do dra Sołtana. Teraz po kilku wizytach, po odpowiednim dobraniu leków, lepiej chodzę i pokonuję dłuższe dystanse. Lepiej wyglądam i czuję się lepiej. Dziękuję p. Doktorze za trafną diagnozę i za uprzejmość. Bardzo cenię p. doktora i życzę ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Janusz Majewski

Psychiatra

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Człowiek, który lubi ludzi i chętnie ich słucha i z nimi rozmawia. Polecam, miałam krótki kontakt, ale bardzo fajnie się rozmawiało....

Rafał Leszcz

Fizjoterapeuta

Orto-Med
Modrzewiowa 8
05-082 Stare Babice

Uczęszczałam do Pana Rafała w trakcie ciąży, gdyż bardzo męczyły mnie bóle kręgosłupa. Gdyby nie koleżanka pewnie wogóle nie dowiedziałabym się o tym gabinecie i nie pomyślała o terapii tylko męczyła się dalej. Byłam bardzo zadowolona-efekty były szybko, a wizyty bardzo sympatyczne (Pan Rafał jest zawsze uśmiechnięty-ci, którzy byli wiedzą).

lekarz Paweł Zienkiewicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

Krzysztof Trembla

Internista, Nefrolog

Bielsko-Biała

potrafi zadzwonić do pacjenta po konsultacjach z innymi specjalistami

dr n. med. Bartłomiej Ziółkowski

Gastroenterolog

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

super doktor. miły, sympatyczny wszystko tłumaczy, jak robił mi gastroskopię to nic nie bolało i muszę przyznać że facet jest bardzo przystojny;)
Opinia dodana przez: Terlik

dr Andrzej Milewski

Immunolog, Internista

ulica Elsnera 19
92-504 Łódź

Lekarz z powołania. Świetnie diagnozuje i ma nieziemskie poczucie humoru, super kontakt, ma czas dla pacjentów, nie robi łaski, jest konkretny. Jednocześnie wiarygodny i godny zaufania. Tylko... wygląda jakby miał 1000 lat, chyba pali jak smok... W środku młody duchem i sercem :-) Pozdrawiam - Elżbieta, pacjentka od lat

dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Polecam w 100%. Panie doktorze dziękujemy za opiekę, wsparcie, prowadzenie ciąży ale przede wszystkim za syna. Pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Gabriela
Dr Czerniejewski wspaniały lekarz. Znakomity specjalista i profesjonalista. Bardzo uprzejmy wobec pacjenta. Zawsze rzetelnie podchodzi do każdego przypadku, nigdy nie lekceważy. Jego poświęcenie pracy jest godne podziwu i szacunku. Doskonale zna się na swoim fachu. Naprawdę super lekarz pod każdym względem.

lekarz Kamil Abed

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Gołuchowska 7 lok. 40
01-485 Warszawa

Leczę się u Pana Kamila od lat wraz z rodziną. Potwierdzam opinię poprzedników. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Paweł Wojtkiewicz

Internista, Gastrolog

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został ...
Opinia dodana przez: Marek

Alina Magner

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzka Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy
40-038 Katowice

Leczę się u Pani doktor już bardzo długo jest świetnym specjalistą i nic więcej nie trzeba dodawać. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Marek Kabat

Internista, Hipertensjolog

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy i doskonałym podejściu do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Maria Leśniak

Krakowska 71
32-650 Kęty

Kompetencja i uprzejmość Pani Doktor to najwieksze atuty. Na wizycie wszystko zostaje wyjaśnione , zawsze można liczyć na pomoc.
Wybitny neurochirurg. Zdecydowany, pracowity i kompetentny. Byłem jego pacjentem w 2010 r. Od tamtego czasu dolegliwości ustąpiły.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Witold Libionka

Neurochirurg

ul. Niezapominajek 1E/4
30-239 Kraków

Aniol nie czlowiek. podjal sie operacji, ktorej cala Polska odmowila. dzieki niemu zyje i mam sie cudownie!!!
Opinia dodana przez: M

lekarz Izabela Mękarska-Paradowska

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani Doktor niezwykle miła i uśmiechnięta 🙂 Poświęca jak najwięcej czasu aby wytłumaczyć rodzicowi jak postępować z dzieckiem w czasie choroby oraz informuję dokładnie jak dana choroba przebiega. Bardzo serdecznie polecam 👍
Opinia dodana przez: Mariola

Agnieszka Jasiulewicz

Terapeuta, Psycholog

Prywatna Poradnia Psychologiczna
54608 Wrocław

Z całego serca polecam panią Agnieszkę Jasiulewicz! Odebrałem ją jako bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, ciepłą i konsekwentną osobę. Kiedy trafiłem do niej na terapię, wydawało mi się, że wszystko mam świetnie poukładane i co najwyżej potwierdzę to sobie dzięki wizytom u niej, ale także dowiem sie, co zrobić, aby inni zachowywali się zgodnie z tą moją wizją. Na terapii okazało się (uwaga - padną banały), że życia nie da się ułożyć ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Renata Szcześniak-Kącikowska

Samarytanka 25b
03-592 Warszawa

Najlepsza stomatolog, która leczy całą moją rodzinę. Zęby leczone bez znieczulenia co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Spokojna , sympatyczna, profesjonalna, polecam zdecydowanie Panią Doktor
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Piotr Makohoń

Zaborska 60a
32-600 Oświęcim

Lekarz naprawdę godny polecenia. "zwiedziłam" 80% stomatologów w Oświęcimiu i zdecydowanie dr. Piotr Makohoń to specjalista z powołania. Olecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Sandra