Lekarze Stomatolog Wrocław

lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

53-503 Wrocław

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

53-503 Wrocław

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

53-503 Wrocław

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.

lek. stom. Radosław Romanik

50-325 Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.
Opinia dodana przez: M

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

50-325 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta dorosłego i dzieci, również dziecka niepełnosprawnego. Pani doktor cierpliwa, sympatyczna i empatyczna, wizyta na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Alina

dr n. med. Sławomir Makacewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

InterDental
Długa 16b
53-658 Wrocław

Doswiadczenie polaczone z wnikliwym podejsciem do perspektywicznej i kompleksowej terapii z zakresu protetyki. Plus przyjemna atmosfera panujaca w gabinecie, profesjonalizm godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ola

lek. stom. Małgorzata Cieślik

Prywatny Gabinet Lekarski
Dworcowa 3a lok. 5
50-456 Wrocław

Bardzo kompetentna, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładna i skrupulatna! A do tego przemiła i wiecznie usmiechnieta !

lek. dent. Grzegorz Gdula

Vita-Dent Stomatologia
Nobla 3/1A
50-249 Wrocław

Pan Grzegorz zrobił mi 2 implanty zębów i jestem bardzo zadowolony z wyglądu nowych zębów. Pełny profesjonalizm
                                       lek. dent. Grzegorz Grodoń

lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Ostoja a nie lekarz. Świetnie zapewniony komfort psychiczny pacjenta, za każdym razem. Wyrywanie zębów jest po prostu przyjemne, czego się nie spodziewałem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ddd

dr n. med. Rafał Nowak

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Po pierwszych konsultacjach u dr byłam przerażona. Oschłe podejście, na pytanie w stylu a pani z czym przyszła, sama nie wiedziałam gdzie trafiłam i z kim mam rozmawiać. Byłam przygotowana ortodontycznie do zabiegu (modele ladnie się składały) a rzekomy dr zaglądnął w mój zgryz jakby niedowierzał że w ogóle mam wadę - ostatecznie ustalił termin, stwierdzając coś w stylu że będzie przeszczęśliwy jak mnie zoperuje - a co ja "królik ...
Opinia dodana przez: monia
                                       lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent ...

lek. stom. Justyna Stańczyk

Protetyk, Stomatolog

Q-dent
ul. Litewska 16B
51-354 Wrocław

Ten dział medycyny zawsze kojarzył mi się strasznie.Zawsze trafiałem chyba na nieodpowiednią osobę.Dlatego też leczyłem się sam:) wata ,itd..... Aż pewnego dnia syn powiedział mi " tato Ty się boisz Pani Jowity???...ale siara... Nic innego mi nie pozostało w takim wypadku jak tylko udać twardziela i iść do tej Pani Jowity.Szedłem oczywiście z obawami ,ale jak się potem okazało nic bardziej mylnego . Przywitała mnie uśmiechnięta ,sympatyczna Pani doktor,która dokładnie ...
Opinia dodana przez: paulo

dr n. med. Joanna Sward

Centrum Stomatologiczne AURIDENT
Skwierzyńska 26B-28A
53-522 Wrocław

Kolejna ekstrakcja. Spanikowany jadę na spotkanie. I znów oddaję się w złote ręce Pani Joanny. I to kiedy? Dziś, w niedzielę. Mało kto da wiarę, że w niedzielę zostałem przyjęty. Mogę powiedzieć, że to świadczy o wielkiej empatii i dobroduszności Pani Joanny. Bo kto przyjmuje w dni wolne od pracy? Każdy ma jakieś plany, wyjazdy, spotkania rodzinne, a tu proszę… Zamiast czekać do wtorku, Pani Joanna przerwała swój sympatyczny niedzielny ...
Opinia dodana przez: Radek
Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam
Opinia dodana przez: Mira