Lekarze Ostrów Wielkopolski

lekarz Marek Zielinski

Kardiolog

Ostrów Wielkopolski

Dr.Marek Zieliński to specjalista który przeprowadził skomplikowany zabieg dzięki temu mogę funkcjonować i swobodnie się poruszać chwała Mu za to że pomaga również innym chorym.Jest Pan super człowiekiem .Pacjent Janek
Uważam że jest dobrym lekarzem, aczkolwiek co do niej zajde z dziećmi to osłuchowo czysto i zapisuje tylko jakieś syropy itp a za 2 dni spowrotem i już trzeba antybiotyk natomiast pare razy trafiłam na dr Aldone nazwiska nie pamiętam dokładnie i zawsze zapisała Bactrim itp i był spokuj z innymi lekami i antybiotykami, Dr Filipiak jest dobrym lekarzem tylko szkoda że choroba zawsze musi sie rozwijac dalej i tak ...

lek. dent. Alicja Borowiak

Familia Medica
Ostrów Wielkopolski

Wspaniały lekarz stomatolog z ogromnym doświadczeniem. Super podejście do młodych pacjentów, a to zdecydowanie niełatwa grupa pacjentów. Moje córki uwielbiają chodzić do pani dr.

lekarz Włodzimierz Woszczyzna

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Dobry lekarz uprzejmy dobrze prowadzi ciaze .. mily zawsze jak najlepiej doradzi ;) gdy cos jest nie tak zawsze o tym powie nic nie ukrywajac
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Kornelia Hausmann

Krotoszyńska 116a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta i trafnie zdiagnozować. Mądra i nad wyraz uprzejma. Polecam .

Marżolena Uniejewska

Dietetyk

Śmigielskiego 20
Ostrów Wielkopolski

Po kolejnym tygodniu moja waga to 73100 to wynik dla mnie bardzo bardzo zadawalajacy i oby tak dalej szlo to bedzie super, dieta wspaniałą i na dodatek smaczna bo jak bylam na innych dietach to byly okreslone produkty naprawde duzo rzeczy trzeba bylo zrezygnowac wogole a tu u pani naprawde super i efekty tez są
Opinia dodana przez: Monika

dr Marcin Maciejski

Psycholog, Psycholog dziecięcy

OLK
wrocławska 81 pok. 210
Ostrów Wielkopolski

Widać doświadczenie i zaufanie doktora. Szczerze polecam bo pomogl mi i to bardzo a czulem sie naprawde zle i w nic juz nie wierzylem mialem okresy zwontpienia
Opinia dodana przez: W

lekarz Violetta Balicka

Alergolog

Ostrów Wielkopolski

Najpierw Pani doktor przeprowadziła testy i zaleciła bardzo konkretną obserwację. Typowe leki dla alergików działały doraźnie, więc wspólnie zdecydowałyśmy o odczulaniu. Jest to długotrwały proces, ale w naszym przypadku to jedyna rozsądna decyzja. Jestem zadowolona, że trafiłam na tę Panią doktor.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jolanta Sukienniczak

Neurolog dziecięcy

SZOZ Kompleksowa Terapia
ulica Okólna 11
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani doktor Sukienniczak jest bardzo miłą osobą jednak podejście do swojej pracy ma poniżej krytyki... Podjęliśmy leczenie u tej pani, wytłumaczyła pobieżnie o co chodzi w naszej chorobie, odpowiadała tylko na pytania, nie mówiąc nic od siebie, stwierdziła chorobę i skierowała na kolejne badanie i kolejną wizytę w dalekiej przyszłości. Na tym koniec, nie przepisała absolutnie nic, choćby delikatnego leku zapobiegającego atakom choroby. Na nasze pytanie co mamy robić w ...
Opinia dodana przez: Rodzice

lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

Psychiatra

ul.Okólna
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę do pani doktor już długo i jestem bardzo zadowolony z pomocy, której mi udziela. To najlepszy specjalista w naszej okolicy. Ze względu na problemy z przyjęciami w ramach NFZ chciałem dalej leczyć się prywatnie. Ale niestety nie mogę ponieważ jak mam jakieś pieniądze to przepuszczam je szybciej niż raperzy u striptizerek. Pozostaje czekać na terminy NFZ. Pani doktor jest świetna i niezastąpiona. Na wszelkie pytania udziela odpowiedzi szybciej niż ...
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Przemysław Frąckiewicz

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 28 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Dajcie sobie spokój z tym lekarzem, aby kasa i kasa Pacjent który się leczy to jest na L4 Kończy się L4 i lekarz wysyła na badania jeszcze raz w celu dokładniejszych badań, a co za tym idzie pacjent nie jest w pracy, pojawiając się u lekarza z wynikami lekarz konczy leczenie bo choroba mineła, ale prosząc o L4 za 2 dni które straciłem na badania to lekarz mówi że nie ...
Opinia dodana przez: Jacek

Ewa Benedykcińska

Prosta 16 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

A ja juz się dentysty nie boję. Pani Ewa to profesjonalistka w kazdym calu. Dziekuje za wszystko Pani Ewo

lekarz Alina Wcisłek

ARTDENT Marczewska
Kolejowa 35/2
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jako lekarz może być ale fatalnie dobiera szkła korekcyjne. Przez to musiałem wyrobić je sobie jeszcze raz. Napewno już więcej do niej nie pójdę.

lekarz Magdalena Pasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.............ja osobiście polecam! Pani doktor kompetentna, miła.

lekarz Aleksandra Pusiak

Ginekolog położnik, USG

Wysocka 36
63-400 Ostrów Wielkopolski

Niestety nie polecam! dr. Pusiak, okazała sie bardzo nie kompetentna w tym co robi. Otóż leczyłam się u niej ponad 3 lata, nic nie pomagało, wiec powiedziałam sobie, ze chyba czas zmienić ginekologa. Na ostatniej wizycie dr. Pusiak powiedziała, ze niestety zadnych innych leków przepisać mi nie moze i znów leczyła mnie tym samym. Dodam, że miałam grzybicę pochwy, co jakiś czas miałam badania cytologiczne, które wychodziły pozytywnie. Postanowiłam iść ...
Opinia dodana przez: Ania

dr Adrian Mikołajczyk

ulica Lotnicza 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Mogę polecić. Po oględzinach i USG trafna diagnoza-zapalenie ścięgna w lewej górnej kończynie. Po przyjęciu leków wróciłem do normalnego funkcjonowania. Dzisiaj idę do niego z inną dolegliwością, ponieważ można mu zaufać..
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

Internista, Endokrynolog

Przychodnia "JANTAR"
Piłsudskiego 7A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko skrupulatnie, w razie potrzeby nie ma problemu z badaniami

dr n. med. Wojciech Cieślikowski

Urolog

FEMINA
UL. LEDÓCHOWSKIEGO 177
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetny lekarz, wspaniały człowiek! Trafiłem do niego z zapaleniem pęcherza, straszny ból. Pomógł mi. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, trafiłem do niego przez mojego ojca, który leczy się u niego na prostatę. Polecam.
Opinia dodana przez: Nikodem

lekarz Anna Wiśniowska

Limanowskiego 15 lok. 6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobra lekarka, korzystam z jej usług w ramach NFZ i jestem bardzo zadowolona. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiadu z pacjentką, dokładnie bada, nawet kobietę, która nie współżyła. Ponadto jest uprzejma i życzliwa.

Paweł Pozorski

Ostrów Wielkopolski

Jeżeli ktoś twierdzi że pan doktor Paweł to lekarz nie godny polecenia to naprawde chyba sam nie wie czego chce.Pan doktor to najlepszy lekarz jakiego znam.Dokładnie wszystko tłumaczy jest doświadczonym lekarzem a przy tym bardzo miły,sympatyczny i delikatny.Prawdziwy lekarz z powołania.