Lekarze Ostrów Wielkopolski

Urszula Sielicka

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

63-400 Ostrów Wielkopolski

Cudowna lekarka, mnie i mojego brata moi rodzice leczyli u pani doktor, teraz ja powierzam w jej ręce moje dziecko. Fachowa, cały czas dokształcająca się, wspaniała pani doktor. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zbigniew Bułhak

Radiolog

63-400 Ostrów Wielkopolski

lekarz zktorego usług korzystam ipolecam moim znajomym

lekarz Tomasz Gostomczyk

Gabinet Ul.Aleje Slowackiego 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Człowiek który jedna decyzją może zniszczyć Twoją kobiecość i zafundować traumę poporodową na całe życie. Przestrzegam przed tym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Monika

Bibianna Muszyńska-Czerewkiewicz

Psycholog

mielczarskiego 40
63-400 Ostrów Wielkopolski

Najlepsza psycholog na świecie...o każdej porze poświęci swój cenny czas...wysłucha doradzi pomoże....polecam każdemu..
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maciej Kaźmierczak

63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo profesjonalny, kompetentny, miły i uprzejmy. W pełni i zrozumiale wyjaśnia chorobę. Czekałem krótko na zabieg. Po zabiegu moje kolano funkcjonuje doskonale. Wróciłem w pełni do aktywności sportowej.

lekarz Waldemar Suliga

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jeżeli masz problem z kolejkami, jeżeli masz problem z tereminami, przyjęciem w szpitalu/przychodni to nie do P. Suligi - to wina NFZ, dla mnie dobry doktor, wytłumaczy, wyjaśni, nie wyśle do innego specjalisty. JA POLECAM. Wrocław
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Jan Garstka

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Pielęgniarek Szkolno-- Środowiskowych " Zdrowie" s.c.
Grabowska 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz, który ma swoje lata, powinien spokojnie przejść na emeryturę a nie udawać, że leczy... Podczas wizyty, ktora miala mieć na celu sprawdzenie poprawności i drożności układu z uwagi na bardzo częste infekcje uszu i nosa, została zbadana doslownie...ich czystość! Zalozyl lampkę na czolo i z wysokości 1m zerknal na ucho, rzekl ze czyste i przepisal lek (dostępny bez recepty) dla dzieci od lat 5... syn ma 1,5roku. W tym ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Wojciech Wiącek

Pulmonolog, Pediatra

ulica Bojanowskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pod wrażeniem :-) Na początku pojechałem ze skierowaniem do poradni pulmonologicznej przy ul. Limanowskiego do p. Beaty Asankowicz-Bargiel i niestety tak jak szybko tam wszedłem tak i wyszedłem. Chamstwo totalne oczywiście zostałem "wykopany" ale tutaj nie będę się o tym rozpisywał. Oczywiście zatelefonowałem pod podany wcześniej numer do poradni do pana Wojciecha Wiącka. Bardzo miła Pani powiedziała że za 15 min. mogę przyjechać (ponieważ bardzo źle się czułem) Oczywiście ...

Dariusz Szukała

Dietetyk

63-400 Ostrów Wielkopolski

Wizyte oceniam okay, ale nie oceniam dobrze Pana Dariusza, juz sam nie wie, ile brac za wizyte, kasuje 300zl, on nie jest lekarzem, przesyt formy nad trescia. 300zl za wizyte u dietetyka w Ostrowie Wlkp. tak małym mieście to stanowczo za duzo. Nie warto. Szukajcie kogos tanszego.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Sylwia Dutkiewicz-Bogudzińska

Neurolog

63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo polecam, byłam leczona na oddziale, przebadana i zdiagnozowana przez panią doktor. Bardzo kompetentna i komunikatywna, byłoby dobrze gdyby wszyscy mieli taki stosunek do pacjenta

lek. dent. Anna Mazur - Michaś

Pracownia Diagnostyczna
Wrocławska 25A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Cudowny lekarz! Z powołania! Bardzo miła, uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy i co najważniejsze, poświęca dla pacjenta dość dużo czasu! Wyleczyła i uratowała moje zęby :) Polecam serdecznie, bardzo kompetentna osoba!

lekarz Maria Buchwald-Rogalka

Wolności 33
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo sympatyczna lekarka. Poszłam na wizytę prywatnie, od ręki usunięcie kaszaka w łuku brwiowym i plasterek. Szybko, bez bólu i za całość z wizytą 130zł. Dodatkowo pani powiedziała, że mogę się jak chce za kilka dni pokazać, to dobierze maść aby szybciej odpadł strupek. Oczywiście wszystko w już opłaconej kwocie.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Katarzyna Bułhak

Psychiatra

63-400 Ostrów Wielkopolski

Wieloletni pacjent. 7 minutowe wizyty w trakcie których informuje ze czasem tak bywa. proponuje do szpitala... wypisuje recepty i to wszystko. Pan zapisujący arogancki, nieuprzejmy. raz zdarzyło się ze poszedłem na wizytę której nie było bo Pan ani nikt nie poinformował że pani doktor chora i będzie wizyta telefoniczna. teleporada tak samo płatna jak wizyta w gabinecie i również 5 minut. nie polecam. warto zadbać o zdrowie a praktyka prowadzona ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Piotr Podgórny

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły lekarz, super podejście do małego pacjenta a zwłaszcza do dziecka bardzo ruchliwego, i płaczącego.wszystko na spokojnie wytłumaczy i odpowie rodzicowi na każde pytanie. Naprawdę polecam
Opinia dodana przez: Sylwia
Byłam dzisiaj, Pani Ania jest bardzo miła, wszystko wytłumaczyła, bez problemu zapisała mi tabletki, mimo, że jestem jeszcze niepełnoletnia. Podczas badania czułam się, o dziwo, komfortowo. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Całość dla mnie na wielki + :)

Bożena Sobczak

Alergolog, Pediatra

63-400 Ostrów Wielkopolski

Przyjechaliśmy z 2.5 rocznym dzieckiem na kontrolę, celem wypisania skierowania na ponowne USG węzłów chłonnych oraz ślinianek (takie było zalecenie przy poprzedniej kontroli). Zamiast tego dostaliśmy informację, że nie wiadomo czy jest to świnka czy powiększone węzły chłonne na skutek przeziębienia, skierowania nie otrzymamy, natomiast dziecko ma łykać 3 dni Ibuprofen ponieważ ma temperaturę 37.2. Zupełna strata czasu. Skierowanie na USG otrzymałam poprzez konultację online z innym lekarzem. Szczerze odradzam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Aleksander Olanicki

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Byłem u tego Pana na wizycie. Przebadał, przeprowadził wywiad, tutaj bez większych uwag. Niestety ale w innych kwestiach muszę skrytykować tego lekarza, otóż bardzo niemiły, wręcz chamski bez powodu. Płacimy składki zdrowotne, a lekarz jakby łaskę robił, że nam pomoże. Tak nie może być. Jeśli ten Pan nie zmieni stosunku do pacjenta to stanowczo Go odradzam. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.

lekarz Paweł Czaja

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROVITA
Konopnickiej 2 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Na wizytę prywatną trzeba czekać ponad pół roku, na zlecone przez lekarza dalsze badania (prywatnie) również ponad pół roku. Wizyta, mimo iż przeprowadzona w uprzejmej atmosferze, nie przebiegła jak powinna - brak stosownego wywiadu, żadnego ostrzeżenia przed zapisanymi lekami, po których wystąpiły silne skutki uboczne, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Jak się okazało potem, skutki te występują bardzo często. Uważam, że problem, z którym przyszłam na wizytę (ponownie po 2,5 roku) został ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Grzegorz Gajewski

Komuny Paryskiej 14
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły lekarz chodzę do niego już 10 lat i mogę polecić. Zawsze wszystko dobrze wytłumaczy i uważam że ma podejście do pacjenta.

lekarz Olga Michalska-Sałata

NZOZ JANTAR
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam P. Dr.Olgę z całego serca.bardzo zajmuje się pacjentami i nie ma wybrańców do każdego podchodzi profesjonalne z empatią. Wszystko wytłumaczy na spokojnie udzili każdej porady, zasugeruje co jest dobre dla pacjenta (pacjentów) oby więcej takich lekarzy doświadczonych i z powołaniem.
Opinia dodana przez: Maciej