Lekarze Szczecin

lekarz Iwona Kałużna-Ciecióra

ul. Kazimierza Wierzyńskiego 8/3
70-76 Szczecin

to najlepsza Pani Doktor z jaką miałam do czynienia, kompetentna, profesjonalna a do tego bardzo miła
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Ewa Zeńczak

Pulmonolog, Pediatra

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Cudowna Pani doktor. Super podejście i zaangażowanie. Wcale nie liczy się pieniądz tylko trafna diagnoza i leczenie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Katarzyna Gosławska

Klonowica Sebastiana Fabi 43/1
71-249 Szczecin

Pod opiekę Pani doktor trafiłam przez przypadek , po prostu losowo wybrany lekarz w przychodni do której się zapisałam. Gdy weszłam do gabinetu , byłam trochę przerażona tak młodą osobą. To było chwilowe , ponieważ podejście Pani dr do problemu , uprzejmość i bardzo konkretnie wytłumaczenie co mi jest sprawiło że szok zniknął a na jego miejscu pojawiło się zadowolenie. ;) Panią Kasie mogę polecić z całego serca , zna ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Małgorzata Wolny

Internista, Diabetolog

NZOZ Górna
Kazimierska 4F/U
70-506 Szczecin

Świetna Pani doktor, profesjonalna, kompetentna, podchodzi do każdego pacjenta intywidualnie, dogłębnie szukając PRZYCZYN schorzenia. Przede wszystkim działa interdyscyplinarnie, łącząc swoją ogromną wiedzę z różnych dziedzin - diabetologii, endokrynologii, leczenia niepłodności, naprotechnologii itp. Dzięki mądrości pani doktor udało mi się zajść w ciążę i ją bezpiecznie utrzymać. W przeciągu zaledwie 3 miesięcy wyleczyła z niepłodności NATURALNYMI METODAMI, diagnozując PCOS, insulinooporność i w rezultacie wprowadzając odpowiednią dietę oraz suplementację, bez zbędnej terapii ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Ławniczak

Internista, Gastrolog

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Polecam p.Doktor zajęła się bardzo ale to bardzo profesjonalnie jest miła i sympatyczna osoba .polecam Aneta
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Michał Rać

Radiolog

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Jako jedyny lekarz w Stargardzie oferował badanie usg w domu pacjenta - na wagę złota! Szkoda, że już tego nie robi. Kulturalny, profesjonalny, miły.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Irena Swornowska

Pulmonolog

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Bardzo polecam Pani doktor kompetentna, uprzejma, miła, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwa, i ten uśmiech dla przestraszonego chorego bezcenny. Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu.
Opinia dodana przez: Grażyna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Paulina Borzych

mgr Paulina Borzych

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologiczny, Centrum Terapii Traumy
Owocowa 4b/24
Szczecin

Pani terapeutka jest miłą i życzliwą osobą. Pracuje w ciekawy sposób i potrafi skutecznie pomóc w problemie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Alina Kosińska

ulica Łukasińskiego 6c
71-004 Szczecin

Pani Alina ma doskonałe podejście do synka,który z wielką ochotą chodzi na spotkania.Efekty pracy są widoczne bardzo szybko.Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka a przy tym bardzo miła.Zdecydowanie polecam.

lekarz Ewa Aleksandrzak-Łukowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Pani doktor od razu postawiła słuszną diagnozę i bez sprzeciwu wyslala karetką do szpitala, gdzie juz tego samego dnia miałam zrobiony zabieg embolizacji. . To bylo w środę. Dzis jest kolejna sroda, a ja jestem samodzielna, bez bólu glowy, w pelni świadoma i samodzielna. Dziekuje Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Małgorzata Wąs

lekarz Elżbieta Polańska

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Super lekarz,bardzo dobry fachowiec oraz świetne podejście do pacjentów.Polecam Panią Polańską. Były pacjent.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Internista
                                       lek. med. Marcin Sowiński

lek. med. Marcin Sowiński

Internista, Lekarz rodzinny

BCG Clinic
Ul. Krzywoustego 11-13
Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lek. stom. Jarosława Kaczmarek-Wysocka

Stomatologia Jarosława Kaczmarek-Wysocka
Langiewicza 19/9
Szczecin

Polecam! dziewczyny są super najlepsze medyczna opieka jaką miałam! Boję się dentystyów, a atm nie boli i mam super usmiech.
Opinia dodana przez: anusia

lek. dent. Marcin Derucki

Żupańskiego 9/3
71-440 Szczecin

Znakomity fachowiec - najlepszy dentysta w Szczecinie! Leczę się już ponad 20 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć: niezwykle sprawny, kompetentny, uważny, cierpliwy, zawsze stawiający na dobro pacjenta i jego pełne zdrowie. Oby wszyscy byli tacy!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Michał Bielewicz

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Niesamowity człowiek, cudowny lekarz, z świetnym podejściem do pacjenta, a co najważniejsze z niesamowitą wiedzą i fachowością lepiej trafić nie mogłam. Dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grzegorz Arabski

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Polecam, to doświadczony lekarz. Pomógł mojemu synowi. Potrafi słuchać i dobrze zdiagnozować chorobę. Kompetentny i godny zaufania.
Opinia dodana przez: J.M.

lekarz Honorata Fabiańczyk

Dermatolog

Endoterapia Ambulatorium Szczecin
al. Niepodległości 44
70-404 Szczecin

Ze dwa lata temu bylem przyjęty przez panią doktor. Była wyjątkowo dokładna, konkretna, kulturalna, i wysłuchała cierpliwie, obejrzała całościowo profilaktycznie, nie tylko wskazane przeze mnie dolegliwości. Skierowała na badania dodatkowe wyjaśniając celowość.Nie było żadnego (co się tu i ówdzie zdarza) zbywania w stylu "innym razem", i żadnego pośpiechu. Gdy już miałem wyniki badań (powtórzono je z powodu niepewności laboratorium), to niestety okazało się, że już nie pracuje w Przychodni Portowej. ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mirosław Franków

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada

lek. dent. Natalia Szklarska-Uścinowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatolog"
ulica Łucznicza 64
70-543 Szczecin

Najwspanialsza Lekarz jaką dotychczas spotkałam, posiada dużą wiedzę i umiejętności stomatologiczne. Z empatią i cierpliwością podchodzi do pacjenta, podejmuje najlepsze decyzje dotyczące dalszego leczenia. Potrafiła ukoić mój lęk przed koniecznością usunięcia zęba, związany z wcześniejszym negatywnym doświadczeniem u innego stomatologa. Ekstrakcję mojej ósemki wykonała niezwykle delikatnie, a miejsce po usuniętym zębie nawet po ustaniu znieczulenia okazało się prawie całkiem bezbolesne i goi się bez powikłań. Zaufałam Pani Doktor i nie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

lek. dent. Joanna Stankowska

Przychodnia PORTA MEDYK
Stanisława Dubois 27
70-610 Szczecin

Bardzo miła i kompetentna osoba :-) bardzo się cieszę że trafiłam do Pani doktor! Polecam wszystkim wizyty u Pani doktor. Dzięki niej przekonałam się że siedzenie na fotelu stomatologicznym nie musi być udręką;-)
Opinia dodana przez: Lena