Ginekolog

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko

Trafiłam do dr Markowskiego po opiniach przeczytanych w internecie w ciąży w 2015r. Byłam zachwycona Jego profesjonalnym podejściem do pacjentki, teraz również staram się o maluszka i wiem, że nikt w rejonie Gorzowa nie poprowadzi mojej ciąży tak dobrze mimo to,że wiele naczytałam się niezbyt pochlebnych opinii od czasu porzedniego porodu. Myślę, że jest to kwestia " księżniczek które myślą,że zapłacą to wymagają" a buzi nie odezwą na wizycie z ...
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Monika Bomersbach

Ginekolog położnik, Ginekolog

Scanmed

Kraków

Najlepszy diagnosta jakiego spotkałam. Ogarnia jak się zorientowałam nie tylko ginekologię. Pomogła mi w diagnostyce innych moich dolegliwości i pokierowała do odpowiednich specjalistów, do których nie skierował mnie internista bo w ogóle nie widział problemu. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z nietypowymi problemami
Opinia dodana przez: mona
Ginekolog Chorzów lekarz Bogdan Czarnecki

Gabinet Ginekologiczny i Diagnostyki USG Bogdan Czarnecki
Dąbrowskiego 62C
Chorzów

Wizyta z USG. Polecam. Sprawnie, szybko i wygodnie. Miły człowiek, dobry lekarz. A najlepsze to, ze nie pcha sie tam, gdzie nie potrafi. W lekarzach to bardzo cenne, ze nie podejmują pewnych działań jeśli nie maja pewności, ze robią to dobrze. Po prostu odesle we właściwe miejsce jeśli jest taka potrzeba. Ceie go za to.

lekarz Dariusz Gaszek

Ginekolog Warszawa lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Ginekolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Oli