dr n. med. Jerzy Smutek

3,6
3,7
3,3
3,6

Polecam , szeroka wiedza- wszystko szczegółowo wyjaśnione, nauka samobadania i profesjonalne podejście. Doktor bardzo stanowczy, ale przyjazny w tym wszystkim i z szczera intencja do pacjenta . Polecam !

Poszłam do niego na moją pierwszą wizytę ginekologiczną w życiu z obawami, że kiedy powiem mu, że jestem w związku z dziewczyną znieważy mnie w jakiś sposób albo odeśle do seksuologa. Tymczasem Pan okazał się bardzo miły i uprzejmy, czułam się dobrze zaopiekowana, wszystko dokładnie mi wytłumaczył, wziął pod uwagę moją partnerkę w ocenie mojego stanu, jednym słowem potraktował mnie jak zupełnie normalnego człowieka, za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Wizyta u Pana doktora była okropna. Wyszłam z rachunkiem na 500 zł bez żadnych wytycznych i zaleczonego problemu. Według Pana Doktora moje nawracające zapalenia pęcherza można wyleczyć ćwiczeniem mięśni kegla. Pan doktor bardzo niemiły i bezczelny w obyciu. Mówiąc bardzo sprośne rzeczy o tym jak należy leczyć moją dolegliwość. Więcej nigdy nikomu nie polecę takiego lekarza.

Więcej nigdy nikomu nie polecę takiego lekarza.

Ostatnio robiłam badania w gabinecie tego lekarza.Jestem zadowolona. Badania wykonane kompleksowo. Daje pełną wiedzę.Przedstawił dokładnie obraz mojego schorzenia. Wytłumaczył możliwe przyczyny jego powstania. Metody leczenia. Samo badanie nie należy do najprzyjemniejszych. Miła atmosfera w gabinecie pomogła przez nie przejść. Wykrył niezauważany dotychczas guz. sam lekarz jest uprzejmy. Dużo czasu poświęcił na wywiad i rozmowę. Wzbudził moje zaufanie. Panie w gabinecie miłe i pomocne. Polecam.

Wizyta była okropna. Lekarz na początku wizyty stwierdził, że nie potrzebnie zawracam mu głowę (jestem w 8 tyg. ciąży, krwawiłam i plamiłam ze skrzepami). Przy studentach stwierdził, ze tak wygląda pacjentka której nie chce się iść do przychodni i On jako lekarz z pięcioma fakultetami nie powinien zajmować sie takimi sprawami, ale skoro już zszedł do mnie, to mnie zbada. Badanie przebiegało w obecności studentów, bez mojej zgody. Po badaniu, Pan Doktor dał wykład swoim studentom na temat poronień i możliwych przyczyn krwawienia w ciąży. Do mnie jako pacjentki zwracał ...

Badanie przebiegało w obecności studentów, bez mojej zgody.
Po badaniu, Pan Doktor dał wykład swoim studentom na temat poronień i możliwych przyczyn krwawienia w ciąży. Do mnie jako pacjentki zwracał się sporadycznie.
Stwierdził również cytuję : "z lenistwa nie zrobi mi badania USG" by stwierdzić czy bije serduszko(czy dziecko żyje), bo mogę przecież pójść do swojego lekarza prowadzącego.
A tak naprawdę to " W Anglii do 12 tygodnia nikt nie zajmuje sie pacjentkami w ciąży". Ja to wszystko wiem, tylko mieszkam w Polsce i tu mam możliwość dbania i obserwowania ciąży już od początku, więc chcę z tego korzystać jak pewnie wiele kobiet.
Tak wyglądała moja wizyta u Pana Smutnego.
Smutne jest to ,że tacy ludzie (nie podważam absolutnie jego wiedzy i umiejętności lekarskich)kształcą przyszłych lekarzy i uczą bezdusznego, chamskiego stosunku do pacjentów.
Poza tym stresowanie i upokarzanie kobiet w ciąży na pewno nie ma dobrego wpływu ani na dziecko ani na kobietę .

A ja leczę się u dr. od wielu lat i jestem bardzo zadowolona . Fachowo i rzeczowo ,wiem co mi jest i jak się leczyć.Polecam go wszystkim

Bardzo polecam tego lekarza. Bardzo kompeksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Jest bardzo delikatny. Posiada w kabinecie nowoczesny sprzęt. Jest bardzo uprzejmy,kompetentny, wzbudza bardzo duże zaufanie. Poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi. Polecam, Polecam Do P. Smutka chodzę już 10 lat i polecam wszystkim koleżankom.

Bardzo polecam tego lekarza.
Jest bardzo uprzejmy,kompetentny, wzbudza bardzo duże zaufanie.
Poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi.
Polecam, Polecam
Do P. Smutka chodzę już 10 lat i polecam wszystkim koleżankom.

Do lekarza nie mam zastrzeżeń. Polecam w 100%. Niestety bardzo niemiło traktuje pacjentów pani z recepcji. Jest arogancka, zero uśmiechu i chęci pomocy. Ostatnio przyszłam do gabinetu skonsultować jedną pozycję na moich wynikach. Krótkie pytanie, 5 min w gabinecie. Zależało mi bo wyjeżdzałam na dwa tygodnie w delegację. I mimo, że bardzo ją prosiłam, że przyjdę jak doktor skończy przyjmować, to mnie prawie wyrzuciła mówiąc, że nie ma takiej opcji, bo mają opóźnienie a lekarz nie zostanie ani minuty dłużej. Czy tak się traktuje pacjentów?

Pan dr zajmuje sie rownież problemem nietrzymania moczu u kobiet.może troche za mało czasu poświęca na rozmowę-wywiad z kobietą.Uważam że profesjonalnie podchodzi do badań i diagnozy.Polecam

DOBRY LEKARZ, RZETELNY, MA BARDZO DUŻĄ WIEDZE, DOKŁADNIE MI WYTŁUMACZYŁ NA CZYM POLEGA MÓJ PROBLEM I JAK MAM SIĘ PRZED NIM WYSTRZEGAĆ, MOŻE PANI W RECEPCJI JEST RZECZYWIŚCIE NIE MIŁA ALE TYLKO JEDNA, DRUGA ZAWSZE WITA UŚMIECHEM