Lekarze Częstochowa

lek. dent. Maciej Bilski

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Proponowałbym dwa razy się zastanowić przed podjęciem leczenia zębów u tego psędo stomatologa. Ja miałem bardzo złe doświadczenie,zęby które leczył niestety rozleciały się po kilku latach, okazało się że zostały źle przeleczone kanałowo , jeden z nich to trójka górna. Radzę trzymać się z daleka
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Danuta Nowicka

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

odpowiedni czlowiek w odpowiednim zawodzie . Wspaniala osoba , rewelacyjne podejscie do pacjenta jako czlowieka , ogrom wiedzy i kompetencji . Lata pracy i ciagle tak samo uprzejma . Serdecznie pozdrawiam Pania doktor Danute i dziekuje za wyleczenie .
Opinia dodana przez: ewa Wozniewska

lek. med. Łukasz Kopuliński

Chirurg ortopeda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Pan doktor to wybitny fachowiec. Trafiłam do Pana doktora po nieudanym leczeniu złamania kosci skokowej przez innego lekarza. Już na pierwszej wizycie, obejrzał zdjęcie i stwierdził że potrzebna jest operacja. Dzięki Bogu że się zdecydowałam bo za 2 lata groziłby mi sztuczny staw. Moja noga odzyskuje sprawność i różnica jest ogromna. Jak dobrze że trafiłam do lekarza którego z całego serca mogę polecić każdemu!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Justyna Rogalska

Kardiolog

ul. Waszyngtona 24/15
42-217 Częstochowa

Dr.Rogalska jest lekarzem godnym polecenia ,jestem pacjentem Pani dr.Rogalskiej i nie mogę się zgodzić z opinią P.Maiki .
Opinia dodana przez: Halina

dr Sławomir Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

Częstochowa

Nie polecam. Miałam z nim kontakt w grudniu ubiegłego roku. Bliska mi osoba leżała 4 tygodnie na jego oddziale na Zawodziu. Po dwóch tygodniach pobytu stwierdzono zaawansowanego raka wątroby z przerzutami. Została wypisana przed Świętami Bożego Narodzenia na prośbę rodziny (bo lekarze i tak by już nie pomogli a lepiej żeby umarła w domu wśród bliskich). Wyszła ze szpitala w sobotę, oczywiście bez wypisu, jedynie z receptą na nospę i ...
Opinia dodana przez: zawiedziona

lek. dent. Anna Lemisz

Ortodonta

ALLDENT Centrum Stomatologiczne Anna Lemisz
Focha 22A/2
42-217 Częstochowa

Pacjentem Pani Doktor jest mój syn. Jesteśmy już w zasadzie na finiszu leczenia i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Ponadto Pani Doktor bardzo dba o kontakt z pacjentem, jest mocno zaangażowana w to co robi i cierpliwie wyjaśnia wątpliwości.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Bernadetta Atłasik

al. Kościuszki 24 lok. 10
42-200 Częstochowa

Fantastyczna Pani Doktor. Pani Bernadet, bardzo dziękujemy za możliwość wizyty, szczególnie w tak nie fortunnym czasie. Agencja na poziomie expert. Krzysztof Śmigiel
Opinia dodana przez: Krzysztof Śmigiel

lekarz Beata Zawadowicz

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Beata Zawadowicz
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy! Bardzo polecam, dla niej liczy sie pacjent!Kompetentnie tłumaczy, jest opiekuncza i mam do niej zaufanie.

lekarz Violetta Skierkowska-Borkowska

Dermatolog, Wenerolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

Byłem dzisiaj u tej baby. Czuje się kompletnie oszukany. Przyszedłem do niej z chorobą nieuleczalną, tylko po to, by otrzymać trochę informacji; co powinien zrobić i gdzie się udać, aby załatwić sobie dodatek pielęgnacyjny. Od początku babka wydawała się w porządku, ale zanim nawet zdążyłem powiedzieć co mi dolega, zaczęła mi już przepisywać jakieś tabletki na trądzik, który co prawda mam i prawie wyleczyłem, ale mam w tak małym stopniu, ...

lekarz Halina Suska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Tęskn ie za Pani wiertełkiem a.. Przekazuję pr`y ołkazji pozdrowaienia dla dr.Pańczyka! jeszcze nic mi nie zrobił, ale mam nadzieję, że mi kiedyś zrobi. .. (:
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Zofia Zommer

Ortodonta

Czecha 21/27
Częstochowa

Pani doktor bardzo miła i kompetentna, ale gabinet za czasów wczesnej komuny. Brak nowoczesnego sprzętu i mocno zużyte instrumenty medyczne, a dodatkowo pani doktor, żeby było bardziej na czasie, nie wkłada rękawiczek.

dr Izabela Prudło

Chirurg onkolog

Częstochowa

bardzo fajna kobitka ,tłoczno jest do niej polecam
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Psychiatra
                                       dr n. med. Katarzyna Girczys-Połedniok

dr n. med. Katarzyna Girczys-Połedniok

Psychiatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NPM
ul. PCK 7
Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjenta. Ze spokojem słucha i tłumaczy wszelkie wątpliwości, obawy i objawy. Polecam w 100%

lekarz Waleria Domagała-Szkultecka

Laryngolog

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

musiał choć nie chciał aby Cię ocenić.Ale teraz sprawa mi jest jasna Najlepsza jesteś wspaniała i tęsknię za Tobą,tak trzymać, spotkamy się to wyjaśnimy, ja też walczę o wszystko, o Magdę, żeby była szczęśliwa, jeszcze cierpliwości,a wszystko się wyjaśnimy.Wybacz mi, że tak wyszło. Prawda przeciwko światu i to będzie nasze zwycięstwo, to co sobie ślubowaliśmy.Stanisław.

lekarz Artur Kowalski

Nord Med
Słonimskiego 3/9 M 18
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Artur Kowalski jest rzetelnym lekarzem o holistycznym podejściu do pacjenta. Na spokojnie wytłumaczył mi co się dzieje i co należy teraz zrobić. Poczułam się wysłuchana, zostały mi udzielone szczegółowe porady dotyczące dalszego leczenia. Dawno nie trafiłam na tak dobrego i empatycznego lekarza. Nie dziwi mnie, że ma on naprawdę dużo pacjentek - i to w każdym wieku.
Opinia dodana przez: Maria

Jarosław Lemański

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Doktor jest warty polecenia. Całą ciążę chodziłam do niego na NFZ, później kilka razy prywatnie i nie ma różnicy w podejściu, nie jest to lekarz który jest lekarzem dla pieniędzy a z powołania. Zawsze uprzejmy i rzeczowy. Potrafi doradzić w trudnych sprawach. Podczas porodu i pobytu w szpitalu doglądał mnie i dziecko. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Polecam dg z całego serca
Opinia dodana przez: joanna
Pod opiekę oddziału,którego ordynatorem jest Pan dr n. med. Wojciech Wieczorek trafiła moja nastoletnia córka podczas wycieczki szkolnej. Z jej relacji wynika, że zarówno Pan doktor jak i jego personel to wspaniali specjaliści. Zajęli się nią bardzo dobrze i będąc w obcym miejscu czuła się naprawdę bezpiecznie, a do tego zrobili odpowiednie badania i dzięki temu wykryto przyczynę jej dolegliwości. Ja ze swej strony też dziękuję za świetny kontakt telefoniczny ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Beata Łodzińska

Internista, Kardiolog

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Moja wizyta u Pani doktor miała miejsce jakiś czas temu. Ponieważ polecono mi Panią doktor jako bardzo dobrego specjalistę, długo zastanawiałam się, czy napisać niezbyt pochlebną opinię. Myślałam, że może miałam pecha i trafiłam na jakiś gorszy dzień Pani doktor, ale gdy ostatnio zgadałam się ze znajomym, który miał dokładnie takie same odczucia jak ja, postanowiłam podzielić się refleksją. Moja wizyta u Pani Doktor nie usatysfakcjonowała mnie. Trwała 15 minut, ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Michał Kępa

Neurolog

szpital im.najswietszej marii panny
parkitka
Częstochowa

Niemiły spóźnia się po godzinie wyczytuje najpierw swoich pacjentów a ci pierwszy raz czekają mimo że byli pierwsi czeka się po5 godzin trzeba być zdrowym żeby to wytrzymać nie polecam

lekarz Przemysław Jasnowski

Chirurg onkolog

Al.Wolności22 ul.Pużaka 5
Częstochowa

Polecam z całego serca doktora. Jego kompetencja, podejście do pacjenta oraz fachowość jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Mariola