ludzie co wy tu wypisujecie? jakieś kocopoły, ze Pani dr nie ma spojrzenia po ludzku. jest to lekarz, który zagłebia sie w każdy przypadek. Bardzo profesjolane podejscie i olbrzymia wiedza medyczna a jak komuś brakuje podejscia i czynnika ludzkieg to moze jesyt hipochondykiem i porezebuje drapania po plechach, ale to juz inny adres to jest lekarz i to z tytułem doktora a nie terapeuta
SP ZOZ Szpital Powiatowy w Kętrzynie
ulica Skłodowskiej 12
11-400
Kętrzyn
Niestety zawiodłam się strasznie wizytą u Pani doktor. Słysząc dużo dobrego o Pani Jusiak udałam sie na badania. Czas moich wizyt moze 5-10 minut. Pani Doktor podchodzi do pacjentek na sztukę. Nie pamięta na jakie badania skierowania 2-3 tygodnie temu, wysyła na nie ponownie (oczekuje ze lekarz zanotuje na co mnie kierował). Nie notuje chorób wspołistniejacych, albo nie ogarnia wlasnej dokumentacji z historią choroby pacjenta. Jednak to nie jest najgorsze. …
Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna
Partyzantów 14 lok 102
80-254
Gdańsk
Byłam u Pani doktor na wizycie na NFZ. Wizyta nie trwala nawet 5 minut. Po przedstawieniu swojego problemu Pani doktor stwierdziła, że nie ma podstaw żeby nawet mnie zbadać. Po paru dniach sprawdziłam, czy opłata za wizytę z NFZ została pobrana, okazało się, że tak... mimo że Pani doktor nie wykazała wcale zainteresowania moim problemem i wcale mi nie pomogła. Nie polecam
Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220
Legnica
Zdecydowanie polecam. Pan Doktor bardzo dokładnie wypytał o wszystko, skierował na badania, wnikliwie szukał problemu. Starał się pomóc i wszystko wytłumaczył. Rozmawiał i doradzał. Starał się znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby pomóc.
Przychodnia Rodzinna
ul.Żytnia
88-400
Żnin
Niestety nie polecam pani doktor. Jest niekompetentna, niemiła. Zdawkowo odpowiada na nurtujące pytania. Radzę rozejrzeć się za innym specjalistom.
Dużo dobrego słyszałam o lekarzu ale niestety u mnie górny ząb został żle wyleczony . Pan Doktor wyjasnił, że ząb jest już teraz martwy a w rezultacie rozsiewa bakterie. Nie został przeleczony kanałowo i rozsiewa bakterie. Po 7 latach okazało się , że mam torbiele pod innymi zębami i śmiem twierdzić,że to właśnie przez ten niewyleczony martwy ząb . Jestem w szoku.
Bardzo miła, znam ją tylko z dwóch wizyt, mało problemowych zresztą. Gdybym miała coś poważniejszego to nie wiem czy poszłabym do niej. Ludzi na poczekalni dość dużo, ale to sa moje takie spostrzeżenia. W Kępnie jest chyba tylko jeden otolaryngolog więc gdzie ludzie mają iść, no do pani Duś. Jeśli coś poważniejszego to jeżdzą do Kalisza, Wrocławia, Poznania. Byż może wcale nie zostaną lepiej wyleczeni, ale taki jest stereotyp, że …
Trafilismy do tej lekarki po przeczytaniu pozytywnych opinii jednak bardzo się zawiedlismy. Być może trafilismy na zly nastrój. Problemy alergiczne dziecka lekarka zignorowala podważając diagnozy dwóch innych lekarzy. własciwie prócz krytyki nie udzielono nam potrzebych rad o które prosilismy. Dodatkowo wspomnę, bo uważam to za ważny aspekt, lekarka przyjmuje jedno dziecko bardzo długo, poniewaz bardzo wolno wypelnia dokumenty i no nie wiem dlaczego tak długo... Z wizyty która trwala 50 …
ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800
Kalisz
Gdyby nie kompetencja i dociekliwość ,zaangażowanie Pani doktor na pewno dzisiaj nie napisałabym tej opini. Serdecznie za wszystko dziękuję i polecam za całegi serca Panią doktor.
Przesympatyczna i niezwykle kompetentna pani Doktor. Świetnie wykonała leczenie kanałowe dwóch zębów (a były to bardzo skomplikowane zabiegi) oraz arcytrudną ekstrakcję dolnej szóstki, której kilku innych stomatologów nie chciało się podjąć. Polecam także przy wyrywaniu ósemek (usuwała mi dwie) - również zakończone sukcesem. Lekarz od trudnych zadań. Polecam.
Centrum Medyczne Medicos S.A. Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Onyksowa 12
20-582
Lublin
Świetny specialista którego szczerze polecam szczegolnie jeśli chodzi o skomplikowaną chirurgie dloni. Doktor od razu ocenił jakiego zabiegu potrzebuje by odzyskac sprawność w swoim pokiereszowanym palcu dloni, połamanym z przemieszczeniem. Precyzja dloni jest mi potrzebna zawodowo, szukalam specialisty nawet poza swoim miastem by trafic wlasnie na Doktora. Wzbudzil zaufanie spokojem, szybkim rozpoznaniem problemu (co nie bylo tak oczywiste dla innych lekarzy) i wyjaśnieniem kolejnych krokow. Bezbłędnie wykonany zabieg osteotomii derotacyjnej …
Spichrzowa 23 lok. 2
80-750
Gdańsk
Bardzo kulturalny,opanowany.Pierwszy raz podanie botoksu praktycznie bezboleśnie. Poświęcił bardzo dużo czasu na omówienie tematu
Usługi Medyczne
Śliska 3 lok. 140
00-127
Warszawa
WIELOKROTNIE PAN DOKTOR UDZIELAŁ MI PROFESJONALNEJ POMOCY I PORADY, JEST WIELCE SYMPATYCZNYM I KOMPETENTYM PARTNEREM POMIĘDZY PACJENTEM A LEKARZEM, SZCZGÓŁOWO I ZROZUMIAŁYM JĘZYKIEM DLA LAIKA WYJAŚNIA WSZYSTKIE PROCEDURY KTÓRE WYKONUJE. POLECAM DR KONARZEWSKIEGO WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM SZYBKIEJ DIAGNOZY.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Familia-Med" sp. z.o.o
Warszawska 258c lok. 4
43-155
Bieruń
Niestety zawiodłam się i przeniosłam do innego lekarza. Brak skierowań do specjalistów i na badania to norma. Dziecko cały czas chorowało, a jak się potem okazało, potrzebowało tylko wizyty u laryngologa i zabiegu!!! Straciłam rok.... ale teraz już jestem mądrzejsza przy 2 dziecku i innym lekarzu!!! Nie polecam. Jest dużo bardziej kompetentnych lekarzy, którzy potrafią rozmawiać i odpowiadać rzeczowo na pytania.
Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100
Tychy
mam zaufanie do wysokich kompetencji, super tłumaczenie i leczenie, uprzejmość na każdym kroku, kompleksowość działań - Pani doktor godna polecenia i jej dobrze wyposażony gabinet
Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
Katowicka 14
84-230
Rumia
Na początku nadmienię iż jestem zdziwiony dwiema (2) poprzednimi pozytywnymi opiniami wystawionymi przez wg. mnie wątpliwych pacjentów. W przypadku mojego syna było zupełnie inaczej i miałem wrażenie, że wszelkie działania pani Igielskiej miały na celu naciągniecie pacjenta (a właściwie jego rodziców). Ale do rzeczy. Nasz syn powiedział, że boli go ząbek, więc zdecydowaliśmy się z nim pójść do pani dentystki, która stwierdziła, że syn ma dwa ubytki (4,5 roku). Po …
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: