chirurg ogólny poznań

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ulica Garbary 15
Poznań

Od zabiegu na nowotwór jelita grubego upłynęły 4 lata a ja ciągle żywy - dzięki Panie doktorze - gorąco polecam

Opinia dodana przez: Roman

dr n. med. Tomasz Banasiewicz

Chirurg ogólny

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
Poznań

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł
Chirurg ogólny Poznań dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII

Poznań

Wspaniały kompetentny lekarz,rewelacyjne cięcie i prawie nie widać szycia,przemiła osoba,życzliwa.Dziękuje Panie Doktorze za wszystko,także za wyczerpujące odpowiedzi ,,,,Życze wszystkim aby trafili na tak wspaniałego chirurga,,Pozdrawiam serdecznie dziękując za opieke i pomoc

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Piotr .

lekarz Cezary Łoziński

wielkopolskie centrum onkologiczne
garbary 15
Poznań

Wczoraj miałam przyjemność osobiście poznać podczas badania pana dr. Łozińskiego , pana Anestezjologa i panią Pielęgniarkę .Wspaniały zespół który polecam z całego serca i któremu serdecznie dziękuję za bycie przy mnie podczas badania i zaopiekowaniem się mną . Dziękuję i pozdrawiam
Beata Styperek

Opinia dodana przez: Beata Styperek

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Najlepszy fachowiec !!Polecam!!idealna miła i ciepła ;)Zawsze słóży radą;)pełne zrozumienie problemu;)

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Andrzej Dryjas

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!

Opinia dodana przez: Henryk S.

dr n. med. Piotr Golusiński

MEDIC GABINETY LEKARSKIE
Grochowska 50
Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

lekarz Christophe Sivanzire

None
ul. Starowiejska 1 i/1
Poznań

Rewelacyjny lekarz. Zna sie na rzeczy. Bardzo madry i bardzo mily. Ma indywidualne podejscie do pacjenta. U wielu "specjalistow" bylam, ale nigdy u tak rewelacyjnego i tak w 1000% do polecenia. Ma czysty gabinet, pracuje na najlepszym sprzecie w Polsce i nie wiem co jeszcze mogla bym dodac. Po operacji zdam relacje. - pacjentka.

Opinia dodana przez: Marta-pacjentka

lekarz Karol Szymańki

Szpital ZOZ Nowe Miasto

Poznań

jest naprawdę dobrym lekarzem ja chodzę do niego w Swarzędzu na wiankowej i mi pomógł, polecam!!!!!!