chirurg ogólny poznań

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ulica Garbary 15
Poznań

Od zabiegu na nowotwór jelita grubego upłynęły 4 lata a ja ciągle żywy - dzięki Panie doktorze - gorąco polecam

Opinia dodana przez: Roman

dr n. med. Tomasz Banasiewicz

Chirurg ogólny

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
Poznań

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł
Chirurg ogólny Poznań dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII

Poznań

Pan doktor jest chodzącym aniołem :) Byłam na wizycie już 4 raz i zawsze jest bardzo miły, uprzejmy i rzeczowy. Życzę wszystkim takiego cudownego lekarza!

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Piotr .

lekarz Cezary Łoziński

wielkopolskie centrum onkologiczne
garbary 15
Poznań

Wczoraj miałam przyjemność osobiście poznać podczas badania pana dr. Łozińskiego , pana Anestezjologa i panią Pielęgniarkę .Wspaniały zespół który polecam z całego serca i któremu serdecznie dziękuję za bycie przy mnie podczas badania i zaopiekowaniem się mną . Dziękuję i pozdrawiam
Beata Styperek

Opinia dodana przez: Beata Styperek

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Najlepszy fachowiec !!Polecam!!idealna miła i ciepła ;)Zawsze słóży radą;)pełne zrozumienie problemu;)

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Andrzej Dryjas

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!

Opinia dodana przez: Henryk S.

dr n. med. Piotr Golusiński

MEDIC GABINETY LEKARSKIE
Grochowska 50
Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

lekarz Karol Szymański

None
ul. Folwarczna 21A/1
Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.

Opinia dodana przez: Nina

lekarz Christophe Sivanzire

Chirurg ogólny

None
ul. Starowiejska 1 i/1
Poznań

Rewelacyjny lekarz. Zna sie na rzeczy. Bardzo madry i bardzo mily. Ma indywidualne podejscie do pacjenta. U wielu "specjalistow" bylam, ale nigdy u tak rewelacyjnego i tak w 1000% do polecenia. Ma czysty gabinet, pracuje na najlepszym sprzecie w Polsce i nie wiem co jeszcze mogla bym dodac. Po operacji zdam relacje. - pacjentka.

Opinia dodana przez: Marta-pacjentka