Lekarze Opole

dr Maria Iwońska

Okulista, Okulista dziecięcy

Opole

JA OSOBIŚCIE ZŁEGO SŁOWA NIE POWIEM NA DOKTOR IWOŃSKĄ!!!Trafiłam do niej z moją córeczką jak miała 4 latka i stwierdzono u niej potężna wadę wzroku(genetyczną).Przepisano i dobrano okularki i powiedziano mi że wada może dalej rosnąć co konsultowałam jeszcze z innym okulistą który też to samo potwierdził.Ileż ja nocy przepłakałam.Wiary i nadziei nie straciłam.Dzisiaj moja córeczka ma 12 lat a wada postępuje i myślę sobie że to właśnie dzięki dobrze ...

lekarz Katarzyna Bojkowska-Otrębska

Neurolog

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

serdecznie polecam panią doktor,bardzo dobry lekarz dużo czasu poświęca pacjentom ,miła,życzliwa,uprzejma przede wszystkim bardzo kompetentna

dr n. med. Dariusz Woszczyk

Hematolog

Ośrodek Diagnostyki Ultrasonograficznej SONOMED
ul.Kośnego 18/10
Opole

Wspaniały lekarz, uprzejmy, życzliwy życzę każdemu jak już zachoruje aby mógł trafić do takiego lekarza. W każdym przypadku stara się pomóc
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Ewa Pendziałek-Grunwald

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Opolska
1 Maja 9
45-068 Opole

Miałem mieszane uczucia względem Pani doktor. Jest dobrą specjalistką - potrafi wyciągnąć z człowieka to co go dręczy i odpowiednio pokierować. Tego doświadczyłem na indywidualnej psychoterapii. Jednak gdy byłem w nagłej potrzebie i nie miałem lekarstw, nie przyjęła mnie poza kolejką w szpitalu. A więc pół na pół.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Andrzej Andrejczuk

Urolog

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Polecam tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy, a jednocześnie bardzo duży profesjonalista. Zajął się moim przypadkiem w sposób kompleksowy, szczegółowo wszystko wyjaśniając.
Opinia dodana przez: Mateusz
Pan Doktor jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, poza tymmiły, uprzejmy, poświęcający czas pacjentowi. Serdecznie polecam Pana Doktora!

dr Maria Kuleta

Radioterapeuta, Onkolog

MEDREM-POLIKLINIKA
KATOWICKA 55
Opole

Byłem na badaniu USG tarczycy. Pani doktor przed badaniem chciała się dokładnie zapoznać z wszystkimi moimi wynikami z badań krwi. Następnie po badaniu dokładanie wyjaśniła co i jak. Pani doktor bardzo konkretna i bezpośrednia (nie wszystkim może to pasować). Polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Bogumił Strzelecki

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

ok lekarz eeeeeeeeeeee ddddddddddddddddddddddoooooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Roman Sadowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Konwalii 3a
45-220 Opole

Pan Doktor Roman Sadowski jest wybitnym specjalistą w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Miałam okazję obserwować efekty jego pracy na sali po zabiegu. Widziałam pacjentki z progenią i połamaną szczęką po wypadku. Doktor Sadowski znakomicie poradził sobie z tymi problemami. Już po kilku godzinach od zabiegów pacjentki dosłownie płakały ze szczęścia jak zobaczyły swoje odbicie w lustrze. Tylko wybitny fachowiec, z dużą wyobraźnią, wiedzą i talentem chirurgicznym potrafi pomóc w takich przypadkach. ...
Opinia dodana przez: Dorota

Alina Florczak-Myślicka

ulica Grota Roweckiego 11E/6
45-256 Opole

Leczę się wraz z żoną od ponad sześciu lat. Bardzo fachowa i życzliwa opieka, racjonalne wykorzystanie nowoczesnych materiałów, wskazania prewencyjne, szybkie i bezproblemowe umawianie wizyt, duża życzliwość i zrozumienie pacjenta

Aldona Bialic

Kościuszki 7/14
45-062 Opole

bardzo dobry stomatolog! pani doktor jest konkretna ,rzetelnie udziela wszystkich informacji na temat proponowanego leczenia,przedstawiła mi plan leczenia,który miałam zaakceptować,poinformowała mnie o ewentualnych kosztach.Jest bardzo miła i uśmiechnieta.Po wielu latach szukania wiem,ze znalazłam już swojego stomatologa,któremu moge ufać.Moje zęby były w tragicznym stanie-teraz mogę pięknie sie uśmiechac.Zabiegi były wykonane profesjonalnie i bezboleśni.U pani doktor Bialic leczy się w tej chwili już cała moja rodzina.Od zawsze bałam sie dentystów,ale teraz chodzę ...
Opinia dodana przez: teusz
Dobry lekarz, pomoże i pogadać można. Wizyta szybka i sprawna. Polecam serdecznie tego lekarza naurologa
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Magdalena Lamm

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Opole

Przesympatyczna i niezwykle kompetentna pani Doktor. Świetnie wykonała leczenie kanałowe dwóch zębów (a były to bardzo skomplikowane zabiegi) oraz arcytrudną ekstrakcję dolnej szóstki, której kilku innych stomatologów nie chciało się podjąć. Polecam także przy wyrywaniu ósemek (usuwała mi dwie) - również zakończone sukcesem. Lekarz od trudnych zadań. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej
Gdyby nie Pani doktor, jej zaangażowanie i dziesiątki godzin przy moim mężu to byłabym wdową. Neurochirurdzy powiedzieli, że należy spodziewać się wszystkiego. Pani doktor nie mówiła za dużo, ale przez dwie doby była u męża co 15 -20 minut.

dr Irena Minkiewicz

ople
sieradzka
Opole

Jestem zawiedziona leczeniem p. Doktor zawsze wydawało mi się że to kobieta z doświadczeniem bo leczyła jeszcze mnie jak byłam dzieckiem, ale drugi raz z rzędu zawiodłam się na tym jak leczy moje dziecko. Pierwszy raz o mały włos a dziecko mogło trafić na tamten świat. Bo pani doktor nie chciała wypisać skierowania , na jakie kol-wiek badania twierdząc że trwające ponad tydzień wymioty i biegunka u 2 latka to ...

lekarz Jarosław Bednarek

w trakcie remontu
Katowicka 19 lok. 7
Opole

Leczyłam się u Pana doktora Jarosława Bednarka pół roku, prywatnie i nigdy więcej. Pieniądze i to nie małe wyrzucone w błoto - efektów leczenia brak, tylko stracony czas, ból czasami tylko malał na kilka dni i znowu wracał... zbyt długo się łudziłam że może kolejnym razem będzie lepiej. Może i kiedyś był ten Pan specjalistą od leczenia, na tą chwilę jest co najwyżej specjalistą od zwodzenia ludzi, obiecywania aby natrzaskać ...

dr Mariusz Ciszewski

Małopolska 2
45-238 Opole

Pan Doktor wykazał się wielkim profesjonalizmem i na wiadomość, że wcześniej już byłem u innego ortopedy nie tylko zlecił kolejne RTG, a gdy na zdjęciu nie było widać żadnego urazu, wykonał także USG stopy. Dopiero na tym badaniu widać było uraz i dzięki temu Pan Doktor mógł wdrożyć właściwe leczenie za co Panu Doktorowi serdecznie dziękuję! Dopiero po wizycie dowiedziałem się, że miałem do czynienia z nie byle kim i ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Beata Jagodzińska

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Tańczak i S-ka"
Orląt Lwowskich 51/1
45-371 Opole

Najwspanialsza pani dr.jaka spotkałam.Wspaniale podejście do pacjenta.Bylam wyrwać zęba 7 u p.doktor tak na prawdę z ulicy i nie było problemu z przyjęciem .Bardzo szybko i bez bólu wyrwała mi pani dr tego zęba a że byłam bardzo przestraszona przed zabiegiem więc pani dr.rewelacyjnie mnie zrelaksowała.Po wszystkim wyszłam zadowolona i szczęśliwa i umówiłam się na kolejną wizytę.Dziekuje serdecznie za wspaniałe podejście i pomoc.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Jakimów

Urolog

WCM
Opole ul Witosa
Opole

Bardzo dobry i konkretny lekarz, świetnie się z lekarzem rozmawia, bardzo profesjonalnie i kompleksowo traktuje schorzenia pacjenta.Bardzo dokładna interpretacja wyników, wszystko dokładnie i szczegółowo wytłumaczone, miła atmosfera.Polecam wszystkim którzy szukają bardzo dobrego specjalisty, Dziękuję Panie doktorze.

lekarz Ireneusz Bańburski

Choroby zakaźne

Szpital Wojewódzki
Augustyna Kośnego
Opole

Bardzo sympatyczny lekarz wszystko tłumaczy słucha pacjenta interesuje się innymi chorobami bardzo mi pomógł. Polecam