ortopeda sosnowiec

lekarz Piotr Kusiak

NZOZ INSTYTUT ZDROWIA CENTRUM
ulica Teatralna 10
Sosnowiec

Na prawdę super lekarz. Ponad 3 miesiące bolał mnie nadgarstek. On jako jedyny lekarz mi pomógł. Trafna diagnoza, szybkie leczenie. Ból póki co nie powrócił mimo, że lekarz ostrzega, że jest to całkiem możliwe. Teraz chodzę do Pana Doktora z cierpnącą ręką. Zlecone badania, leki. Diagnoza to ciesnie nadgarsta. Zobaczymy jaki będzie efekt leczenia. Póki co jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paweł Jastrzębski

None
Grota Roweckiego 7
Sosnowiec

Kompetentny, rzeczowy,bardzo dobry specjalista, po przeprowadzonych zabiegach nie zostawia pacjenta samego.Zawsze służy pomocą. Najważniejsze brak buty i arogancji, która czasem towarzyszy lekarzom z dużo mniejszymi umiejętnościami.

Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Marek Kaleta

Ortopeda   (+1 więcej)

Sosnowiec

Wielkie dzięki, że jeszcze są tak wspaniali ludzie,a szczególnie pan doktor Marek Kaleta,dzięki niemu moja żona może funkcjonować normalnie.

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Adam Świeboda

Sosnowiec

Trafilam do lekarza po 5 miesiecznym leczeniu mnie na calkiem inna chorobe. Dzieki temu lakarzowi a trafilam na Dr przypadkiem oraz wizyta byla mi obojetna....stanelam na nogi...Polecam

Opinia dodana przez: ewelina

Marek Bożek

Sosnowiec

Lekarz godny zaufania, polecam, spotkałem się podczas artroskopii z czytelnym określeniem mojej choroby oraz precyzyjnym wytłumaczeniem czynności zabiegowych.

Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Bogdan Wójcik

INTER-MED
Kaliska 41
Sosnowiec

Myślę że Pan dr Wójcik przerasta kompetencjami nie jednego specjalistę z Żor czy Galena. Jest skromny ale bardzo konkretny. Wykonał u mnie artroskopię kolana i jestem pewna że wszystko jest OK.
Dziękuję Panie doktorze!

Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Stanisław Mrozek

Ortopeda   (+1 więcej)

Sosnowiec

Leczy od wielu lat moją rodzinę i znajomych, jedna osoba była nie zadowolona, mojego syna wyciągnął z kalectwa

Opinia dodana przez: ej

lekarz Włodzimierz Janic

Sosnowiec

dobry lekarz, wspaniale wytłumaczył mi istotę choroby, był miły, a leki zalecone od razu mi pomogły.

Grzegorz Wiśnicki

krótko zwięzle i na temat bez zbednego gadani

krótko zwięzle i na temat bez zbednego gadani

lekarz Artur Wilczyński

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
Sosnowiec

Naprawdę polecam Pana Doktora Artura Wilczyńskiego. Jest bardzo dobrym specjalistą, dobrym miłym człowiekiem zawsze gotowym by w profesjonalny sposób pomóc.