Stomatolog Katowice

lek. dent. Marek Knast

Praktyka Lekarsko Dentystyczna Marek Knast

Katowice

Rewelacyjny stomatolog. Polecił mi go znajomy w beznadziejnej sytuacji. Kanałowe trawało prawie 1,5 godziny ale przebiegło bezboleśnie i ząb został uratowany po wcześniejszym beznadziejnym leczeniu u innego lekarza. Mam do tego Pana 100% zaufanie. Polecam

Opinia dodana przez: ANONIM

Małgorzata Rybak-Pierzyńska

N.Z.O.Z. Madentin
Zawiszy Czarnego 2
Katowice

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

lek. dent. Emad Hmdan

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
Katowice

Bardzo miły ,delikatny i dokładny.Polecam w stu procentach!

Bardzo miły ,delikatny i dokładny.Polecam w stu procentach!

lek. dent. Katarzyna Ściskała

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
Katowice

W skali od 1 do 5 daję 6 :-)
Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe ...

W skali od 1 do 5 daję 6 :-)
Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.

Opinia dodana przez: Sławek
Stomatolog Katowice lek. dent. Marta Szymańska-Pawelec

lek. dent. Marta Szymańska-Pawelec

Dentim Sp. z o.o.
ulica Johna Baildona 12/3
Katowice

Do Pani doktor trafiłam z 4 letnim synkiem. Zawsze był bardzo "ostrożny" z zaufaniem dentyście, natomiast już po pierwszej wizycie całkowicie zaufał Pani doktor. Podejście do dziecka asystentki i dr Marty są naprawdę godne pochwały. W rezultacie pracy załogi Dentim Clinic, mój syn posiada zdrowe ząbki. Czekamy teraz z niecierpliwością na ząbki stałe ;) Ja z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Magdalena Kuś-Florek

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
Katowice

Bardzo dobry lekarz, dokładnie tłumaczy zakres leczenia, miły i uprzejmy stomatolog z anielską cierpliwością do dzieci, polecam.

lek. dent. Anna Greń

None
Grażyńskiego 12/1
Katowice

Nie mam w zwyczaju dzielić się swoimi opiniami w internecie, ale tu z radością zrobię wyjątek, na który zresztą Pani Anna zasługuje jak mało kto. Dzięki Pani Annie bowiem, nie tylko odzyskałem wiarę w stomatologię, ale też przestałem drżeć przed wizytą u dentysty, a tych do tej pory niemal panicznie się bałem.

Nie będę tu wchodzić w zbędne szczegóły, a powiem tylko, że jeśli szukacie dobrego dentysty, który wie, jak skutecznie: znieczulać, leczyć i/lub rwać, to gorąco polecam Panią Annę. Lepiej już chyba trafić nie można.

Pozdrawiam radośnie zarówno Panią Annę, jak i wszystkich czytających niniejszą wiadomość.

Michał

Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Paweł Kłosiński

DUDA CLINIC Sp. z o. o. Spółka Komandytowa
ul. Pawła Kołodzieja 8
Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet

Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Tomasz Cząstkiewicz

None
Obrońców Westerplatte 75
Katowice

Pan T.Cząstkiewicz (w Dental Service, Katowice) usuwał mi zatrzymaną ósemkę - drugą; pierwszą wyrywałam u rzeźnika, więc byłam przerażona.
Jak ...

Jak się okazało, dało się to zrobić spokojnie i bezboleśnie. Ten lekarz ma odpowiednie podejście do pacjenta, nie olewa go, cierpliwie odpowiada na pytania, przy tym jest bardzo sympatyczny.
Każdemu znajomemu z nieszczęsnymi ósemkami polecam Pana Tomasza.

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Lucyna Gawlikowicz-Chmiel

Prywatny Gabinet Lekarski
Kotlarza 6 lok. 19
Katowice

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.