Lekarze Pediatra Zielona Góra

lekarz Kazimiera Barczyk

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Znam Dr Barczyk ponad 20 lat. Chorowałam na tzw „Białaczkę” mając nie całe 4 latka, wylaczyla mnie z tej choroby, i wiele wiele innych dzieci, za co jestem jej ogromnie wdzięczna i moi rodzice. Dziś gdy moje dzieci są chore o pomoc zwracam się tylko do Pani Doktor Barczyk! Ciepla, mila, bardzo zadbana i elegancka kobieta, super podejscie do dzieci, Nie bez powodu jest ordynatorem w szpitalu w Zielonej Górze ...
Opinia dodana przez: Daria

Agnieszka Karczewska

AldeMed
jest swietna nic dodac nic ująć
68-300 Zielona Góra

Bardzo dobry pediatra alergolog. Jak najbardziej polecam. Gorzej z dostępnością do Pani doktor. Przyjmuje tylko w Aldemed dwa dni w tygodniu.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Anna Cencora

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Chirurgów Dziecięcych Jan Nowak i wspólnicy- spółka jawna
Wyszyńskiego 99/102
65-536 Zielona Góra

Goronco polecam Pani doktor. Przyszliśmy do nej z rocznym dzieckiem, Pani Doktor wszystko spokojnie wytłumaczyła stosownie przeziębienie dziecka. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jest miła i uprzejmą osobą. Odrazu widać że lata doświadczenia dają o sobie znać.
Opinia dodana przez: Oleksandra Zderka

lekarz Lidia Kot

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Pani doktor bardzo mnie zawiodla jako lekarka, nie wspominajac o podejsciu do czlowieka. Najwiekszym moim zarzutem jest to ze nie slucha rodzicow, faszeruje dziecko niepotrzebnie antybiotykami i wymysla choroby ktore nie maja zwiazku z dzieckiem!!!Jak moj synek zaczal chodzic do zlobka to tak sie uparla ze ma alergie ktora atakuje oskrzela (tylko raz mial zmiany na oskrzelach), ze zaczela juz mu przepisywac sterydy. Przepisywala caly czas antybiotyki ktore kompletnie nie ...

lekarz Maria Iwanowska

Aldemed filia Zastal
Sulechowska
Zielona Góra

Chodziłam do pani doktor z dwójką dzieci i byłam bardzo zadowolona.Ciepła,miła i kompetentną.Jeżeli czegoś nie wiedziała chętnie kierowała do specjalistów i nie żałowała skierowan na różne badania- jeżeli była taka potrzeba.Bardzo nam jej brakuje w Aldemedzie .
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Sława Regel

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

Wielki plus dla pani doktor, chociaż nie jest lekarzem mojego dziecka, wielkie podziekowanie za pomoc. Syn 9lat rozłożony przez chorobę, u lekarza u ktorego jest leczony wizytę zaplanowano za 5dni, wykonanych mnóstwo telefonów do lekarzy, i jedynym lekarzem który pomógł jest właśnie pani doktor, bardzo miła, wytłumaczyła wszystko, dokładnie zbadała, i to jeszcze przyjechała do syna, wielki szacunek i dziękuję bardzo pani doktor
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Hanna Piechowiak

Gabinet
Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje przyczynę choroby. Jest dosyć stanowcza w kontakcie z nadwrażliwym rodzicem i myślę że tak być powinno, bo przecież chodzi o zdrowie i dobro małego pacjenta, a nie o mówienie co chciałaby usłyszeć mama lub tata dziecka. Bardzo polecam panią Piechowiak. Po prostu kompetentna:)
Opinia dodana przez: Majster

Katarzyna Ralcewicz-Rut

65-001 Zielona Góra

Wizyte oceniam bardzo negatywnie. Pani doktor nie ma absolutnie podejścia do dzieci, ani nie słucha tego co się do niej mówi. Wyciąga wnioski po 3 minutowej wizycie w gabinecie, nie biorąc pod uwagę obrazu ogólnego o którym opowiada rodzic. Niekompetenta i opryskliwa. Po raz kolejny postawiła zla diagnozę.
Opinia dodana przez: Karola

lekarz Wiesława Biegalska-Urbanik

Gabinety Lekarskie " ZACISZE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Agrestowa 87
65-780 Zielona Góra

Co prawda wizyty były kilka lat temu, jeszcze na NFZ, ale Pani Doktor prawidłowo rozpoznawała u mnie choroby, dawała leczenie, które działało oraz edukowała odpowiednio, aby zapobiec powikłaniom.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Pulmonolog, Alergolog

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Pierwsza wizyta i mega pozytywne wrażenie, kompetencji, konkretnego podejścia do pacjenta bez "słodkości" bo nie o to chodzi. Cenię punktualność i poświęcony czas, możliwość zadawania pytań , wyjaśnienia. Pani doktor zadaje konkretne pytania rodzicom ,ponieważ to oni są obserwatorami dzieci , ich reakcji na taki czy inny alergen. Obsługa w rejestracji przemiła. Bardzooo polecam. P.s. widać że Pani doktor ma nie małe doświadczenie w tej dziedzinie , przyjmuje tylko na ...
Opinia dodana przez: Kate

dr Krystyna Solecka

Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy
Szafrana 8
Zielona Góra

Lekarka nie potrafi interpretowac podstaowych wyników morfologii. Pojęcia nie ma o powiązaniach infekcji z wynikami krwi straszac rodzicow groznymi chorobami a tym czasem wystarczy wiedza na temat powiazan wynikow krwi z przebyta infekcja. Krytykuje metody wychowawcze rodzicow a to nie jej rola. Poucza, krytykuje zamiast leczyc. Kompletny brak kompetencji i wiedzy!!!

lekarz Anna Sikora-Wałejko

65-048 Zielona Góra

Zdecydowanie nie polecam do jakiegokolwiek innego problemu niż katar, aczkolwiek i tu bym się już zastanowiła.. Pani Doktor z każdą jedną sprawą idzie do gabinetu dr obok.. Bardzo chaotyczna, niekonkretna.. Od miesięcy kaszel u syna - zawsze tłumaczone nam że osłuchowo czysto i że dzieci żłobkowe tak mają, kaszlą (!!?!!) Skończyło się to szpitalem zarówno jednego jak i drugiego syna, z ciężkim zapaleniem płuc... Brak słów..
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

65-048 Zielona Góra

Witam, nigdy nie pisze opinii na temat lekarzy aczkolwiek teraz czuję się zobowiązana ją napisać ponieważ nigdy wcześniej nie byłam tak potraktowana przez żadnego innego specjalistę. Wizyta trwała bardzo krótko nie mogłam nawet opowiedzieć co mi dolega, z jakim problemem przychodzę i co do tej pory zrobiłam z moimi dolegliwościami. Pan doktor cały czas mi przerywał, nie dał dojść do głosu każda moja próba wypowiedzi była od razu przerywana, bagatelizowana ...
Opinia dodana przez: Kamila
Pani doktor jest osobą opryskliwa,służbistką,nie przyjemną to prawda traktuje rodzicòw odgórnie ,kłamczucha,nie dba o samopoczucie dzieci jeszcze takiego lekarza niespotkałam zeby mścił się na dziecku I rodziców.Nie polecam!!!!

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog, Pediatra

65-048 Zielona Góra

Arogancki i traktujący klientów - bo tak patrzy na ludzi którzy się u niego leczą - z góry człowiek. Zależy mu tylko na zarobku, stąd negatywny stosunek do tych którzy korzystają z opieki publicznej. Ciężko tu mówić o jakimkolwiek specjaliście ponieważ stan jego wiedzy zatrzymał się jakieś 20 lat temu. Można się jedynie zawieść.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Renata Sikora-Baryła

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy
Szafrana 8
Zielona Góra

Jako orzecznik ZUS miała głęboko gdzieś opinie 4 specjalistów okulistów w tym 2 biegłych sądowych okulistów. Nie ma pojęcia o chorobach wzroku więc jakim prawem wydaje orzeczenia całkowicie niezgodne ze stanem faktycznym.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Barbara Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

niestety podejście tej pani jest wielce lekceważące, masakra, nawet boję się pójść drugi raz aby nie zostać potraktowanym jak papier,
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Katarzyna Chlebowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra