- 45204 placówki

ulica Małogoska 25
28-300 Jędrzejów

W wyniku przebytego zapalenia ucha w uchu utworzyła mi się narośl, która bolała i pogarszała słyszenie na to ucho. Trzeba było osunąć ją chirurgicznie. W czwartek wieczorem zostałem przyjęty na oddział, w piątek zrobiono zabieg, a w niedziele zostałem wypisany do domu. Sam zabieg odbył się szybko i bez komplikacji. P. doktor był bardzo profesjonalny i cały czas opisywał co właśnie robi, a więc przez cały czas czułem się bezpiecznie. ...

ul. Umińskiego 6 lok. 206
03-984 Warszawa
tel. 500 516 318, 22 118 57 39

W Belldermie uświadomiono mi, że usta starzeją sie tak samo jak nasza skóra... człowiek jednak uczy się całe życie ;-) Faktycznie zauważyłam, że usta wyglądają gorzej ale byłam pewna, że nic się nie da z tym zrobić. Zasugerowano mi rozważenie mezoterapii albo laseru ClearLift. Wybrałam to drugie, choć dopiero teraz (nie wiem czemu tyle zwlekałam!) i efekty są na prawdę w-o-w.

ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław
tel. tel. 530 929 758, 690 428 209

Gimenedikę poleciła mi znajoma, która dojeżdża do tej kliniki spoza miasta. Faktycznie, jest godna polecenia i na pewno będę przekazywała pozytywne opinie dalej. Pełna diagnostyka, pełny pakiet badań i skuteczne leczenie. Pacjentka jest traktowana jak człowiek, nie jak kolejny przypadek medyczny. Polecam.
Opinia dodana przez Ela
PRAKTIDENT Medical Clinic

Grabiszyńska 89
53-503 Wrocław
tel. tel: 71 359 05 90 kom: 601 883 853

Miejsce warte polecenia. Uprzejmy personel, profesjonalna obsługa i wyposażenie. Świetni specjaliści. Bardzo polecam!
Centrum Medyczne SportsMedic

Dokerska 2A
54-142 Wrocław
tel. 71 788 81 81

Po kilku przygodach z nieudanymi teleporadami na NFZ podjąłem decyzję o tym, żeby przejść się do lekarza rodzinnego prywatnie i muszę przyznać, że widać sporą różnicę w zaangażowaniu w leczenie pacjenta. Polecam doktor Anetę Wirkijowską, która swoimi radami uspokoiła mnie i na spokojnie wytłumaczyła co mi może dolegać zlecając wymagane badania.
Opinia dodana przez Mikołaj
Serdecznie polecam Poradnie Educatio. Rozmaitosc uslug ogromna! Wszystko zalatwione - logopeda, psycholog, psychiatra. Po tym wydana profesjonalna opinia. Super diagnostyka, szybkie terminy. polecam!
Opinia dodana przez Monika

MAŁOGOSKA 25
tel. 41 386 14 91

Ostatnio wyciskałem sobie krostę w okolicy skroni, poszła mi z niej ropa. Na zajątrz rano miałem spuchniętą okolice skroni i oka, zaczynało boleć. W ciągu dnia obrzęk narastał. Pojawiło się limo tak jak bym dostał w twarz i miał podbite oko. Zdecydowałem się udać na SOR ponieważ było po 23. Po przyjeździe dyżurny lekarz od razu mnie przyjął. Okazało się, że wdał się stan zapalny w wyniku wyciśnięcia krosty. Lekarz ...
Opinia dodana przez Kamil

ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
31-864 Kraków
tel. 12 376 31 31

Godne polecenia miejsca na mapie Krakowa :) Personel b. sympatyczny i pomocny, przemiłe panie pielęgniarki. Lekarze z fachem w ręku, doświadczeni i rzetelni. Korzystam od pół roku i nigdy nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie
Opinia dodana przez Urszula

Moniuszki 24
41-902 Bytom
tel. 798 099 606

Bardzo piękny gabinet i dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie, z polecenia przyszłam i nie żałuję, bałam się o ceny w takim gabinecie ale na szczęście wszystko mi wytłumaczono i podano kwoty leczenia które w innych są podobne. Bardzo polecam bo czuję się zadbana przez panią doktor i personel

Mochtyńska 65
Warszawa
tel. 725 396 700

Korzystaliśmy z usług Poradni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wracamy za każdym razem gdy potrzebujemy wsparcia:) Polecamy.
Opinia dodana przez Anna

Miła 3, 05-200 Wołomin
Wołomin
tel. 501-775-717

Udzielają pomocy całym rodzinom, podpowiadają jak rozwiązać problem. Polecam! Pomogą na pewno, bo nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać! Wchodząc do gabinetu, czujesz, że atmosfera jest tam taka, że nie jesteś już sam z problemem. Nie ma mowy o krytyce czy ocenianiu, jest zrozumienie i pomoc! Dziękuję!
Opinia dodana przez Marta

GRUNWALDZKA 28E.
33-200 Dąbrowa Tarnowska
tel. 14 64 41 414

Panie w recepcji tuż po wejściu witają człowieka uśmiechem. Mam swoją ulubioną dentystkę, która leczy mnie już od 15 lat i nigdy się nie zawiodłem. Mało tego nawet w nagłych przypadkach służyła pomocą. Poza tym budynek Unidentu pięknie się prezentuje.
Opinia dodana przez Kazimierz Fisz

Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
tel. 530 763 608

Kilka tygodni temu w Klinice Horizon Medical Center wykonywałam zabieg korekcji nosa. Wykonywał go Dr Kulicki, zabieg przeszedł szybko i bez komplikacji https://horizonmedical.pl/korekta-nosa/. Jak na razie mój nos jeszcze się goi ale wygląda, że jestem na dobrej drodze :)
Opinia dodana przez Damian

ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

W rutynowym badaniu cytologicznym wyszła mi tzw. 3 grupa. mój ginekolog skierował nie do szpitala na specjalistyczne badania. Trafiłam na oddział ginekologiczno-położniczy w tym szpitalu. Lekarz stwierdził, że niby jeszcze nic złego nie widać ale dla bezpieczeństwa zrobi tzw. wycinek na obecność komórek rakotwórczych. Wynik był pozytywny. Lekarz od razu postanowił przeprowadzić zabieg. Przed samym zabiegiem lekarz dokładnie wytłumaczył mi na czym cała operacja będzie polegać. Dzięki czemu czułam się ...

Kamieniarska 31/4
tel. 720 767 100

Ostatnio wprowadzili u nas coś takiego jak masaże biurowe. Szczerze mówiąc, na początku byłam sceptycznie nastawiona. Myślałam, że to kolejny "wynalazek" od HR-u, ale muszę przyznać, że totalnie się myliłam! Po całym dniu klepania w klawiaturę i przeglądania maili, taki masaż to prawdziwa ulga dla mojego karku i pleców. Te kilka minut relaksu w ciągu dnia robi różnicę. I co najlepsze, nie musiałam się przebierać ani nic - wszystko odbywa ...
Opinia dodana przez Marta

Ul. Grzegórzecka 67c/U14
Kraków

Nie wierzyłam, ze można poprawić wygląd ciała bez ćwiczeń. A jednak. Dobrze dobrane zabiegi na ciało mogą zdziałać cuda. Pani Beata Surma dobrała mi serię zabiegów embody i vella shape, dzięki czemu obwód bioder i brzucha znacząco zmalał a stan mięśni pośladków i brzucha naprawdę się poprawił. Jestem pod wrażeniem i bardzo się cieszę z efektów. I co ważne jestem zmotywowana do ich utrzymania. To mnie odmieniło.
Opinia dodana przez Karolina

Małogoska 25
tel. 041 386 14 91

moja mama w związku z tym, że łatwo powstawały siniaki i wolniej goiły się rany oraz czuła się zbyt często zmęczona, trafiła na Oddział chorób wewnętrznych i diabetologii Szpitala Specjalistycznego im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie wykryto u niej cukrzycę typu II. poleżała trochę w - jak sama powiedziała - super warunkach, na schludnej sali, z miłą i profesjonalną opieką.
Opinia dodana przez Liza

MAŁOGOSKA 25
tel. 41 386 14 91

Podczas jady na rowerze wpadłem w dziurę i upadłem na ziemie z roweru. Niestety jakoś nienaturalnie ułożyła mi się ręka. Na skutek czego odczuwałem ból w nadgarstku. Tego samego dnia umówiłem wizytę w Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej (było to wcześnie rano). Okazało się, że mogą mnie przyjąć w godzinach popołudniowych tego samego dnia. Lekarz po krótkiej rozmowie zabrał się do badania mojej ręki. Po przeprowadzonym wywiadze stwierdził, że to tylko mocne ...
Opinia dodana przez Karol

Szwedzka 23, 30-324 Kraków
tel. 517 977 444

Ostatnio miałem okazję odwiedzić salon masażu, gdzie pracuje Pani Dominika, i chciałbym podzielić się swoim wyjątkowym doświadczeniem. Od momentu przekroczenia progu salonu, byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. Wystrój był elegancki, a subtelna muzyka i aromaterapia stworzyły idealne środowisko do relaksacji. Personel okazał się niezwykle uprzejmy i pomocny, a całe miejsce wydawało się świetnie zorganizowane. Sam masaż u Pani Dominiki był prawdziwym mistrzostwem. Jej umiejętności i indywidualne podejście ...
Opinia dodana przez Dominika
CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie

ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa
tel. tel. +48 573 050 052

Super! Polecam, miło, profesonalnie i uczciwue. Naprawdę fajne miejsce na mapie Warszawy, mają też psychiatrę dziecięcego, którego się naszukałam, a tu jak znalazł pod domem :)
Opinia dodana przez Alina