Lekarze Radom

lekarz Katarzyna Kamińska

Lekarz rodzinny

Żeromskiego 112/52
26-600 Radom

Byłem dzisiaj z 2 letnim synkiem, który boi się lekarzy. Pani doktor wykazała się niebywałą empatią. Uspokoiła malucha, porozmawiała z nim, pokazała jak jego samochodzik zjeżdża na zjeżdżalni (leżance). Dzięki temu można było go spokojnie osłuchać a nawet zajrzeć do ucha bez trzymania dziecka na siłę. No i oczywiście dostał naklejkę (uwielbia naklejki). Jestem pod bardzo dużym wrażeniem i pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marek
3 lata leczenia i wyprowadził mnie z nerwicy. Wszystko na spokojnie, bez mocnych leków. Bardzo dobry lekarz. Wizyty krótkie bez przeciągania. Ale to nie psycholog żeby mu się wyżalać.
Nie daj Chryste trafić na oddział P3 szpitala w Krychnowicach, gdzie dr Noll jest ordynatorem. Moja mama trafiła tam w niefortunnym czasie, kiedy pani doktor była na urlopie. Nie wiem, czy to samo dzieje się na oddziale wtedy, kiedy jest na nim ordynator, ale w wakacje, przez 12 dni (byłam tam codziennie) - sodoma i gomora. Nie jestem pewna, czy na oddział psychiatryczny można przez okno przemycać piwo na wieczór... ...
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Grzegorz Wrzosek

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Z całego serca polecam tego lekarza. Jego imponująca wiedza specjalistyczna i wieloletnie doświadczenie są widoczne w każdym aspekcie opieki. Podczas leczenia czułem się traktowany z największą troską, co było dla mnie bardzo ważne. Lekarz wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale również empatią, dokładnie słuchając moich obaw i dostosowując leczenie do moich indywidualnych potrzeb. Efektywność zaproponowanego planu leczenia przekroczyła moje oczekiwania, przynosząc szybką poprawę mojego stanu zdrowia. Gorąco polecam tego lekarza ...

lekarz Sławomir Narożnik

Internista, Endokrynolog

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Uprzejmy, miły lekarz. Wykrył u mnie nowotwór tarczycy w bardzo wczesnym stadium, podczas gdy inna lekarka leczyła mnie miesącami na Hashimoto, które wcale nie było prawidłową diagnozą.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Agnieszka Nachyła

Szczecińska 78
26-600 Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu. Chodzę do P. Agnieszki od 5 lat i zawsze wszytko było robione dobrze i starannie. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Beata Czarnasiewicz-Mulczyk

Gabinet Vision Express
Bolesława Chrobrego 1
26-609 Radom

Bardzo polecam. Jestem stałą pacjentką Pani doktor. Jeżeli jest potrzeba swoich pacjentów przyjmuje z dnia na dzień. Bardzo uprzejma. Wszystko tłumaczy, doradza. Leczenia kanałowe wykonuje bardzo dobrze, bez konieczności poprawek. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Hanna Stankiewicz

Kochanowskiego 56
26-600 Radom

Kiedyś miałam lepsze zdanie bo teraz to trochę jakby bagatelizowała problem. Nie jestem za faszerowaniem lekami ale czasem trzeba coś przepisać a nie odsyłać i mówić że jest ok i przejdzie skoro ok nie jest a tym bardziej jak nie przechodzi. Po drugie nie zauważyła u mojego dziecka czegoś co ja matka bez wiedzy medycznej zauważyłam i sygnalizowalam a po kilku godz po wizycie dziecko już płakało z bólu. Może ...

lekarz Zbigniew Piasta

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

Świetny lekarz. Chodzę do dr od dawna. Zawsze doradzi, zbada i opisze co dalej..ma wielkie serce i ogromną wiedzę. Bardzo polecam doktora, wiele Mu zawdzięczam !
Opinia dodana przez: Iwona

Magdalena Znosko

Psycholog

NSZOZ "Olsztyńska"
Olsztyńska 33 A
26-600 Radom

Ja mogę zdecydowanie polecić panią. Bardzo przyjemna miła osoba ciepła bardzo mnie podbudowała na duchu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Katarzyna Bogucka

Kelles-Krauza 13a lok. 5
26-600 Radom

a dlaczego poprzednik twierzdi ze jej nie ma w Radomiu? owszem, jest i ma się dobrze. miałam z nia doczynienia na pogotowiu i mam nadzieje ze to nasze ostatnie spotkanie z ta "wspaniala" doktor. proszę zauwazyc, ze większość wpisow na 5+ pochodzi z wizyt prywatnych.byc może za pieniądze potrafi być mila i dla dziecka, i dla rodzica. bo na NFZ jakos jej to w ogole nie wychodzi. poszarpuje i pokrzykuje ...

lekarz Jacek Kotas

Focha 8/4
26-600 Radom

TRA GE DIA, nie zamienił ze mną ani słowa badając mnie w szpitalu z 14 dniowym krwawieniem! Powiedział tylko "to nie miesiączka, a krwawienie z macicy, wypisuje leki i nie ma pani po co leżeć w szpitalu" i mnie wręcz wyśmiał. Jak poprosiłam pół żywa o l4 usłyszałam że mam iść do rodzinnego w tej sprawie. Tragedia.
Opinia dodana przez: A

dr Bartosz Szmigiel

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Rewelacyjny, kompetentny, empatyczny i traktujący wszystkich z tą samą życzliwością. Diagnoza trafna i szybka ulga w bólu. Polecam z całego serca.

lekarz Anna Krzemińska-Zybała

Placowa 19/1
26-611 Radom

Polecam wizyty u Pani Doktor. Wspaniały fachowiec, pełna empatii, indywidualnego podejścia do Pacjenta. W gabinecie Pani Doktor panuje zrozumienie, serdeczność, zaangażowanie w pomoc Pacjentowi. Takie osoby jak Pani dr Anna Krzemińska Zybała przywracają wiarę w polską służbę zdrowia, profesjonalizm i zaangażowanie lekarzy. Dzięki trafnej diagnozie Pani doktor, odpowiedniemu leczeniu stosunkowo szybko zaczęłam wracać do zdrowia.POLECAM!!!!

lekarz Andrzej Wojciechowski

Chirurg dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Bardzo miły lekarz wyleczył mnie bardzo szybko polecam ;D

lekarz Bożena Batory

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Z Panią Doktor miałam przyjemność spotkać 3-4razy na wizytach neurologicznych z synem. Zawsze z pełną kulturą, uśmiechem i 100% zaangażowaniem wszystko sprawdziła, wyjaśniła, rozwiewała wątpliwości jeśli jest takim zaangażowanym pediatrą jak neurologiem to chętnie zapisałabym dzieci do niej:)

lekarz Jarosław Dobielski

Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAG-DENT"
Słowackiego 64
26-600 Radom

Lekarz godny polecenia, zaangażowany, pełen empatii, nie pozwolił się nam rozkleić skierował gdzie trzeba.
Opinia dodana przez: BOŻENA

lek. dent. Elżbieta Pakuła-Sala

Limanowskiego 73/75/10
26-600 Radom

Zupełnie nie rozumiem komentarza powyżej. Leczę się u Pani Doktor od lat, razem z całą rodziną. Pani Doktor to niezwykle ciepła i kompetentna osoba, ze świecą szukać takiego lekarza.

dr n. med. Teresa Pawlik

Alergolog, Pediatra

Domagalskiego 7
Radom

Z całego serca nie polecam. Lekarz typu który tylko słyszy co się do niego mówi i średnio analizuje sytuacje i obiawy. Stosuje internetowe schematy leczenia, mało daje od siebie. Na wizycie trzeba Panią "ciągnąć za język", mało wyjaśnia. Na moją sugestię że jej pomysł leczenia może zaszkodzić obraża się w stylu "to ja tu leczę" a primum non noncere dawno zostało przez takie postępowanie przez Panią zakopane. Zamiast wykonywania badań ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krzysztof Kwaśnik

Alergolog, Laryngolog

ul. Kośna 26
26-600 Radom

Wzór lekarza, wyśmienity specjalista, ale tez CZŁOWIEK przez duże "C", doskonały "psycholog"! Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!! Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów, ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim czytającym polecamy...jeśli potrzebujecie pomocy w tej dziedzinie 200 % polecamy!!!! E. & M.
Opinia dodana przez: Zeber