- 5969

lekarz Jan Wajnert

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 9

Komeńskiego 42 (pok. 17)
82-300 Elbląg

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Jana Wejnerta . Poświęcił mi sporo czasu ,przeprowadził wywiad , skierował na dalsze badania ,w tym rezonans ,gdzie uzyskać go na NFZ graniczy z cudem . Wykazał się dużą empatia ,gdyż przyszłam ze sporym bólem .
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Karol Lassota

Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

Szpital Powiatowy w Złotowie
600 -lecia 15
77-400 Złotów

Wizyta u tego lekarza to porażka. Beznadziejne podejście do pacjenta podczas wizyty z powodu wyjęcie szwów. Na pytania odpowiada z łaską jakby był niezadowolony, że pacjent o coś pyta... Środki ochrony osobistej typu rękawiczki czy choćby dezynfekcja rąk nie wspominając o maseczce i przemyciu blizny po zabiegu to marzenie. Stanowczo odradzam!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jarosław Religioni

Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500 Biała Podlaska

Pan doktor sprawia wrażenie oschłego, ale jest bardzo dobrym specjalistą. Zaangażowany, skupiony na pacjencie i leczeniu. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Tadeusz Szewczyk

Chirurg ogólny

liczba opinii: 6

Targowa 17
13-230 Lidzbark

Najlepszy chirurg z jakim miałam styczność. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Wszystko wyjaśnia podczas wizyty, niezwykle uprzejmy i sympatyczny. Mam do niego zaufanie. Ogromna szkoda, że nie wykonuje już operacji...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Maciej Tochowicz

Chirurg ogólny

liczba opinii: 6

ks. Szafranka 9
Mikołów

Byłam na wizycie u dr. Tochowicza ze skierowaniem z NFZ. Swoje odczekałam, co absolutnie nie jest winą lekarza, a organizacji przyjęć w danej poradni. Dr był uprzejmy, odpowiedział na każde pytanie, czy wątpliwość. Zlecił dodatkowe badania. Czy lekarz ma być miły? Niekoniecznie! Lekarz ma być przede wszystkim dobrym specjalistą i za takiego dr. Macieja Tochowicza uważam. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Kaniak

Chirurg ogólny

liczba opinii: 4

Kromera 34
57-300 Kłodzko

Serdecznie polecam lekarza ortopedę, miła i profesjonalna wizyta. Wszystko zostało sprawdzone na badaniu kontrolnym.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Wiesław Bożymowski

Ortopeda

liczba opinii: 3

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Lekarz, który nie szanuje pacjenta. Wbija do pokoju zabiegowego innego lekarza, na zwrócenie uwagi przez panią doktor że właśnie przeprowadza zabieg stwierdza "no i co z tego, ja muszę przewietrzyć po pacjentce" sytuacja z dziś. Przychodnia na ul. Hetmańskiej.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Damian Różycki

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

A ja bardzo polecam doktora Różyckiego. Miałam przez niego usuwane 3 zmiany w przeciągu kilku lat oraz byłam na jednej konsultacji. Na każdej wizycie zostałam potraktowana z uprzejmością i szacunkiem. Wszystko było na spokojnie wytłumaczone. Jestem mile zaskoczona po różnych doświadczeniach, że można się spotkać w służbie zdrowia z takim uprzejmym i fachowym lekarzem. Z całego przebiegu zabiegów jak i procesu gojenia byłam bardzo zadowolona i będę polecać każdemu.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Piotr Cichocki

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Zdecydowanie nie mogę zgodzić się z opinią moich poprzedników. Pan doktor Cichocki jest osobą bardzo życzliwą i empatyczną, o dużym poczuciu humoru. Nikogo nie pozostawi bez pomocy i trudno mi sobie wyobrazić, że żartuje z problemów osób chorych (no chyba, że są to problemy wyimaginowane). Trafiłam na SOR w Poznaniu z problemem obfitego krwawienia z jelita i strasznego bólu brzucha. Pan doktor przeprowadził szereg badań, zaaplikował terapię doraźną i zdecydował …
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Jacek Łoś

Chirurg ogólny, Urolog

liczba opinii: 3

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Uważam tego "lekarza" za niekompetentnego. Zostałam potraktowana przez niego w bardzo niemiły sposób. Jest po prostu chamski i niedelikatny. Po zrobieniu usg rzucił we mnie papierem. Podważał moje słowa dotyczące doskwierających mi objawów i poganiał gdy o nich opowiadałam. Na siłę zdarł ze mnie dolną część garderoby zamiast poprosić o odsłonięcie. Ten "lekarz" zbadał mnie na odwal się i nawet nie wystawił jasnej diagnozy, a pieniądze chętnie wziął.
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Zbigniew Ostrówka

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

SZZOZ Szpital Powiatowy w Wołominie
ulica Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin

Trafiłam na Pana Doktora na SORze z rozciętą nogą. Pomoc została udzielona od razu. Pan Doktor wytłumaczył jak dbać o ranę. Przez całą wizytę lekarz jak i pani Pielęgniarka byli bardzo mili. Polecam bardzo miły, kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Wojciech Lichota

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Rynek 3 lok. 5
86-300 Grudziądz

Dzięki zabiegowi, nareszcie znowu mogę chodzić i żyć bez ciągłego bólu. Dziękuję za dobrze wykonaną robotę.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Ewa Wojcieszak

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 3

OPIFER
Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Pani Wojcieszak bardzo fachowo i sprawnie podcięła wędzidełko języka u 2 miesięcznego niemowlaka. Syn praktycznie nie zorientował się, że miał zabieg. Pani doktor bardzo zaangażowana i z dobrym podejściem do małego pacjenta. Polecam panią doktor Wojcieszak z całego serca
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Robert Klęk

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kuźnicka 1
72-010 Police

Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. …
Opinia dodana przez: TOMASZ

lekarz Kazimierz Sucheta

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

ul.Topolowa
32-500 Chrzanów

Lekarz bardzo uprzejmy, z dużym poczuciem humoru, zabieg bez żadnych komplikacji, rzetelny, polecam!,
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Gwiazda

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

Ocena tylko na jedną gwiazdkę bo nie można dać mniej. Brak wiedzy, brak kompetencji, brak uprzejmości. Pracę traktuje jak zło konieczne a pacjentów jak intruzów. Przez złą diagnozę konieczne było długie leczenie u innego lekarza Nie polecam !
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Radzikowska

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 3

Traugutta 17
Siedlce

Zadufana w sobie i zapatrzona w siebie kobieta, od której czuć jakby zjadła wszystkie rozumy i była najmądrzejsza na świecie...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Paweł Orzechowski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

Leszka Czarnego 21/79
97-500 Radomsko

Z przykrością muszę podzielić się negatywnym doświadczeniem związanym z lekarzem Pawłem Orzechowskim, który pełni funkcję chirurga w Szpitalu Powiatowym w Radomsku. Zachowanie tego lekarza budzi poważne wątpliwości co do jego kompetencji i etyki zawodowej. Osoba bliska została przewieziona karetką do szpitala z poważnym urazem – złamaniem stopy z przemieszczeniem. Jest to przypadek wymagający natychmiastowej interwencji, zarówno z powodu silnego bólu, jak i ryzyka powikłań medycznych. Niestety, doktor Orzechowski polecił czekać …
Opinia dodana przez: Teresa

Marek Ludwikowski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

NZOZ LUMO-MED
41-303 Dąbrowa Górnicza

Fantastyczny pan doktor. Kompetentny i pomocny! Taki lekarz dziś to rzadkość! Nastawiony na pacjenta a nie zysk! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
Opinia dodana przez: Oktawia

lekarz Joanna Gruszka

Ortopeda, Rehabilitant

liczba opinii: 2

os. Dywizjonu 303 40/30
31-874 Kraków

Super Lekarka dobrze lecz jest uprzejmą dobrze tlumaczy chorobę i leczenie. Jest godna polecenia. Dziękuję za wizytę która odbyła się 23.06.2023r. Jestem z tej wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat