Szpital Powiatowy w Złotowie
600 -lecia 15
77-400
Złotów
Wizyta u tego lekarza to porażka. Beznadziejne podejście do pacjenta podczas wizyty z powodu wyjęcie szwów. Na pytania odpowiada z łaską jakby był niezadowolony, że pacjent o coś pyta... Środki ochrony osobistej typu rękawiczki czy choćby dezynfekcja rąk nie wspominając o maseczce i przemyciu blizny po zabiegu to marzenie. Stanowczo odradzam!
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500
Biała Podlaska
Pan doktor sprawia wrażenie oschłego, ale jest bardzo dobrym specjalistą. Zaangażowany, skupiony na pacjencie i leczeniu. Bardzo polecam.
Byłam na wizycie u dr. Tochowicza ze skierowaniem z NFZ. Swoje odczekałam, co absolutnie nie jest winą lekarza, a organizacji przyjęć w danej poradni. Dr był uprzejmy, odpowiedział na każde pytanie, czy wątpliwość. Zlecił dodatkowe badania. Czy lekarz ma być miły? Niekoniecznie! Lekarz ma być przede wszystkim dobrym specjalistą i za takiego dr. Macieja Tochowicza uważam. Polecam!
Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068
Rzeszów
Lekarz, który nie szanuje pacjenta. Wbija do pokoju zabiegowego innego lekarza, na zwrócenie uwagi przez panią doktor że właśnie przeprowadza zabieg stwierdza "no i co z tego, ja muszę przewietrzyć po pacjentce" sytuacja z dziś. Przychodnia na ul. Hetmańskiej.
"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200
Jasło
A ja bardzo polecam doktora Różyckiego. Miałam przez niego usuwane 3 zmiany w przeciągu kilku lat oraz byłam na jednej konsultacji. Na każdej wizycie zostałam potraktowana z uprzejmością i szacunkiem. Wszystko było na spokojnie wytłumaczone. Jestem mile zaskoczona po różnych doświadczeniach, że można się spotkać w służbie zdrowia z takim uprzejmym i fachowym lekarzem. Z całego przebiegu zabiegów jak i procesu gojenia byłam bardzo zadowolona i będę polecać każdemu.
Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285
Poznań
Zdecydowanie nie mogę zgodzić się z opinią moich poprzedników. Pan doktor Cichocki jest osobą bardzo życzliwą i empatyczną, o dużym poczuciu humoru. Nikogo nie pozostawi bez pomocy i trudno mi sobie wyobrazić, że żartuje z problemów osób chorych (no chyba, że są to problemy wyimaginowane). Trafiłam na SOR w Poznaniu z problemem obfitego krwawienia z jelita i strasznego bólu brzucha. Pan doktor przeprowadził szereg badań, zaaplikował terapię doraźną i zdecydował …
Uważam tego "lekarza" za niekompetentnego. Zostałam potraktowana przez niego w bardzo niemiły sposób. Jest po prostu chamski i niedelikatny. Po zrobieniu usg rzucił we mnie papierem. Podważał moje słowa dotyczące doskwierających mi objawów i poganiał gdy o nich opowiadałam. Na siłę zdarł ze mnie dolną część garderoby zamiast poprosić o odsłonięcie. Ten "lekarz" zbadał mnie na odwal się i nawet nie wystawił jasnej diagnozy, a pieniądze chętnie wziął.
SZZOZ Szpital Powiatowy w Wołominie
ulica Gdyńska 1/3
05-200
Wołomin
Trafiłam na Pana Doktora na SORze z rozciętą nogą. Pomoc została udzielona od razu. Pan Doktor wytłumaczył jak dbać o ranę. Przez całą wizytę lekarz jak i pani Pielęgniarka byli bardzo mili. Polecam bardzo miły, kompetentny lekarz.
Rynek 3 lok. 5
86-300
Grudziądz
Dzięki zabiegowi, nareszcie znowu mogę chodzić i żyć bez ciągłego bólu. Dziękuję za dobrze wykonaną robotę.
"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kuźnicka 1
72-010
Police
Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. …
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913
Kraków
Ocena tylko na jedną gwiazdkę bo nie można dać mniej. Brak wiedzy, brak kompetencji, brak uprzejmości. Pracę traktuje jak zło konieczne a pacjentów jak intruzów. Przez złą diagnozę konieczne było długie leczenie u innego lekarza Nie polecam !
Z przykrością muszę podzielić się negatywnym doświadczeniem związanym z lekarzem Pawłem Orzechowskim, który pełni funkcję chirurga w Szpitalu Powiatowym w Radomsku. Zachowanie tego lekarza budzi poważne wątpliwości co do jego kompetencji i etyki zawodowej. Osoba bliska została przewieziona karetką do szpitala z poważnym urazem – złamaniem stopy z przemieszczeniem. Jest to przypadek wymagający natychmiastowej interwencji, zarówno z powodu silnego bólu, jak i ryzyka powikłań medycznych. Niestety, doktor Orzechowski polecił czekać …
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: