Lekarze Bydgoszcz

Gorąco polecam Panią doktor diagnoza w 100% Profesjonalizm w diagnozie i kompetentność i dokładna w badaniu bardzo miła i do tego bardzo uprzejma , bardzo z wszystkich wizyt jestem zadowolony bardzo polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tacjana Barczyńska

szpital uniwersytecki im. J. Biziela
Bydgoszcz

Młoda Pani doktor, pomimo tego stara się jak najlepiej pomóc. Jeżeli nie ma pewności co do kompletnej diagnozy, kieruje na dodatkowe badania, podpowie nawet gdzie można zrobić je szybciej. Zawsze wysłucha, nie przyjmuje pacjentów na akord, przy tym emanuje empatią. Podczas wizyty u Tej sympatycznej Pani doktor, człowiek czuje, że jest kimś ważnym, nie tylko numerkiem w kolejce. Życzę wszystkiego dobrego Pani doktor !
Opinia dodana przez: Lidia

dr Emilia Mikołajewska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

wojskowy
Bydgoszcz

Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...

lek. dent. Małgorzata Niewińska

Przychodnia na Szwederowie
Marii Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

Bezapelacyjnie najlepsza stomatolog w Bydgoszczy, polecam z czystym sercem każdemu. Fachowo, bezboleśnie, zna się na leczeniu zębów jak mało kto, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, bardzo miła i uprzejma. Pacjent czuje się w gabinecie zrelaksowany i spokojny, bo wie że jest w dobrych rękach. Uratowała mi wiele zębów, za co jestem dozgonnie wdzięczny, Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Damian
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda
                                       dr Piotr Karaszewski

dr Piotr Karaszewski

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz,dokładnie bada,wyjasnia dokładnie pacjentowi wszelkie wątpliwości. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria Schreiber-Strzelewicz

mgr Andrzej Pastor

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

SANITAS
Gdańska 24 gabinet nr 4
85-006 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i fachowiec zabiegi rechabilitacji bezbolesne ja nazywam go CUDOTWÓRCĄ żeby nie on skończyłbym na stole operacyjnym i pewnie na rencie, dzięki Panu Andrzejowi normalnie pracuje.Pan Andzrej zmienił gabinet jest na ul.Libelta nie na ul.Gdańskiej

Magda Konstantynowicz-Lewandowska

Psycholog, Psychoterapeuta

"Salus"
Bydgoszcz

Dzięki terapii mogę powiedzieć, że jestem osobą, która nie ucieka od problemów tak jak kiedyś, ale potrafi je rozwiązywać.

lekarz Jacek Urbanowicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

wspaniały lekarz, otaczający pacjenta wielką troską, profesjonalizm, kultura osobista, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Elżbieta Pilecka

Alergolog, Dermatolog

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista
Korzystam z opieki pana doktora od półtora roku. Jestem zadowolony.

lekarz Katarzyna Ratkowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

opus
gdańska 15b
89-600 Bydgoszcz

wyniki mowią same za siebie. polecam ta lekarke

lek. med. Dagmara Sobczyńska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Moim zdaniem i chyba nie tylko, z tego co słyszałam, bardzo dobry lekarz, konkretny, nie mówi o pierdołach, nie nagania sobie pacjentów, tylko stwierdza fakty i proponuje leczenie czy diagnostykę. Diagnoza trafiona.
Opinia dodana przez: Dorota
operował moją Mamę z bardzo dobrym efektem,jesteśmy bardzo wdzięczne Doktorowi i liczymy na dalszą opiekę

lekarz Bernadetta Zawiszewska

przychodnia Zachód
Bydgoszcz

zna się na swoim fachu, bardzo rzetelnie podchodzi do problemu, a przy tym jest uprzejma i wszystko spokojnie tłumaczy; myślę, że jest to lekarz godny polecenia, jedynym mankamentem jest to, że jak wyniknie potrzeba szybkiej, nagłej wizyty to ciężko się do niej dostać, a ona nie robi nic, żeby to ułatwić...ale to jest też chory system rejestracji w tej placówce!!!!

dr Maciej Koszałkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

W dniu 03.10.2013r. w CITOMED Toruń poddałam się operacji usunięcia zaćmy lewego oka.Zabieg ten wykonał wspaniały lekarz Pan Doktor Maciej Koszałkowski. Jestem zachwycona niezwykle serdecznym traktowaniem każdego pacjenta, z których każdy przeżywa wielki stres. Bardzo się cieszę,że miałam szczęście być pacjentką tak wielkiego profesjonalisty i tak przemiłej osoby. Z całego serca życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w perfekcyjnie wykonywanym przez Pana zawodzie lekarza. Życzę wszystkim,którzy potrzebują pomocy dla swoich oczu,aby ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Przemysław Stężała

Gabinet lekarski
85-094 Bydgoszcz

Bardzo miły Pan Doktor.

lekarz Przemysław Wyżgowski

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Lekarz z powołania. Wspaniały chirurg i bariatra. Zdolny, konkretny i kompetentny. Złote ręce i złote serce... Empatyczny, wrażliwy i budzący zaufanie. Przemiły i cudowny człowiek. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Aliona Morka

Irydolog

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
85-147 Bydgoszcz

W pazdzierniku 2020 roku wybralam sie wraz z bratem do Pani Doktor Aliony . Zaden z lekarzy, u ktorego bylam (a jestem pod stala kontrola endokrynologa – ze wzgledu na Hashimoto oraz ginekologa jako wizyty profilaktyczne) nie byl w stanie okreslic z jakiej przyczyny jestem non stop senna, potwornie zmeczona, mam kilka razy w miesiacu bole migrenowe i z miesiaca na miesiac czuje sie coraz gorzej. Na miejscu, Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Aneta Sokołowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Bydgoszcz

Polecam panią Anetę ponieważ jest psychoterapeutką z powołania. Sesje przebiegały w atmosferze życzliwości i akceptacji, dzięki czemu czułam się bardzo komfortowo, nawet kiedy przerabiałam trudne sprawy. Dzięki niej na wiele spraw spojrzałam z zupełnie innej strony a wcześniej nie zastanawiałam się nad swoimi wyborami i decyzjami przez co ślepo gdzieś brnęłam, najczęściej w różne tarapaty życiowe. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję za pomoc, którą otrzymałam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Skórczewski

Ginekolog położnik, USG

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz

Cudowny lekarz. Przeprowadził zabieg z powodu nietrzymania moczu który wykonał po mistrzowsku. Jakość mojego życia wzrosła 100% co wpłynęło na wiele decyzji uszczęśliwiając mnie. Brak mi słów aby podziękować za całokształt podejścia do problemu.