Lekarze Internista Poznań

lekarz Jolanta Stoińska

Poznań

Brak slow,poprostu kompletna idiotka. Ktora sama potrzebuje specialisty!! Jest bardzo arogancka,olewa pacjenta w ogole go nie sluchajac. Kiedy zadaje za duzo pytan wpada w szal i straszy ochroną,gniecie recepty na oczach pacjenta i wyprasza go z gabinetu.Zaczyna nerwowo chodzic z gabinetu do gabinetu zabiegowego w jedna i druga strone krzyczac i nerwowo sie krecac. Mam podstawe nawet podejrzeweac ze ta Pani byla na jakis srodkach,gdyz jej zachowanie odbiegalo bardzo on ...
Opinia dodana przez: Karolina
Jestem obecnie pacjentem Pani docent Małgorzaty Paul, i jestem bardzo zadolowy z leczenia oraz z kontaktu z Panią docent. To wyjątkowa lekarka - cechująca się dużą empatią , zawsze ma czas aby porozmawiać z pacjentem, wytłumaczyć sposób leczania, zaraża pacjentów uśmiechem i pozytywnym podejściem. To wyjątkowy lekarz z powołania i świetny specjalista. Mówi pacjentom gdy tylko będą jakieś pytania zapraszam do gabinetu. Dawno nie spotkałem tak dobrego pod każdym względem ...
Opinia dodana przez: Tomasz Zbigniew

lekarz Krzysztof Musiałek

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Totalne beztalencie lekarskie!!! Standardowo podczas wizyty cerutin na wszystko pomoże...czas wielki na emeryturę się udać!
W porównaniu do części pacjentów jestem tutaj z opinią pozytywną. Na miejscu dr Wcisło nie przyjmowałabym tak upierdliwych pacjentów jak Ci, którzy wystawiają negatywne opinie. Osobiście dr Wcislo odbieram jako bardzo dobrego lekarza, nigdy nie odmówił mi pomocy. Cokolwiek się nie dzieje to przyjmuje mnie od ręki i bez problemu wypisuje recepty czy skierowania na konkretne badania. Do lekarza zawsze idę z podejściem na wesoło, właśnie dzięki takiemu zachowaniu jestem ...
Opinia dodana przez: Natalia
Lekarz bez kompetencji. Lekceważący pacjenta i objawy choroby. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam.

lekarz Danuta Stryczniewicz

ul. Galla Anonima 4 B
60-547 Poznań

Pomyłki w receptach, (ilości, odpłatność). Szybka diagnoza, lub jej brak. Na pytanie od czego "to" może być - nie wiem.

dr n. med. Paweł Łopatka

Internista, Hipertensjolog

Szpital Kliniczny
Długa 1/2
61-848 Poznań

na poczatku bylem zdziwiony ze wpoczekalni jestem jedynym pacjentem,teraz juz nie.zadnego badania,wywiadu,mam nadal brac te same leki -po rocznej nieobecnosci u lekarza
Opinia dodana przez: Leszek

dr hab. n. med. Piotr Psuja

Hematolog, Internista

os. Rusa 11 (piętro A)
61-245 Poznań

profesor postawił diagnozę prawidłowo i na tym koniec, choroba wymagała pilnego leczenia hematologicznego, chory jednak nie został przekazany z oddziału wewnętrznego na oddział hematologi(ten sam szpital)Mąż został wypisany ze szpitala z wpisem dalsze leczenie w poradni hematologicznej a termin wizyty ma za pół roku.
Opinia dodana przez: koty

lekarz Witold Piotrowski

Internista, Kardiolog

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Po
ul. Stanisława Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

z całego serca polecam pana doktora, dw razy robil mi koronografie w Puszczykowie jest bardzo dokładny, wszystko wytlumaczy dokladnie i rozmawia podczas zabiegu z pacjentem. Będę zawsze kazdemu polecać Pana doktora to lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Danuta Górowska-Pracka

Internista, Diabetolog

ulica Styczyńskiego 7
61-407 Poznań

Choruje na cukrzyce od ok15 lat ,mialem do czynienia z kilkoma diabetologami ale decyzje Pani Doktor byly najtrafniejsze,wg mojej opini jeden z najlepszych specjalistow
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Mirella Stanek

Os. Lecha 17/39
61-293 Poznań

odnoszę wrażenie że ona jest Bogiem,który o wszystkim decyduje nie liczy się z tym co pacjent ma do powiedzenia

lekarz Czesław Stachowiak

Internista, Gastrolog

Szamotulska 20
60-355 Poznań

Zapowiadało sie ok. Wywiad, recepta na leki i skierowanie na gastroskopię. Po kolejnej wizycie doktor stwierdził ze nic wiecej nie zrobi co mogl zrobic to zrobil. Na gastroskopii sie skonczylo poszukiwanie przyczyn. Na moje bole brzucha parsknął, podnosząc glos i o malo co pogonil z gabinetu. Żalił się że wydał 1000zl na zastrzyk swojego obolałego ramienia i nie widzi sensu siedzenia za darmo w gabinecie przyjmując w tym dniu pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Fabi

lekarz Mariola Przewoźna

Pulmonolog, Internista

ul. Górczyńska 42/42
60-132 Poznań

Czekałam na spirometrię w ciąży na NFZ pół roku. Na pierwszej przełożonej jeszcze miesiąc wizycie dr doszła do wniosku że wykona ją za miesiąc na kolejnej przełożonej wizycie po miesiącu doszła do wniosku że jej nie wykona z obawy o przedwczesny poród. Ja zostałam bez wiedzy o stanie wydolności swoich płuc na miesiąc przed porodem i bez żadnego zaświadczenia lekarskiego na porodówkę o stanie zdrowia. (nawrót astmy w ciąży). A ...
Opinia dodana przez: P.

lekarz Sylwia Ignatowicz

Os. Wł. Łokietka 7/65
61-616 Poznań

Bardzo kompetentna i dokładna lekarka. Duża wiedzą i doświadczenie. Może troszkę zabrakło jeśli chodzi o komunikację, ale Pani NIE należy do osób opryskliwych, jest po prostu bardzo konkretna. Polecam
Opinia dodana przez: Jarek Idelze

lekarz Beata Gawrońska

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia Medyczna Zespół Lekarzy Rodzinnych Beata Gawrońska, Dorota Naskręt, Maria Nowakowska
Saperska 14
61-494 Poznań

Leczenie zupełnie nieskuteczne, diagnoza na podstawie aparatu Mora kompletnie chybiona - o tym, na co rzeczywiście jestem chory dowiedziałem się z wyniku gastroskopii. Odkąd leczę się u gastrologa, stan mojego zdrowia wreszcie się poprawia.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Miłosz Kluczyński

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego Promyk
Os. Przyjaźni 10/123
61-685 Poznań

pacjent nie ma nic do gadania,nie liczy się z jego obawami,postępuje wbrew jego woli,narażając na niepotrzebny stres i cierpienie.
Opinia dodana przez: pacjent
Bardzo mi przykro,naprawdę odradzam wizyty u tego lekarza, na darmo wydane pieniądze i stracony czas. Robił wrażenie rzeczowego na pierwszej wizycie, zlecił tylko ogólne badania na obecność pasożytów, mimo że opisałam dość jasno moje objawy; wysypki , gazy , biegunki i bardziej oczywiste doznania, świadczące o obecności poruszających się pod skórą na plecach, w tych samych dwóch miejscach, dwóch ciał obcych, reagujących na niektóre produkty silniejszym okazaniem obecności. Mam, bo ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Frankowska-Kurek

Winna 4 A
61-658 Poznań

"Nie wystawię Panu skierowania na badanie insuliny bo nie uważam, że jest Panu potrzebne. Nie muszę się Panu tłumaczyć. Pana dietetyk nie jest lekarzem i ja wiem lepiej jakie badania są Panu potrzebne w Pana wieku. Już powiedziałam dlaczego i nie będę powtarzać." Dawno nie spokałem tak aroganckiego i nieuprzejmego lekarza. Na szczęście to podejście u lekarzy już odchodzi do przeszłości.
Opinia dodana przez: Kajetan

lekarz Renata Kroll

Internista, Hematolog

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Po kolejnej wizycie odczucia podobne. Pani dr. pokazuje znacznie swoją wyższość nad pacjentami. Nieprzyjemne docinki jak by inni sie nie liczyli i powinni byc wdzieczni, że Pani dr. poświęca nam swój czas. Mimo wszystko stara się szukać przyczyny i nie szczędzi na wypisywaniu skierowania na kolejne badania. To plus.

lekarz Aleksandra Rutz-Danielczak

Internista, Hipertensjolog

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Długa 1/2
61-848 Poznań

Może Pani doktor ma wiedzę, ale podejście do pacjenta ma wiele do życzenia. Odpowiada pytaniem na konkretnie zadane pytanie z pretensją, że w ogóle pytam. Uprzejmość i kultura osobista na poziomie zero.
Opinia dodana przez: Hanna