- 48128
{'id': 34431, 'name': 'Warszawa'} Chirurg plastyczny
                                       dr Tomasz Dębski

dr Tomasz Dębski

Chirurg plastyczny

liczba opinii: 7

LASERMED
Hoża 58/60
00-682 Warszawa

Niestety po operacji powiekszenia piersi pojawil mi sie efekt double bubble breast implant deformity. Na konsultacji pooperacyjnej zostalo mi zaoferowane wyciecie nadmiaru skory na dole, na ktora sie nie zdecydowalam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Izabela Winczakiewicz-Rachowska

liczba opinii: 7

ul. Juliana Fałata 11A/4
87-100 Toruń

Jestem pod wrażeniem wysokich kompetencji pani Doktor , jej życzliwości i otwartego podejścia do pacjenta. Polecam panią Doktor , angażuje się, dba o dobro pacjenta , pomaga w dalszym leczeniu
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Stanisław Polewka

Ginekolog położnik

liczba opinii: 7

Optima Prudnik
Kasprowicza 4
48-100 Głubczyce

Chodziłam regularnie do tego Pana podczas ciąży (co miesiąc) oczywiście prywatnie, gdy trafałam do szpitala z bólami jednak dwa tygodnie po terminie,,,leżałam dwa dni bez skutku (gdzie szanowny Pan był wtedy zastepcą ordynatora), nawet nie przyszedł zobaczyć czy żyję. Nie polecam (chyba że idziecie po tabletki ) nic poza tym.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Joanna Kałużna

Okulista

liczba opinii: 7

17 Stycznia 31
64-400 Międzychód

Niestety potwierdzam, gdy poszłam pierwszy raz - profilaktycznie, namówiła mnie na okulary do czytania -0,5. Co roku silniejsze teraz -3. Nadmieniam, że przed wizytą czytałam drobny druk i nawlekałam igłę bez problemów.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Henryk Noga

Ortopeda

liczba opinii: 7

1 Maja 188
44-340 Godów

Bardzo dobry specjalista ... jako osoba życzliwy troskliwy . Leczenie przebiegło sprawnie i prawie bezboleśnie ! Jako lekarz i człowiek godny polecenia!!! Dziękuję Panie doktorze!
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Marek Westrych

Laryngolog

liczba opinii: 7

Ordynator Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Specjalistycznego im.G.Narutowicza
Kraków

Doskonały laryngolog, taki z "darem". Nie potrzebuje specjalnych "zabawek", żeby ocenić trzeci migdał, ma wyczucie do tego, kiedy coś można wyprostować metodami tradycyjnymi, a kiedy powinno się włączyć leki lub zabieg. Lekami trafia w sedno. Moją córkę uratował przed operacją trzeciego migdała. Niby taki zabieg to nic, ale to jednak wciąż zabieg, więc po co robić jeśli nie trzeba? Po odpowiednim zaleczeniu (metodami tradycyjnymi) trzeci migdał przestał córce dokuczać.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Ewa Nita

Hematolog, Internista

liczba opinii: 7

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Wyjątkowo kompetentna specjalistka, o ile jako niefachowiec mogę ocenić. Prowadziła b bliską mi osobę przez 9 lat, zapewniając najpierw poprawną diagnozę (po błędach diagnostycznych innych lekarzy) i wyprowadzając pacjenta z wtedy już groźnego (późna diagnoza) etapu przewlekłej choroby nowotworowej. Pomimo tego że ten konkretny nowotwór jest niemożliwy do całkowitego wyleczenia u ludzi w wieku ponad ok 40 lat, dr Nita była w stanie, korzystając ze stale rozwijającej się światowej sztuki …
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mirosława Szyda

Okulista

liczba opinii: 7

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Bardzo polecam Panią Doktor. Należy jej się wiele słów uznania za cierpliwość i dogłębne podejście do pacjenta. Potrafi poświecić bardzo dużo czasu i przyjąć praktycznie o każdej porze. W razie potrzeby Pani Doktor kieruje do stosownych specjalistów, jest zawsze rzeczowa, bardzo uprzejma. Ma duże doświadczenie, co daje się odczuć. W ślad za tym idą wysokie kompetencje.
Opinia dodana przez: Anonim

Dariusz Kotarba

RTG, Stomatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Kowaniec 91
34-400 Nowy Targ

Punktualny, wie co robi i juz pare lat u niego leczylam zeby i jak narazie wszystko w porzadku
Opinia dodana przez: Anonim
Pani doktor bardzo miła i uprzejma Szybko rozprawiła się z korzeniem który był dość trudny do usunięcia A dodam, że i ja do łatwych pacjentów nie należę Także mogę polecić z czystym sumieniem Panią Doktor
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Janusz Jakubik

Ginekolog położnik

liczba opinii: 7

All Med Centrum Medyczne
ulica Zielona 10 A
24-100 Puławy

A ja polecam. Żarcik na wstępie obniżył moje napięcie, zdenerwowanie i stres. Poczułam się swobodniej. Rozmowa, badanie, zalecenia- rzeczowo. Umówienie ponownej wizyty i żarcik na dowidzenia. Potrzebujecie czegoś więcej? Anna K
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo chamski lekarz odzywki typu proszę siadać, nie dyskutować. Nie na miejscu tym bardziej w Placówce Luxmed. Świadczy to o kulturze. Nie polecam. W Luxmed wizyta trwa 3 min a od wyjścia pacjenta na wezwanie następnego 3-5 min
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Lucyna Wieczorek-Micuła

Dermatolog, Wenerolog

liczba opinii: 6

os. 700 -lecia 1a
63-600 Kępno

Kultura osobista i rzetelna fachowa wiedza medyczna- to cechy wyróżniajace P. dr Wieczorek-Micuła. Znakomity dermatolog!! Zdarza się, że trzeba na wizytę poczekać ok. 2 tyg-ale warto!!!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Bogumiła Tobera-Pawlak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 6

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Z czystym sumieniem, mogę polecić P. Bogusię. Sympatyczna, sumienna doktor, która pracuje z zamiłowaniem do pracy. Jest to jedyny ginekolog, który dograł bardzo dobrze tabletki antykoncepcyjne pod mój organizm. Jeżeli pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania Pani doktor zawsze dokładnie odpowie.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Adam Matyszczak

Urolog

liczba opinii: 6

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarza tego spotkałam w Krakowie, w mojej opinii jest gburowaty i kompletnie nie umie wzbudzić zaufania u pacjenta, w zasadzie odnosi się wrażenie, że pacjęci mu przeszkadzają, na temat mojej dolegliwości wypowiedział się w dwóch zdaniach, nic nie tłumaczył, nic nie doradził, wizyta trwała 3 minuty, w głowie miałam totalne zamieszanie, niespotykany brak zainteresowania pacjentem. Swoim podejściem zraził mnie całkowicie do siebie. Nie wiem jakim jest chirurgiem (i postaram się …
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Andrzej Gawkowski

Ortopeda

liczba opinii: 6

SONNENBERG
Łódź

Najserdeczniejsze podziękowania dla pana doktora za przeprowadzoną operację lewego kolana w dniu 28.12.2015 w szpitalu w Brzezinach. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, udzielał mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania przed i po operacji. Wspaniały człowiek i specjalista wysokiej klasy. Pan doktor uratował moją nogę i wierzę, że niedługo będę mogła znów samodzielnie chodzić. To wspaniały, utalentowany lekarz i człowiek. Jeszcze raz serdeczne dzięki Panu doktorowi Andrzejowi Gawkowskiemu i całemu …
Opinia dodana przez: Danuta

Zbigniew Rostkowski

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 6

Dentis
kondratowicza 18 lok 423
Warszawa

bardzo uprzejmy doktor, chodzę do niego na wizyty do CM Medicum, przeprowadził u mnie artroskopowe leczenie stawu kolanowego, wszystko poszło dobrze, w końcu dolegliwości bólowe minęły, jestem mu bardzo wdzięczny
Opinia dodana przez: SzymonSobczak

lekarz Marta Kuźmiak

Psychiatra

liczba opinii: 6

Kościuszki 15a
56-300 Głogów

Pani umawia pacjentów na co pół godziny, a wizyty są dłuższe. Nigdy nie jest punktualnie. Jak tylko pół godziny opóźnienia to święto - zwykle jest więcej. Bez szacunku. Można umówić się przez stronę - człowiek dopasuje sobie termin pod własny grafik, a tu w niedzielę SMS - wizyta odwołana - może być wtedy i wtedy. Nie odpiszesz od razu - kolejny SMS - proszę potwierdzić, proszę potwierdzić. To po co …
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Anita Domaradzka

liczba opinii: 6

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Pani doktor usuwała mi kaszaka w Centrum Medycznym w Łańcucie. Jestem bardzo zadowolona. Rana pomimo tego, że była zaropiała dobrze się goi, dlatego że pani doktor dobrze wykonała swoje zadanie. Szycie jest praktycznie niewidoczne co jest dla mnie bezcenne, ponieważ kaszak znajdował się na dekolcie. Jestem zadowolona z egektu koncowego. Pani doktor jest bardzo miła i cały czas informowała mnie co robi. Dziękuję serdecznie 🫶
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Nadara

Lekarz medycyny pracy, Reumatolog

liczba opinii: 6

Łąkowa 2/ 3
Mrągowo

Dziekuje za wieloletnia skuteczna profilaktyke skrzypiacych stawow.Obecnie sa bez zarzutu.Wdzieczna 72 letnia pacjentka.
Opinia dodana przez: lucyna


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się