Lekarze Słupsk

lekarz Mirosław Barcikowski

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Nie polecam tego lekarza. Jakiś czas temu tak załatał mi dziurę w zębie że długi czas chodzilam z bólem, dzwoniąc tam jego asystentka poinformowała mnie że to na pewno nie od tego zęba który mi robił. Nie przyjęła na wizytę kontrolną. Poszłam do innego lekarza bo żadne środki przeciwbolowe nie działały a on musiał już zrobić kanałowe leczenie. Dzieki temu lekarzowi mam martwego zęba!!!
Opinia dodana przez: Anna

dr Izabella Nisiewicz-Jacek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Izabella Nisiewicz-Jacek
ul. W.Polskiego 50/117
76-200 Słupsk

Nie polecam bez kompetencji wmawianie wady wzroku której się nie ma źle przeprowadzona wizyta antypatyczna.wiekszosci pacjentom zaleca kupno okolarow z których i tak się nie korzysta bo są źle dobrane.

lekarz Marek Obidziński

Chirurg ogólny, Okulista

OKOsfera. Gabinet Okulistyczny, Salon Optyczny
Al. Wojska Pol. 2a/1a
76-200 Słupsk

Bardzo dobry okulista. Wykazuje się dużą wiedzą w leczeniu . Dla pacjętów jest uczynny i uprzejmy .Polecam tego lekarza innym pacjentów
Opinia dodana przez: Witold

dr n. med. Zoran Stojcev

al. Sienkiewicza 5a lok. 2a
76-200 Słupsk

Trafiłem do Szpitala Czerniakowskiego na oddział Chirurgii Onkologicznej pod opiekę prof. dr hab. n .med. Zorana Stojčeva. Moja choroba obawiała się krwotokami do dolnego odcinka pokarmowego. W moim przypadku diagnoza była natychmiastowa Guz zapalny zagięcia śledzionowego powikłanego ropniem otrzewnej. Po sprawdzeniu dokumentacji medycznej z innego szpitala, w którym przebywałem łącznie 2 tygodnie i w którym nie podjęto żadnego konkretnego leczenia, tego samego dnia, w którym przyjęto mnie do szpitala trafiłem ...
Opinia dodana przez: Marcin Bawolik

lekarz Krzysztof Goertz

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Czas nie ma dla niego znaczenia - poświęca pacjentce tyle uwagi, ile trzeba. Ciągle się szkoli i to widać po poradach, jakich udziela - usuwa nadżerki praktycznie "od ręki", wykonuje usg i badanie piersi. Gabinet nowocześnie wyposażony, cała przychodnia też. W ciąży na wizyty szłam z kartką zapisaną pytaniami i wątpliwościami - nie było problemu, wszystko tłumaczył. Zlecił jedno proste badanie krwi, które ujawniło problemy z zajściem w ciążę - ...

lekarz Wanda Dużej-Kajewska

Wesołowskiego 13
76-200 Słupsk

W naszym przypadku Doktor zawsze pomocna, na miejscu lub telefonicznie. Zaufanie mam pełne. 😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Piliszczuk

Norwida 45
76-200 Słupsk

Niestety lekarz ten na przestrzeni lat bardzo zmienił się, od 15 lat zabiegany pomiędzy kilkoma pracami, bardzo często nieobecny w tzw. państwowej przychodni na ul. Woj. Polskiego. Przez co jest zmęczony, rozdrażniony, skryty! małomówny i niestety skrycie zawzięty! nie można z nim porozmawiać. 26 lat temu był zupełnie inny, zmienił się na gorsze. Pomylił się też przez nadmiar pracy, zmęczenie, w dawce, przez co plamiłam. Był dla mnie oschły, żeby ...
Opinia dodana przez: Ewa

Justyna Hinz-Rogowska

Włodkowica 18
76-200 Słupsk

6 lat temu miałem leczenie kanałowe i dwie koronki u dr Justyny. Genialny stomatolog, leczenie trwało prawie pół roku (miałem problem z przyjęciem jednej koronki), wizyty umawiane prawie co tydzień. Najlepsze wizyty dentystyczne w moim życiu, profesjonalne podejście, bardzo miła Pani :) Nie mam problemów z wyleczonymi zębami, wszystko jest w najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

dr Ewa Kolakowska

Endokrynolog, Internista

76-200 Słupsk

Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą. Kompetentna, życzliwa, zawsze poświęca pacjentowi wiele czasu żeby przeanalizować problem i znaleźć rozwiązanie, godna zaufania, polecam.

lekarz Wojciech Galla

Chirurg naczyniowy

76-200 Słupsk

Cóż tu pisać. Pierwszy raz spotkałem tak empatycznego , dociekliwego i zaangażowanego lekarza. Nie bez powodu wybrałem właśnie dr Gallę. Wczesniej wiele dobrego o nim słyszałem. Pan doktor bardzo sie stara nawiazać koleżeński a nawet przyjacielski kontakt z pacjentem. Czasem rzuci dowcipem. Stres , lęk mijają błyskawicznie. Wizyta przebiega jak spotkanie ze starym dobrym znajomym. Gastroskopia wykonana przez dr Gallę przebiegła sprawnie . Choć badanie jest nieprzyjemne , cały czas ...

lekarz Irena Moszczyńska

Dermatolog, Wenerolog

Armii Krajowej 36
Słupsk

Gorąco polecam razem z mężem korzystamy z usług u Pani Aleksandry od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni jak dla nas pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Dante

Katarzyna Wasak

Ortodonta, Stomatolog

Nowowiejska 3 lok. 32
76-200 Słupsk

Pani dr. Katarzyna, to bardzo dobry specjalista ortodoncji. Polecam każdemu kto potrzebuje leczenia wady zgryzu. Efekty leczenia wady zgryzu są już widoczne, po kilku miesiącach. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i pomoże, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie ze względu na przystępną cenę i podejście do klienta.
Opinia dodana przez: Stanisław
Pani doktor sympatyczna i ciepła osoba . Poświęca dużo czasu na wizytę Dokładnie wyjaśniła leczenie choroby , stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie . Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Polecam gabinet pani doktor . Pacjentka z Ustki

lekarz Daria Czeran

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Domowy"
Hugona Kołłątaja 31
76-200 Słupsk

Pacjentką Pani Doktor Darii jestem ponad 2 lata, już po zapisaniu się i pierwszej wizycie wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Wiedza, empatia , komunikacja, dokładność i sposób leczenia dawały mi i dają poczucie bezpieczeństwa (wreszcie nie muszę ciągle przypominać na co jestem uczulona). Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, oprócz dolegliwości fizycznych, byłam słabsza psychicznie i tutaj znowu Pani doktor zajęła się mną troskliwie, poświęcając nawet swój ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marzena Buss

Dermatolog

ul. Prosta 1/5E
76-200 Słupsk

Byłam pacjentką p. doktor kilka lat temu. Zabieg usunięcia wszelkich narośli skórnych przeprowadziła szybko i prawie bezboleśnie. Wszystko zagoiło się migiem, a po zabiegu nie pozostał żaden ślad. Mam zamiar skorzystać z usług dr Buss w tym roku, bo pozostawiła po sobie dobre wrażenie (i efekt). Wcześniej podobne zabiegi dokonywał doktor jednej z renomowanych klinik w Gdyni (wszystko prywatnie!), ale dojazd i poświęcony czas nie był tego wart, ceny porównywalne, ...
Opinia dodana przez: Danka

lekarz Jacek Święch

ul. Kopernika 37b
76-200 Słupsk

Chodzę do pana dr od lat, jest znakomitym specjalistą pod każdym względem, gorąco polecam. Przy okazji serdecznie pozdrawiam pana doktora.
Opinia dodana przez: Alicja
Pani Joasia jest najlepszym lekarzem rodzinnym, bardzo dużą wiedzę lekarską i o dużą wiedzę o tabletkach i lekarstwach i wie o wszystkich chorobach i bardzo dobrze leczy pacjenta. Bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Stanisław

Danuta Nawrocka

Ortodonta, Stomatolog

Kopernika 2 lok. 1
76-200 Słupsk

Chodzę do Pani Dr od 2 lat, niedługo już ściągam aparat. Jestem niesamowicie zadowolona!!!Zawsze ma czas, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna, emanuje spokojem i pozytywną energią:)A ząbki mam jak perełki dzięki niej, polecam ją każdemu

lekarz Joanna Sikorska

Psychiatra

Lutosławskiego
Słupsk

pani Doktor jest super mila sympatyczna osoba. pomogła mi bardzo a leczę się już ponad 8 mcy i już jestem na prostej dzięki tej Pani Doktor .
Opinia dodana przez: ona31

lekarz Ryszard Kwiatkowski

Onkolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Jest wspaniałym lekarzem, całym sobą poświęcającym się pacjentom. Wytłumaczy problem i spełnia oczekiwania pacjenta. Wystarczy, że raz ma do czynienia z pacjentem, pamięta specyfikę jego choroby. Jest uprzejmy, mam do niego pełne zaufanie. W swojej pracy jest szybki, rzeczowy i kompetentny. W interesie pacjentów byłoby, aby jak najszybciej wyzdrowiał i wrócił do pracy. Jego wiedza budzi wielki szacunek.