Lekarze Radom

Dermatolog

MILLENIUM
KOZIENICE UL. RADOMSKA 11
26-900 Radom

mam problem z trądzikiem. Wizyta trwała 5min. Pani doktor nawet się dokładnie nie przyjrzała mojemu problemowi. Wypisała mi małą buteleczkę leku za 50zł, który mi zbytnio nie pomógł. Dopiero jak się zaczęłam wypytywać o chorobę to mi powiedziała kilka słów.

Katarzyna Kargol-Kuszewska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Kościuszki 6 lok.E
Radom

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Pani doktor bardzo miła. Fachowo i przystępnie dla pacjenta wyjaśnione wszystkie etapy planu leczenia. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, jednocześnie potrafi się nią podzielić w sposób zrozumiały dla laika. 200% kompetencji. Wystrój i wyposażenie kliniki na najwyższym poziomie. Wewnątrz pacjent zapomina, że jest w Radomiu :) POLECAM!
Opinia dodana przez: Marek
nie poleciłabym najgorszemu wrogowi! jest fajna i mila jak się do niej za często nie chodzi, ale jak dziecko choruje częściej niż raz na pol roku to zaczyna robic przytyki-i to prosto w oczy.nie zapomnę jak poszlam do niej z ok 7 dniowym dzieciątkiem z wielkim katarem, a ta do mnie, ze jakby każdy z taka blachostka biegal do niej, to ona by w ogole z pracy nie wychodzila!i nawet ...

lekarz Przemysław Pietrzyk

Centralne medyczne laboratorium diagnostyczne
Tochtermana 1
26-610 Radom

Po dziesięciu latach powracających dolegliwości i błędnych diagnoz trafiłem do pana Pietrzyka, który nie miał problemu ze zrozumieniem, że boli mnie bark, a nie kręgosłup. Po badaniu w gabinecie, zlecił rezonans stawu barkowego i jego diagnoza się potwierdziła. Z problemami ortopedycznymi tylko do niego.
Opinia dodana przez: Karol
Pani doktor bardzo mi się podobała - miła i uprzejma, szybko i konkretnie wytłumaczyła mi na czym polega moja dolegliwość, jakie są rokowania i jakie stosować środki. Poleciłam ją koledze i tym przypadku diagnoza też była trafna w 100%, zrobiła zabieg i po pierwszej wizycie za 70 zł jest zdrowy jak koń. Bardzo polecam.

lekarz Anna Korczyńska-Roguś

Wenerolog, Dermatolog

Vietha 50
26-600 Radom

Byłam u pani doktor dwa razy i za każdym razem wyszłam zadowolona. Bardzo miła, kompetentna. W ciągu kilku minut usunęła mi brodawki, których chciałam się pozbyć. Polecam każdemu.
Dzisiaj miałam przyjemność odbycia z dzieckiem wizyty u Pani Doktor. Wspaniały, kompetentny lekarz. Bardzo długo osłuchiwała dziecko, później zrobiła echo serca, wszystko notowała i dokładnie wszystko wyjaśniła. Nie zgadzam się absolutnie, że Pani Doktor jest zarozumiała. Nie każdy musi się uśmiechać od ucha do ucha. Jeśli chcemy się pośmiać, to spotykamy się ze znajomymi. Polecam każdemu, komu zależy na uzyskaniu profesjonalnej opinii.

lekarz Mirosława Jastrzębska-Pasierb

Diabetolog, Pediatra

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Polecam z całego serca, pani doktor leczy mojego syna od 3 lat i to na NFZ. Nigdy nie czułam się zbywania, wytracona z równowagi, nie słuchana,czy urażona w jakikolwiek inny sposób. Rzeczywiście pani doktor może sprawiać wrażenie niedostępnej , ale wydaje mi się, że jest to raczej cechą charakteru niż niechęć do rodzica. Po za tym jeśli chodzi d lekarza to do jednego , a nie skacze co wizytą do ...
Opinia dodana przez: Katazna

lekarz Jadwiga Drachal-Środa

Reumatolog

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Pani doktor to prawdziwy specjalista jakich dzisiaj mało.Zna sie na swoim fachu jak mało kto,dosłownie uratowała mi zycie kiedy brakowało juz nadzieji na wyleczenie.Do pacjenta odnosi sie z szacunkiem i jest bardzo miła.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jolanta Ostrowska

Lekarz medycyny pracy, Dermatolog

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Wizyta miała miejsce w lipcu br. Wreszcie właściwie zdiagnozowano moje schorzenie. Było to możliwe dzięki wiedzy medycznej i doświadczeniu zawodowemu Pani doktor, co świadczy o Jej wysokiej kompetencji. Można powiedzieć, że na "własnej skórze" odczułem prawdziwość bardzo dobrych opinii jakie słyszałem o lekarzu Jolancie Ostrowskiej. Szczerze polecam Panią doktor wszystkim, mających dermatologiczne problemy.
Opinia dodana przez: Leszek

dr n. med. Danuta Kucharska

Laryngolog

Radom, ul. Focha 9
26-600 Radom

Absolutnie nie polecam!! Poszłam do p. doktor z dzieckiem 1,8msc. Bardzo powiększone migdałki boczne i środkowy. Na początku dostał syrop obkurczający a w razie jakby nie zadziałał trzeba będzie wyciąć. Po 3 ms syrop przestał działać więc wróciłam do niej. Dziecko miało wtedy 2,3lata. Dostał od razu skierowanie na wycięcie u niej w Kozienicach. Jak się zapytałam czy nie jest za mały to usłyszałam w odpowiedzi że nie bo jak ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Wojciech Dworzański

Internista, Kardiolog

wss
26-600 Radom

Jeden z najlepszych radomskich kardiologów na przestrzeni ostatnich 20 lat...od tamtego czasu datują się moje pierwsze kontakty w sprawie moich zdrowotnych problemów. Zawsze uprzejmy, wsłuchujący się w problem zdrowotny - w moim przypadku niezwykle skuteczny.Takie przymioty budzą zazdrość a niekiedy nienawiść - pewnie Pan Doktor nie raz tego doświadczył.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr Paweł Mazur

NZOZ Przychodnia Gołębiów
ulica Paderewskiego 6
26-600 Radom

Bardzo dobry, kompetentny i pomocny lekarz. Dzięki Jego wnikliwości, zainteresowaniu i oczywiście dobrej diagnozie dzisiaj żyję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Barbara
Normalny,poważny kompetentny lekarz z praktyką.Polecam iżyczę Panu Doktorowi kulturalniejszych pacjentek
Bardzo dobry lekarz. Moja cała rodzina się u niej leczy, zawsze bez zastrzeżen

Katarzyna Dziurda

Mieszka I 3h
Radom

polecam! mimo ze nie jest tania warto,super podejscie do dzieci:)

lekarz Danuta Ciechanowicz-Jasztal

Neurolog dziecięcy

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
26-600 Radom

jak na radom to rewelacja, bardzo miła i uprzejma. diagnoza potwierdzona, widać, że się przejmuje i interesuje dzieckiem

dr Sławomir Wróblewski

WROMED
26-600 Radom

Polecam doktora Wróblewskiego. Poszłam do niego z polecenia koleżanki. Po ponad roku starania się o dziecko u jednego lekarza trafiłam do niego. Przebadał mnie, wypisał skierowanie na badania, aby ocenić moje hormony i na następnej wizycie dobrał leki. PO MIESIĄCU zażywania leków miałam zjawić się w celu monitoringu cyklu. Wyliczył mi dokładnie kiedy mam owulacje i kiedy współżyć, aby zwiększyć szanse. Dodatkowo określił którego dnia, a nawet o której godzinie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Wioletta Wilk

Endokrynolog

Moniuszki 13 lok. 1
26-600 Radom

Pani dr Wilk jest lekarzem z powołania, godnym polecenia. Służy ludziom z wielkim profesjonalizmem i zangażowaniem. W trakcie wizyty jest taktowna, skupia się na pacjencie i analizuje historię choroby Ma analityczny umysł i stawia diagnozę w oparciu o komplet wyników zleconych badań. Jestem jej pacjentką od 12 lat. W moim przypadku trafna diagnoza Pani doktor Wilk i dopasowanie dawek leków pozwala mi normalnie funkcjonować. Życzę Pani dr Wilk powrotu do ...
Opinia dodana przez: Teresa
Lekarz pełen empatii, kulturalny, uprzejmy. Z indywidualnym podejściem do pacjenta. Specjalista w swoim fachu. Jestem bardzo wdzięczna panu dr za wszystko