Lekarze Bytom

Chirurg stomatolog

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa

Krzysztof Tempka

Neurolog

Bytom Żeromskiego
Bytom

Świetny specjalista. Zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta, zawsze wysłucha. Kolejny raz Pan Doktor stawia mnie na nogi. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Katarzyna Korona

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Cudowny lekarz. Bardzo luźne podejście do pacjenta. Zero stresu. Wszystko wyjaśnione, odpowie na wszelkie pytania i dokładnie wytłumaczy. Jedyny minus to brak punktualności ale większość lekarzy ma z tym problem, no ale medycyna jest nieprzewidywalna. Warto jednak poczekać bo to świetny specjalista! :)
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Filip Doktorowicz

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Dr Filip Doktorowicz prowadził moją pierwszą ciążę 💜 zdrową i szczęśliwie donoszoną. Nie bez powodu wybrałam jego praktykę. Na uwagę zasługuje fakt, iż doktor jest trzecim pokoleniem lekarzy w swojej rodzinie. Obszerna wiedza , zaangażowanie i szacunek dla pacjenta oraz jego rodziny , takich cech zwłaszcza dziś, to ze świecą szukać u lekarza. Naprawdę bardzo szczerze polecam! Każda moja wizyta przeprowadzona była na spokojnie, komfortowo, bez ponaglenia. Sam gabinet już ...
Opinia dodana przez: M

dr Mateusz Stolecki

szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom

Do Pana Stoleckiego przepisałam się w trakcie ciąży (26 tc.), wcześniej korzystałam z opieki prywatnej, jednak pomimo niebywałych kompetencji lekarki badanie było dla mnie traumą, dosłownie chciałam uciekać przez okno... W mojej okolicy nie ma zbytnio wyboru, ale stwierdziłam, że lepszy będzie ktokolwiek (Pan dr nie miał opinii) niż ten stres, który funduje sobie co 2 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie usłyszałam "taką ma Pani ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Ewa Herba

szpital
żżeromskiego
Bytom

Same superlatywy w każdym z ocenianych elementów. Właściwa i szybka diagnoza uratowały moje oko i życie.
Opinia dodana przez: Romualda

lekarz Marta Peszel-Barlik

Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Od 15 lat jestem pacjentka Pani Doktor. Pomogła mi i pomaga nadal. Obecnie chodzę tylko na wizyty kontrolne ( 2 razy w roku) i czuje się doskonale. Cieszę się, że podjęłam decyzje o oddaniu się w ręce Pani Doktor, ponieważ inni lekarze zalecali operację tarczycy. Obyło się bez operacji, a ja czuje się doskonale. Oczywiście należy nastawić się na długotrwałe leczenie, ale są efekty. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: gjola
Super lekarz, tacy powinni być inni lekarze. gorąco polecam.zleca dużo badań jest bardzo kompetentny. .
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Barbara Kuśnierz

Kardiolog

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Polecagm tego Kardiologa. Trafiłam do Pani Doktor 2 lata temu z diagnozą poprzedniego kardiologa - zawał. Okazało się, że mam tachykardię i dodatkowo nerwicę sercową /spowodowaną pracą/. Jestem na lekach i czuję się cudownie. Ostatnio zmniejszyliśmy dawkę leku więc wszystko idzie ku dobremu.

mgr Bogusława Franek

Psycholog, Psychoterapeuta

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Dziękuję bardzo Pani Bogusi za możliwość zrozumienia i odpowiedniego nakierunkowania moich myśli w trudnym momencie życia

dr n. med. Piotr Grzanka

Radiolog, USG

Stolarzowicka 202
41-936 Bytom

dobry opis , dobrze postawiona diagnoza polecam, ma fantastyczne podejście do pacjenta, nie ma lepszego lekarza w okolicy.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Beata Logiewa-Bazger

ulica Aleja Legionów 26
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz. Niezwykle empatyczna, życzliwa, uśmiechnięta i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Polecam z całego serca lekarza pełnego serca.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Witold Zieleźnik

Gastrolog

Gabinet Internistyczy
41-902 Bytom

jest takie powiedzenie " jeżeli lekarz nie wyleczy Cię z dolegliwości , to zmień lekarza ponieważ choroby nie zmienisz" Dr.Zieleźnika się nie zmienia - a wręcz większość chorych zmienia lekarza NA Pana Witka.

dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

La Linea
Katowicka 23-25
Bytom

Wspaniała Pani doktor, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, lekarz godny polecenia. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być pacjentka Pani doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

Marta Lizurek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Felińskiego 24
Bytom

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, osobiście chodzę już do pani doktor od lat i za każdym razem nie zawodzę się.

lekarz Agata Głogowska-Jaraczewska

Internista, Diabetolog

ulica Aleja Legionów 26
41-902 Bytom

Długo odbijałem się „niezdiagnozowany”, w końcu trafiłem do Pani Agaty, diagnoza, zainteresowanie, podejście do pacjenta, czuję się zaopiekowany a i zdrowie wraca do normy, po prostu dziękuje :)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Olga Wichary-Miera

MODRZEWSKIEGO 5
41907 Bytom

Pani doktor od lat ma wielu pacjentów, którzy przenoszą się wraz z panią doktor do poradni w których pracuje , bądż pracowała. Całe lata pracowała na internie w szpitalu. Jest mądra, kompetentna, zawsze służy potrzebującym, trafnie stawia diagnozy, nie miga się od leczenia, jak robią to niektórzy ....

lekarz Aldona Lukas

Alergolog, Pediatra

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Osoba niezwykle ciepła i serdeczna, a to przecież ważne. Jest bardzo dobrą, kompetentną lekarką. Jeśli chodzi o alergologię, to wg mnie specjalista numer jeden. Jeden mały minusik to taki, że za bardzo wylewna nie jest i trzeba podpytywać jej o swój stan zdrowia, by dowiedzieć się, co mi dolega. Ale jeśli chodzi o dobór leków i skuteczność, to daję solidną piątkę.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Woźniaka 28/6
41-902 Bytom

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Grzegorz Niepsuj

Pulmonolog, Internista

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Bardzo dobry doktor , świetny specjalista od płuc i w ogóle, leki które przepisuje są bardzo dobre. Jest lekarzem którego cechuje mądrość i rozwaga