- 48128

dr Lidia Roszkowska-Śliż

Pediatra

liczba opinii: 7

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61
02-091 Warszawa

Wg mnie lekarz w każdym calu. Dzieki swej wnikliwości idoświadczeniu wykryła u mojej córki zaawansowaną astmę. Teraz już nie przyjmuje jako pulmonolog i bardzo nam jej brakuje. Zawsze trafnie ustalała leki i pomogła nam bardzo. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ryszard Grabiński

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 7

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Bardzo rzetelny lekarz. Wizyta minimum 40 minut. Długi wywiad oraz badanie dziecka. Miły, uśmiechnięty, tłumaczy zrozumiałym językiem. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mariola Kuleszo

Alergolog dziecięcy

liczba opinii: 7

Inowrocław

Jestem mamą dwójki dzieci i ze starszym miałam problemy od urodzenia z alergią pokarmową (kolki do dwóch lat), tzn cały czas wszyscy lekarze przypuszczali, że skaza białkowa, alergia pokarmowa, ale nikt nie pofatygował się żeby zrobić testy lub inne badania, bo dziecko nie ma skończone trzech lat. Obecnie syn ma 4lata i faktycznie wyrósł z tego, ale co ja z nim przeszłam i on się namęczył to tylko my wiemy:(. …
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Katarzyna, Gajda

Endokrynolog, Internista

liczba opinii: 7

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Lekarz godny polecenia. Badam się prywatnie i na kasę chorych u naprawdę różnych lekarzy, dzięki P. Katarzynie po 12 latach różnych chorób wyniki mam w normie pomogła w każdej dziedzinie choroby(skierowała,doradziła co trzeba gdzie trzeba) do końca życia będę jej wdzięczna. Bardzo dziękuję jeśli czyta to Pani. <3
Opinia dodana przez: Emilka

Anna Wiernik

Alergolog

liczba opinii: 7

Bolesława Chrobrego 24
Bełchatów

Przemiła pani doktor,profesjonalistka.Moja córka urodziła sie z alergią pokarmowa,co miesiąc lądowałysmy w szpitalu. Na chwile obecna moze prawie wszystko jesc,nie bierze zadnych leków . Właśnie pani dr.Wiernik leczyła ,dawała wskazówki jak wyprowadzi dziecko z takiej alergi.Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Stefan Sokołowski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

Praga 11 lok. 2
Ozorków

Świetny kontakt z pacjentem, uprzejmy, zabawny wyrozumiały lekarz. Bez zbędnych gadek wie jak sie zająć pacjentem. Widać doswiadczenie i fach w ręku. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Niczyporowicz

Ginekolog położnik

liczba opinii: 7

al. marsz. Piłsudskiego 54
10-450 Olsztyn

Od 8 tygodnia prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, jest kompetentny, odpowiada na każde pytanie. A co do sposobu bycia, no cóż, jest specyficzny, ale przecież jak komuś jego poczucie humoru nie odpowiada to jest masa miłych (czasami, aż zbyt miłych) lekarzy w Olsztynie. Do wyboru do koloru.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Nadzieja Klasińska

Okulista

liczba opinii: 7

Kasprusie 1b
34-500 Zakopane

Czlowiek nie nadaje się do pracy z ludźmi, pojechałem na badanie wzroku, na samym wstępie dostałem opiernicz, że nie zabrałem okularów które noszę i ona musi mi robić badanie, w polowie badania przerwala i w agresywnym tonie powiedziala, ze nie zrobi mi badania, przypominam że badanie było opłacone przez firmę w ktorej pracuję. Dno, totalne dno... Nie polecam!!
Opinia dodana przez: Krzysztof
Nie twierdzę, że Pan Jacek nie jest w stanie pomóc nikomu, ale osobom które potrzebują rozmów, poczucia zrozumienia i stałego kontaktu - odradzam. Wizyta zaczęła się od kolejki i oczekiwania prawie godziny na wejście do gabinetu. Podczas wizyty Pan doktor ciągle zerkał na telefon, po wysłuchaniu postawił diagnozę nie mówiąc mi wprost jaka ona jest dokładnie (musiałam przeczytać na recepcie), więc i nie dał żadnych rad. Za to dał receptę …
Opinia dodana przez: Anonim
{'id': 34431, 'name': 'Warszawa'} Ginekolog
                                       dr n. med. Dariusz Góźdź

dr n. med. Dariusz Góźdź

Ginekolog

liczba opinii: 7

Gabinet
Polna
Warszawa

Bardzo dobry konkretny lekarz, choć wydaje się momentami zaprzątnięty innymi myślami, jednak z uwagą odpowiada na pytania, doradza jak zachowywać się w ciąży, nawet w zakresie diety lekko strawnej. Bardzo szybko określił płeć dziecka. Przy badaniach USG towarzyszył mój mąż a Pan Doktor bardzo szczegółowo obojgu nam opisywał naszego synka. Termin porodu wyznaczył ze 100% trafnością! Gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: agnieszkap

Beata Kielak

Laryngolog

liczba opinii: 7

MSW i A
10-228 Olsztyn

Jedynym plusem jest to że Pani doktor poświęciła mi 25 minut, lecz na tym koniec plusów. Zwróciłam się do niej (jak się później okazało u innego specjalisty) z przewlekłym zapaleniem migdałków podniebiennych. Nie dostałam żadnego zalecenia zrobienia wymazu, badania krwi tylko leki i skierowanie na operację przegrody nosowej.. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paweł Goździk

Wizyty domowe

liczba opinii: 7

Pogotowie
Łódź

Wspaniały lekarz z powolania. Opanowany, konkretny i niezwykle empatyczny! Nie odpuszcza poki nie wykluczy wszystkich możliwości choroby a rodzinom pacjenta udziela obszernych i cierpliwych odpowiedzi! Mama trafiajac na SOR byla w strasznym stanie, a doktor Goździk zajmował się nią ponad 7 godzin robiąc niezbędne badania by wykluczyć zagrożenie życia. Najcudowniejsze jest to że jako rodzina nie musielismy czekac w niewiedzy a kazdy telefon był odbierany przez doktora lub jego asystenta …
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Kamil Sarna

Laryngolog

liczba opinii: 7

Sarmed
Borowskiego 38
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doktor nie ma odwagi przyznać się do czegoś co poszło nie tak.Najlepiej posłużyć się P z rejestracji która nie owija że wszystko kręci wokół pieniędzy (braki finansowe to proszę w innym czasie jak budżet się poprawi.S Tyle pieniążków zostawione w klinice i nawet nie można się dowiedzieć jaka mogła być przyczyną.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krzysztof Spychalski

Ortopeda

liczba opinii: 7

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Pan Doktor to lekarz z pasją, powołania i wysokiej klasy profesjonalista. Od wielu lat korzystamy z jego porad i leczenia dojedzając z odległych miejscowości - Jarocina, Kalisza i z pod Szczecina. Podjął się leczenia skomplikowanych złamań powikłanych pooperacyjnie zespołem np.Sudecka - poprawiając niejako błędy innych lekarzy. Leczył wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowo dyskopatycznych kręgosłupa, zwyrodnień wielostawowych i kolan. Każdorazwo zaopatruje wraz ze swoim zespołem wszystkich z wielu pacjentów w wymagane badania obrazowe …
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Piotr Berezowski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

szpital
Jelenia Góra

Usunięcie włókniaka w szpitalu w Jeleniej Górze. Doktor nawet sympatyczny, podczas zabiegu nic nie czuć - znieczulenie podać potrafi. Gorzej z resztą. Znacznie gorzej. Skóra źle podcięta, szwy źle założone, za szybko zdjęte. Efekt: bliznowiec jak ta lala 1cm na 2 cm. A wydawałoby się, że usunięcie włókniaka wielkości ziarnka grochu to nie jest jakiś problem. Az strach pomyśleć, o efektach trudniejszych zabiegów. Tłumaczy co robi - chyba bardziej temu …
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Maciej Bączkowski

Ginekolog

liczba opinii: 7

Solidarności 53 lok.34
Warszawa

Polecam z całego serca.Zawsze prosto wyjaśni , omówi proponowaną drogę leczenia. Osoba, która powyżej ocenia na 1, chyba pomyliła specjalistów.
Opinia dodana przez: Anna

Ewa Rudzka-Jasińska

Psychiatra

liczba opinii: 7

Grabowa 8
41-200 Sosnowiec

Pani doktor jest godna poleceniea,bardzo dobry specjalista ,kompetentny od lat pomaga naszej rodzinie zawsze możemy liczyć na poradę i pomoc chciałabym żeby wszyscy specjaliści mieli takie rzeczowe podejście do pacjenta Dziekuje pani doktor
Opinia dodana przez: Anonim
NIE POLECAM !!!! Doprowadziła mnie do utraty widzenia w jednym oku, bo stwierdziła,że zawsze przychodziłam do niej zdrowa(kto bez potrzeby chodzi do lekarza???) nawet nie pofatygowała się aby mnie zbadać, stwierdiła męty w oku < bo tak było szybko , prosto i wygodnie. Wizyta odbębniona, a ja wylądowałam w krótkim czasie w szpitalu, tyle że już za późno na pozytywne leczenie.RUTYNIARSTWO I ZNUDZENIE !!!
Opinia dodana przez: Jolanta

Grażyna Chmielińska

Stomatolog

liczba opinii: 7

Dentis
kondratowicza 18 lok 423
Warszawa

Super stomatolog i ortodonta. Cierpliwa, delikatna, leczy mnie i moje dzieci. Gorąco polecam. Trudno spotkać kogoś na tak wysokim poziomie, cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Barbara Górecka-Szyld

liczba opinii: 7

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor Góreckiej- Szyld. Jestem pacjentką Pani Doktor od 10 lat. Pełny profesjonalizm, podczas każdej wizyty. Pani Doktor zawsze bardzo dokładnie objaśnia, wykazuje się cierpliwością i dociekliwością. Diagnozy są trafne, leczenie bardzo skuteczne. Lekarz bardzo kulturalny, taktowny, empatyczny oraz bardzo pomocny.
Opinia dodana przez: Urszula


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się