- 48128

lekarz Samira Abu Faraj-Mączka

liczba opinii: 9

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Szczerze polecam Panią doktor!!! Dzisiaj, dzięki niej mogę w końcu odpocząć i się wyspać. Od kilku dni borykałam się z uciążliwym świądem skóry. Lekarz dermatolog błędnie wykrył świerzb. Była to jednak silna reakcja alergiczna. Jako, że jest weekend, nie było w mojej miejscowości dermatologa na oddziale szpitalnym. Pani Doktor odebrała telefon od internisty z SORu, u którego byłam. Powiedziała, jakie leczenie wprowadzić. I w końcu poczułam ulgę na skórze. Dziękuję …
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Piotr Łopata

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 9

Tarnowskie Góry

NIE POLECAM. Nietrafna diagnoza, pieniądze wyrzucone w błoto. Na szczęście po dwóch dniach, inny ortopeda od razu postawił właściwą diagnozę, wdrożył leczenie i po dwóch dniach, odczułem ulgę.
Opinia dodana przez: Anonim
Niestety Pani doktor była nieuprzejma. Bardzo żałowałam, że zdecydowałam się na wizytę u tego lekarza. Podczas opisywania dolegliwości, wspomniałam o tym, że często jem niezdrowo i po tych słowach podejście Pani doktor się zmieniło. Zaczęła się uśmiechać, mówić, że jestem sobie sama winna, że na pewno już nie schudnę, że dzieci mieć nie będę, a jak powiedziałam, że mam już jedno, to była w szoku i powiedziała, że cudem mi …
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Bogdan Malina

Internista, Lekarz rodzinny

  (+2 więcej)
liczba opinii: 9

Żwirki i Wigury 34
42-256 Olsztyn

Lekarz bez kompetencji. Podaje betablockery zdrowej osobie bez jakich kolwiek badan kardiologicznych . Przepisuje leki na nadciśnienie mimo niskiego ciśnienia. Nie polecam , po zastosowaniu zaleceń lekarskich mam problemy z sercem , których wcześniej nie było!!! Naprawienie skutków nieprawidłowego leczenia płacę krocie !
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Janusz Ławiński

Urolog

liczba opinii: 9

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Drugi raz mnie operował, ogólnie jestem zadowolony i polecam wszystkim, bardzo doświadczony i mądry lekarz, mimo że mało mówi to potrafi bardzo dobrze leczyć. Jeśli ktoś chce więcej informacji od lekarza to wystarczy zapytać o nią.
Opinia dodana przez: andrzej

dr Beata Wesołek-Kamińska

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 9

Leśnego Potoku 49
Katowice

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Docelowe leczenie przyniosło bardzo dobre rezultaty, będę polecać Panią Beatę każdemu !
Opinia dodana przez: Dorota
Lekarz poświęcił mi sporo czasu. Był dociekliwy - co jest super, bo poczułam, że mam do czynienia z kompetentnym specjalistą. Co ważne, podniósł wzrok znad monitora. Jeśli chodzi o atmosferę, to było neutralnie. Doktor nie był oschły, ale też nie jakiś milutki. Zlecił badania. Na drugiej wizycie omówił ze mną wyniki. Pokazał na zdjęciu z rezonansu co jest nie tak. Zapisał leki, rehabilitację i ruch, co pomogło. Dziękuję :)
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Monika Królicka-Czerniak

Okulista

liczba opinii: 8

oko
Olszewskiego Karola 58
Wrocław

Doktor uratowała nas w potrzebie. Po tym jak odesłano synka ze szpitala pomimo skierowania, przyjęła nas jeszcze tego samego dnia. Super, szybka, szczegółowa i fachowa pomoc!! Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Tomasz Dworzecki

liczba opinii: 8

ulica Lipowa 26/9
44-102 Gliwice

Pisze tutaj do chorych. Wiem czym jest diagnoza, pani ma raka. Mnie to też spotkało, ta diagnoza była jedną z wielu, jestem po 21 zabiegach operacyjnych. Ale nie chce pisać o sobie tylko o Prawdziwym człowieku, lekarzu onkologii. Dr.nauk Medycznych Panu doktorze Tomaszu Dworzeckim. To wspaniały profesjonalista, lekarz z powołania, miły cierpliwy rozumie strach chorego daje nadzieję i wiarę w wyzdrowienie. Takiego lekarza nigdy jeszcze nie spotkałam. Pani doktorze nie …
Opinia dodana przez: Henryka.

dr n. med. Sławomir Mrozicki

Urolog

liczba opinii: 8

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Byłem przyjety przez Pana Doktora kilkukrotnie. Zawsze poświecał odpowiednia ilość czasu, wysłuchał problemów, przeprowadził bardzo dokładne badanie . Otrzymywałem za każdym razem wyczerpujace informacje i diagnozę oraz wskazane leczenie. Jest człowiekiem bardzo empatycznym i doskonałym lekarzem z bardzo dużym doswiadczeniem. Bardzo polecam potrzebującym !
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Krzysztof Pasztak

Okulista

liczba opinii: 8

Lubelska 5 (Visus)
22-400 Zamość

Bardzo miły lekarz i cierpliwy. Jestem zadowlonona z wizyty, która przebiegła sprawnie. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Aleksandra Dąbek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

liczba opinii: 8

Sopot

Zgadzam się że decyzje bywają często błędne pani Dąbek i niestety konsekwencje tego są bolesne i kosztowne.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Grażyna Chrząstek-Kowalska

Pediatra

liczba opinii: 8

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Pani Doktorka jest niezwykle kompetentna, wyrozumiała, a co najważniejsze jej diagnoza jest zawsze prawidłowa, leczenie natomiast skuteczne. Pani Grażyna pracuje w przychodni od lat i jest gwarancją trafnego wyboru. W swoim podejściu do naszych milusińskich profesjonalna i stonowana. serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Adrianna

Jacek Bieluszko

Ginekolog

liczba opinii: 8

Eskulap
Konin

Jestem pacjentką Doktora J. Bieluszki od wielu lat. Wspaniały lekarz, miły, bardzo rzeczowy. Potrafi ze spokojem wysłuchać pacjentki i w sposób zrozumiały wszystko wytłumaczyć. Kilka lat wcześniej miałam problemy z tzw. chorobami kobiecymi. Zaufałam wtedy wiedzy i radom Pana Doktora. Wszystko dobrze się skończyło, za co jestem do dzisiaj wdzięczna i z czystym sumieniem polecam Doktora innym pacjentkom.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Anna Budecka-Popiołek

liczba opinii: 8

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

Pani doktor A. Budecka to przykład profesjonalizmu w zawodzie lekarza, empatyczna, cierpliwa, uprzejma. Bardzo się cieszę że wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Bardzo mi jej brakowało. M. Ś.
Opinia dodana przez: Maria Ś.

Eugeniusz Wysocki

Ginekolog

liczba opinii: 8

Medycyna Rodzinna
Warszawa

Pacjentką dr Wysockiego jestem od ok. 6 lat. Poleciłabym każdej kobiecie. Jednak były i są to rutynowe badania i wizyty. Nie prowadziłam u doktora ciąży czy nie miałam na szczęście jakichś problemów. Jednak bardzo wysoko cenie zaangażowanie, profesjonalizm podejście do pacjentki. Zanim wypisze receptę trzeba zawsze wykonać badania; cytologię, usg piersi i inne. Przekazuje wszystkie informacje, tłumaczy. Ja bardzo polecam
Opinia dodana przez: Gabcia

Izabela Istel

Okulista

liczba opinii: 8

Rehabilitacja
knurów
44-194 Knurów

Wiele lat leczyłem się u Pani IZABELI ISTEL w poradni okulistycznej przy ulicy Dworcowej w Knurowie , obecnie pani Istel tam nie przyjmuje i nie ma poradni , i dobrze bo ta pani przez wiele lat utrzymywała że ja wyolbrzymiam moją chorobę obu oczu i nie mam co do zmartwień , mam poważny problem z oczami związany z zmętnieniami ciała szklistego , mam zawalony świat mętami i pani Istel uważała …
Opinia dodana przez: robert

dr n. med. Lilia Majewska

Kardiolog, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 8

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Byłam u tej pani na NFZ dopiero pierwszy raz, więc niewiele mogę powiedziec na Jej temat, na pewno to, że jest sympatyczną staruszką. Zrobiła mi echo serca jednak nie mogła czegoś się dopatrzec wyjasniając przy tym, że to badanie wymaga czasu i cierpliwosci. Dodac musze ze bylam przeziebiena i niekomfortowo się czułam podczas badania, wobec tego pani doktor zapisała mnie stosunkowo szybko na kolejne echo serca przed moją szkołą i …
Opinia dodana przez: firstlyme

lekarz Janina Grzywacz

Diabetolog, Internista

liczba opinii: 8

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Ewa Tomaszewska-Kryk

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 8

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

U lekarza panuje negatywna atmosfera, cokolwiek jej nie powiesz, ona odpowiada: „A dlaczego tak myślisz, że tego potrzebujesz?”. Mówi: „Nie sądzę, żeby ten test był ci potrzebny, jeśli chcesz, możesz zrobić go odpłatnie”. Drugi raz nie pójdę do niej.
Opinia dodana przez: Parviz


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się