Lekarze Chirurg onkolog Warszawa

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Dworkowa 15 A/9
05-077 Warszawa

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Sławomir Sławski

Mostowa 20/22/6
00-260 Warszawa

Polecam wszystkim usługi dr. Sławskiego. Rzekłbym, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, profesjonalizm, odpowiednia diagnoza, brak jakichkolwiek uwag. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Krzysztof Nowosad

dr n. med. Krzysztof Nowosad

Chirurg ogólny, USG

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna

Grażyna Lupa

Chirurg ogólny, Protetyk

Anielewicza 4 lok. 31
00-547 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, fachowa konsultacja, cierpliwość i wyrozumiałość. Cechy które trudno spotkać u zwykłych lekarzy.

lek. med. Janusz Czernel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Bardzo dobry specjalista, szeroka wiedza i umiejetności manualne

Jakub Włodarski

Chirurg naczyniowy

Warszawa

Byłem operowany w grudniu 2018 w WIM. Pan doktor bardzo profesjonalny z duzym doswiadczeniem. Do tego bardzo rzeczowy i przyjazny do pacjenta. Rozpoznał moj przypadek i dokonal trafnej diagnozy o embolizacji tet. Bardzo polecam fachowosc, podejscie i nastawienie p.doktora do pacjenta. Naprawde bardzo dobry chirurg naczyniowy. Sam oddzial w WIM jest rewelacyjny - poczawszy od skladu lekarskiego, pielegniarek i siostr na ddziale a skonczywszy na salach operacyjnych, SIN, salach chorych. ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

lekarz Paweł Skoneczny

Lipowa 5/20
00-316 Warszawa

Doktor Paweł Skoneczny, to wybitny lekarz, chirurg złotej ręki i profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy, dokonujący operacji chirurgicznych na poziomie mistrzowskim, lekarz, któremu można zaufać. Potrafi skutecznie ratować chorego, nawet w sytuacjach zaniedbań innych lekarzy-których wbrew pozorom nie jest mało. Jego praktyka chirurgiczna, wysoki poziom medycznej wiedzy i wielka troska o kondycję pacjenta-wszystko to czyni Jego praktykę chirurgiczną skuteczną i bezpieczną. Sama niedawno znajdując się w trudnej sytuacji zdrowotnej, na szczęście znalazłam ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Dorobek

Chirurg ogólny, Urolog

Pontonierów 3/4
00-910 Warszawa

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Przemysław Szostek

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ Uromedica
Omulewska 27
04-128 Warszawa

P.dr. Nyk i P.dr.Szostek wykonali mi laserową enukleacje gruczolaka stercza oraz cystoslitotrypsję 5 złogów.Bardzo dziękuje tak wspaniałym specjalistom.Zabieg miałem przeprowadzony w pażdzierniku 2021.Czuję się dobrze.Polecam tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: E.Gałecki

lek. med. Anna Wiączek

Chirurg ogólny, Proktolog

Giełdowa 4 A/134
01-211 Warszawa

Leczę się proktologicznie od lat i doktor Wiączek dopiero mnie dobrze zdiagnozowała. Kulturalna, taktowna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Nie bez powodu znajduje się kadrze Warszawskiego Oddziału Proktologii, jest prawdziwym lekarzem na medal.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Przemysław Szałański

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia, profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce. Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy. Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie. Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Konrad Pasek

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Lekarz z powołania, sympatyczny, dokładny i konkretny. Wspaniały chirurg, dba o pacjenta. Opiekuńczy człowiek z sercem.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Biederman

Chirurg ogólny, Kardiolog

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Pan profresor jest cudotwórcą. Po czterech latach ciężkiej choroby nadciśnienia płucnego i zatorowości płucnej nareszcie oddycham i mogę chodzić. Nie używam aparatu tlenowego bez którego nie przeżyłbym jednego dnia. Z wielką wdzięcznością Józef ze ze Stargardu

lek. dent. Agnieszka Słota

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20
02-578 Warszawa

Doświadczenie i precyzja razem z uprzejmością i uśmiechem w jednej osobie. Usuwanie ósemki przebiega sprawnie i bez większego bólu. Leczenie kanałowe również. Na miejscu jest RTG więc można sprawdzić co się dzieje z bolacym zębem. Naprawdę pewna ręka p. Agnieszki, przywróci piękny uśmiech. Polecam :)
Opinia dodana przez: Irek

Wojciech Jaśkowiak

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii
00-640 Warszawa

Wspaniały lekarz , pełen profesjonalizm , polecam z ręką na sercu :)Bardzo pomógł mojej mamie , stan był bardzo poważny , uwięźnięte jelita , pęknięte jelito i przepuklina.Jeszcze raz polecam i diękuję Panu Doktorowi .
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Marek Szczepkowski

Bonifacego 74/86
02-936 Warszawa

Do Pana doktora zgłosiłam się z nietypową i rzadko spotykaną dolegliwością, ciężką do rozpoznania nawet z badania rezonansu magnetycznego. Skonsultował moje badania z wybitnymi radiologami i lekarzami z innych oddziałów Szpitala Bielańskiego. Wykazał się w stosunku do mnie dużą empatią i pokierował na właściwą ścieżkę leczenia. Mimo, że było to leczenie na innym oddziale to bardzo interesował się moim niespotykanym przypadkiem. Wielu lekarzy z innych szpitali w Warszawie nie chciało ...
Opinia dodana przez: Anna Gruszewska

lekarz Dariusz Włodarczyk

Ginekolog onkolog

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Artur Glausiuss

Chirurg stomatolog

Lecznica Stomatologiczna "MIŁY UŚMIECH"
aleja Jana Pawła II 65
01-038 Warszawa

Konretny i rzeczowy. Z poczuciem humoru. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego chirurga szczękowego do usununięcia ósemek