Lekarze Szczecin

lekarz Piotr Sielicki

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Bartnicza 32/1
71-487 Szczecin

Tak lekarz powinien traktować pacjenta...jak człowieka.Pierwszy raz spoktałam się z takim ludzkim podejściem do pacjenta.

lekarz Irena Krogulska

Anestezjolog

ul. Andrzeja Średniawskiego 12
70-493 Szczecin

Panią doktor znam od 16 lat... Może inaczej. Pani Doktor zna mnie od 16 lat. Między innymi dzięki Niej jestem tu wśród żywych. Gorąco pozdrawiam Panią i mam nadzieję, że pamięta Pani chłopaka ze Złocieńca Marcina.....wszystkiego dobrego Pani życzę!
Opinia dodana przez: Marcin Meljon

dr Margaritta Goldin

Neurolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

lekarz o wielkim sercu dla pacjentów, życzliwy, pracę swoją wykonuje profesjonalnie...

Leszek Kuprianowicz

PAM Pomorzany
Szczecin

najlepszy lekarz okulista w szczecinie. Niespotkałam nigdy innnego tak dobregp lekarza.

lek. dent. Ewa Gawrońska

Prywatny Gabinet Lekarski
Wrocławska 25
71-034 Szczecin

bardzo dobry lekarz, chodze do pani doktor od roku, jestem zadowolona, bardzo polecam,

lek. dent. Monika Dienes-Palacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Jasna 77 a
70-777 Szczecin

Pani doktor Monika Palacz jest wspanialym dentysta. Cierpliwa i przede wszytskim bardzo delikatna. Dzieki niej nie boje sie chodzic do dentysty!!! Goraco polecam!

lek. dent. Dorota Furman

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marek Grodek Joanna Grodek
al. Piastów 44/10
70-311 Szczecin

Czy Karol Furman to Pani syn? błagam o kontakt!
Jeśli ktoś zna więcej danych-proszę o kontakt na mail:zbyslaw13@wp.pl
Opinia dodana przez: pikador134

lek. dent. Maciej Kukiełka

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Bardzo miła atmosfera w gabinecie i fachowa porada. Naprawdę szczerze polecam Pana Macieja.

lekarz Lidia Lisiecka-Siemieniuk

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin

Badanie dn. 23.01.2019 w Przychodni Szczecin- Zdroje ul.Bat.Chłopskich 86. Przesympatyczna Pani doktor.Super podejście do pacjenta.Pełen profesjonalizm.No i ten uśmiech.Gorąco polecam.Dziękuję i przy okazji pozdrawiam cały personel tej Przychodni.Leszek K.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Igor Miroszniczenko

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

godny polecenia miałam kontakt z lekarzem w szczecinie na dyżurze nocnym i w przychodni na wojska polskiego w szczecinie ,nie ma takich lekarzy jak pan doktor.

lekarz Ryszard Nowicki

PRAMED
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Lekarz z powołania. Znam Pana Ryszarda od jakiś 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Inni lekarze spisali mnie na "straty", mówili, że już nigdy nie będę miała dzieci. Trafiłam przypadkiem do tego lekarza, Zajął się moim problem. Po roku urodziłam zdrową córke, teraz ma 12 lat. Teraz mam synka 1,5 rocznego. Lekarz Ryszard Nowicki prowadził ciążę bardzo opiekuńczo. Doradzał i opiekował za każdym razem. Groziło mi poronienie. Wszytkie moje koleżenki ...
Opinia dodana przez: Swietłana

lekarz Ludwika Kańska

ulica Grodzka 17/7
70-560 Szczecin

Doskonała lekarka, postawiła trafną diagnozę i wdrożyła odpowiednie leczenie. Byłam z moim schorzeniem u wielu okulistów, którzy rozkładali ręce i polecali leczenie szpitalne. Pani doktor Kańska naprawdę mi pomogła.

lekarz Sławomir Janik

Neurochirurg

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

Lekarz godny polecenia. Naprawił moje 70 letniego tatę. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Andrzej Standziak

ulica Lubomirskiego 1/32
71-505 Szczecin

Super lekarz laryngolog ,jeszcze starej generacji , teraz niestety takich coraz mniej . Pan doktor przeprowadził dokładne badanie , a następnie kulturalnie wytłumaczył co dolega pacjętowi.

lekarz Jolanta Pietruszewska

Radioterapeuta

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Świetny lekarz, osoba z otwartą głową, życzliwa, szanująca decyzje pacjenta, daje poczucie bezpieczeństwa.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Konrad Dobiecki

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji
Modra 86A
71-220 Szczecin

Bardzo dobry ortopeda i empatyczny człowiek. Leczę się u doktora ponad 15 lat. Jestem po endoprotezie stawu kolanowego Noga przestała boleć i puchnąć. Był okres kiedy musiałam chodzić do P. doktora 2, 3 razy w miesiącu na ściąganie wody z kolana. Po operacji wszystko minęło (operacja była w 2015 r.) Pan doktor także uwolnił mnie od bólu kręgosłupa z którym zmagałam się przez wiele lat. W tej chwili odwiedzam ortopedę ...

lekarz Paweł Jakszuk

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Mirosława Gruszczyńska

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Wspaniały lekarz. Wiedza medycyny na wysokim poziomie. Stan zdrowia mojej mamy po konsultacji z panią dr. Gruszczyńską i ustawienia leczenia zdecydowanie się poprawił. Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Bozena Pawłowska

lekarz Paweł Dzieński

Św. Wojciecha 16/3
70-410 Szczecin

Super lekarz polecam dziekujemy oby nasza sluzba zdrowia miala takich lekarzy to byloby zdrowo I bezstresowo a doktorowi zyczymy wszystkiego naj zwlaszcza od Lajlusi pacjentki
Opinia dodana przez: Dziadek Marian D