Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205
Łódź
Opiece Pana doktora polecam wszystkich, którzy tego potrzebują. Po ponad rocznym leczeniu, przebytej operacji w Łodzi niezliczonych wizytach u różnych specjalistów ortopedów, bakterii która wdała się w ranę, dopiero Pan Doktor pochylił się nad moim przypadkiem. Pokierował mnie do osób, które nie zbagatelizowały mojego przypadku W chwili obecnej jestem po kolejnej operacji i zaczynam chodzi i w miarę normalnie żyć. Dziękuję i Gorąco Polecam
Ośrodek Zdrowia w Baninie-Filia nr 1
ulica Lotnicza 31
80-298
Banino
Jestem głęboko rozczarowany podejściem Pani doktor do sytuacji medycznej mojej żony. Jej brak chęci wystawienia skierowania na podstawowe badania, pomimo wiedzy o chorobie tarczycy mojej żony i jej zagrożonej ciąży, jest nie do zaakceptowania. To powinien być moment, kiedy specjalista medyczny wykazuje szczególną troskę i staranność, a nie ignoruje istotne kwestie zdrowotne. Nie mogę pozostawić bez komentarza jej obojętnego podejścia i braku zrozumienia dla sytuacji. Oczekiwaliśmy wsparcia, fachowych wyjaśnień i …
Aby ocenić Panią doktor należy rozróżnić dwie sprawy, kontakt z pacjentem i fachowości. Nie ulega wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy o ogromnej wiedzy i na pewno nie jest ordynatorem z przypadku, gdyby miała jeszcze trochę więcej cierpliwości do tłumaczenia pacjentowi szczegółów było by super i uniknęła by nieuzasadnionej krytyki wnikającej z niewiedzy. Właśnie bylem operowany na jej oddziale i jestem zadowolony, nikt też z pozostałych pacjentów nie swarzył się.
Żałuję, że nie trafiłam do Pani Lindenau wcześniej. Pierwszą wizytę okulistyczną miałam u innej Pani z Piły. Nie wiem jak ta inna okulistka mogła nie widzieć u dziecka takiej wady jak +5 i +6. Mając więc dwie sprzeczne diagnozy pojechałam z dzieckiem do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach gdzie usłyszeliśmy diagnozę taką jaką postawiła Pani Lindenau. Jeździmy więc do Pani Doroty regularnie. Każde …
Już wiele pozytywnego powiedziano na temat Pana doktora, więc żeby nie powtarzać się, powiem jest to lekarz profesjonalista.Z doświadczenia własnej wizyty i obserwacji, jak pomaga pacjentom mogę stwierdzić reasumując: jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga onkologa to proponuję dr Z.Sielickiego
Armii Krajowej 14
21-500
Biała Podlaska
Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leczenie. Świetne podejście do dzieci, zawsze zainteresowana pacjentem, dociekliwa, miła, uprzejma. W razie wątpliwości kieruje na badania. Polecam bardzo:)
Wspaniale i kompetentnie z wielka empatia wykonane badanie.Pani pielegniarka rowniez wspanialy czlowiek. Razem z Pania doktor stanowia zgrany duet. Wielkie dzieki a tak sie balam Polecam pania doktor jezeli ktos chce miec profesjonalnie i w spokojnej atmosferze miec wykonany ten stresujacy dla pacjenta zabieg
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz z cudownym podejściem zarówno do małych dzieci jak i starszych osób. Leczymy się u pani doktor od 7 lat całą rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektów leczenia. Pani doktor jest pani cudownym człowiekiem i lekarzem. Polecam z całego serca.
Indywidualna Praktyk Lekarska Gabinet Laryngologiczny
ul. Modrzewiowa 65
08-110
Siedlce
Kilka wizyt u tej pani. Z każdej wychodziłam zniesmaczona. Nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Śmianie się i szeptanie do drugiej osoby w obecności pacjenta. Olewcze potraktowanie, na zasadzie wyjdź i więcej nie wracaj. Nie wytłumaczone dalsze leczenie, słaba diagnoza wyników. Może pani miała gorszy dzień i musiała odreagować na kimś, ale mam nadzieję że innych pacjentów tak nie traktowała.
Bardzo polecam Pana Doktora! Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki niemu i jego szybkim reakcjom udało się urodzić w 36tc. Doktor Kociszewski jest bardzo pomocny, doradza, "nie owija w bawełnę", jest konkretny, można o wszystkim porozmawiać, godny zaufania. Jestem mu bardzo wdzięczna i z całego serca polecam !
Wspaniały specjalista i człowiek. Dzięki temu, że jest jednocześnie laryngologiem i chirurgiem plastycznym, mogłem mieć w jednym zabiegu endoskopową operację przegrody nosa, septorynoplastykę oraz małą korekcję podniebienia. Wykorzystuje najnowsze metody leczenia dostępne na świecie. Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile wymaga dana sytuacja a nie tylko i wyłącznie z grafikiem. Jest ciepłym, cierpliwym ,pogodnym i opanowanym człowiekiem, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, a przy tym jest pedantycznym profesjonalistą. Z każdym …
"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097
Warszawa
Wybitny chirurg i świetny znawca materii wątroby i pęcherzyka żółciowego. Miałam u niego operację laparskową. Zrobiona od razu z cięciami tak by było estetycznie. Jestem zdrowa, czuję się świetnie a operacja przebiegła wzorowo. Wyszłam po 48h. Szczerze polecam !!!
Po przełamaniu strachu jaki w sobie latami hodowałem, oraz mojej ogromnej wyobraźni (odnośnie bólu i cierpienia) jaki morze zadac mi dentysta,spotkałem mile zaskoczenie,mialem podwójne leczenie kanałowe, rwanie,plombowanie i zamiast cierpienia,zero bólu.Pani Doktor stosuje takie srodki znieczulające,ze polecam każdemu (PRAWDZIWEMU MEZCZYZNIE???) który latami tak jak ja omijał dentystę faszerując się tabletkami przeciw bólowymi.obecnie chodzę co jakiś czas do kontroli i wiem ze mogę polegać na Pani Doktor w stu procentach,polecam zdecydowanie …
Gabinet Laryngologiczny
Polna 6a
09-100
Płońsk
Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Przeprowadziła kompleksowe badania, bez pośpiechu, potem spokojnie wytłumaczyła sposób leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Indywidualna specj. praktyka lekarska Gabinet Laryngologiczny
Dąbrowskiego 4 lok. 102
72-600
Świnoujście
kompetentny , miły gość , tylko troszkę smutny
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: