Szpital Lux MedSzpital Lux Med - zdjęcie profilowe

Szpital Lux Med

O nas

Szpital LUX MED został uruchomiony w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W ofercie znajdują się zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej, laserowej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii, badania diagnostyczne, endoskopia przewodu pokarmowego. Nasi specjaliści prowadzą konsultacje specjalistyczne kwalifikujące do zabiegów operacyjnych, a także konsultacje pooperacyjne w przychodni mieszczącej się w szpitalu.

Szpital dysponuje komfortowymi salami jednoosobowymi i dwuosobowymi, wyposażonymi w indywidualne łazienki, telewizor i podłączenie do Internetu.

Pacjentom, przez cały pobyt w szpitalu, może towarzyszyć rodzina. W przypadku dzieci, rodzic może także wejść na salę operacyjną i być z maluchem do momentu uśpienia tak, aby zmniejszyć stres.

O bezpieczeństwo i komfort Pacjentów troszczy się zespół znakomitych specjalistów, a kwalifikacje personelu pomocniczego gwarantują najwyższy poziom diagnostyki i leczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szpitala LUXMED i skorzystania z jego usług.

Nasi lekarze

Chirurg dziecięcy
Chirurg plastyczny
Chirurg plastyczny   (+3 więcej)
Chirurg transplantolog
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Ortopeda   (+4 więcej)
Chirurg ogólny   (+4 więcej)
Chirurg plastyczny
Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)
Chirurg szczękowo twarzowy
Chirurg onkolog   (+3 więcej)
Chirurg dziecięcy   (+3 więcej)
Chirurg dziecięcy
Endokrynolog   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+4 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Ortopeda dziecięcy   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Gastroenterolog   (+4 więcej)
Ginekolog onkolog   (+4 więcej)
Gastrolog   (+4 więcej)
Laryngolog   (+3 więcej)
Traumatolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Suuuuper ;-) takiej opieki oczekiwałam od prywatnej placówki! Wszystko w jak najlepszym porządku mili lekarze i personel! Polecam Polecam Polecam

Kompleksowość leczenia

Chyba jeden z najlepszych szpitali w warszawie. Wszyscy specjaliści w jednym miejscu oraz przystępne ceny. Polecam

Kompleksowość leczenia

Witam miła i fachowa obsługa, udzielili mi bardzo szybko informacji.Lekarz u którego byłem rzeczowy i dokładny. gorąco polecam

Kompleksowość leczenia

W październiku przechodziłem w szpitalu zabieg ortopedyczny. Wszysto odbyło się bardzo profesjonalnie, a i obsługa po zabiegu bardzo fachowa i miła. Sama placówka bardzo przyjemna. Każdy szpital powinien tak wyglądac.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii